Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-08-2010, 22:59   #1
seba_30
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-08-2010
Skąd: Berlin
Model: Ford Mondeo [MK1]
Silnik: 1,8 16V
Rocznik: 1994
Postów: 3
Domyślnie Jak odblokować centralny zamek?

Witam posiadam centralny bez pilota w tym samym momencie gdy zamykalem samochod syn pociagnol za klamke od strony pasazera centralny zablokowal sie ale po kilku probach zamek zaczol dzialac pewno pieknego dnia gdy chcialem otworzyc auto nie dalo sie musialem wlazic przez bagaznik po otwarciu drzwi zdemonowalem silniki centralnego zamka poniewaz sytuacja sie powtarzala zauwazylem tez gdy wlaczylem zaplon czerowna kontrolka obok zegarka zaczela migac wraz z lampka wewnetrzna wlaczona na 12sek. po kilku dniach kontrolka calkiem przestala swiecic a lampka sie nie wylancza na pozycji czasowej czy moze mi ktos pomoc poniewaz drzwi tylne są dalej zablokowane a przod zamykam kluczem z dwoch stron osobno niech mi ktos pomoze w tym calym cyrku co moze byc przyczyna ze sie tak dzialo i wogole sie stalo za pomoc z gory dziekuje pozdrawiam

seba_30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2010, 20:54   #2
paris46
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-06-2010
Skąd: Nowy Sącz
Model: FORD MONDEO
Silnik: 1,8 16V
Rocznik: 1996
Postów: 6
Domyślnie Odp: Jak odblokować centralny zamek w mondeo MK1?

Miałem to samo tak się dzieje z centralnymi zamkami.po prostu uchyl szybe w tych drzwiach co sie zablokowały i na zmianę raz klamka od srodka raz od zewnącz ,tylko z wyczuciem tam linki powinny zaskoczyc i się odblokować.Próbuj też przy otwartej szybie pilotem równoczesnie trzymając delikatnie za klamke.Miałem kilka razy tak i zawsze mi sie udało otworzyc.Powodzenia,
paris46 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2010, 21:26   #3
seba_30
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-08-2010
Skąd: Berlin
Model: Ford Mondeo [MK1]
Silnik: 1,8 16V
Rocznik: 1994
Postów: 3
Domyślnie Odp: Jak odblokować centralny zamek w MK1?

Witam no tak jeszcze nie robilem tylko mam problem bo centralny mi teraz niedziala i jak rozblokuje to nie zamkne tych dzwi z tylu no ale lepiej tak zamiast po przednich fotelach skakac.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba_30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2011, 15:45   #4
TREBOR75
ford::advanced
 
Avatar TREBOR75
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-05-2005
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 Zetec
Rocznik: 1995
Postów: 327
Domyślnie Odp: Jak odblokować centralny zamek w MK1?

Witam, stary temat ale odnawiam... mam pytanko czy ktoś z Was się orientuje gdzie pojawia się jakiś bezpiecznik lub przekaźnik od MK1?
__________________
Pozdrawiam

Robert
TREBOR75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.