Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-06-2011, 21:19   #11
konradwan
ford::average
 
Avatar konradwan
 
Zarejestrowany: 09-07-2010
Skąd: .
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 123
Domyślnie Odp: Nagrywanie piosenek na płytę

Panowie, o czym wy mówicie, jakie jukebox audio cd, jakie dzielenie?
Autor tematu sam napisał, wszystkie pliki mają niecałe 700MB! Po co to dzielić? Nagrywamy jako zwykłe dane i już, nawet wbudowanym do Windowsa XP narzędziem do nagrywania płyt!

konradwan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2011, 21:22   #12
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Nagrywanie piosenek na płytę

To tak zgraj to ci powiem , że ci dużo z tego wyjdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. też tak próbowałem i mi JVC powiedziało pas i nie chciało takiej płytki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ok jak ma paczkę 698 mb to mu wejdzie na jedną płytkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale pamiętaj że jak wgrywa się na płytę to nie zawsze idealny przelicznik wyjdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2011, 21:25   #13
konradwan
ford::average
 
Avatar konradwan
 
Zarejestrowany: 09-07-2010
Skąd: .
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 123
Domyślnie Odp: Nagrywanie piosenek na płytę

Cytat:
To tak zgraj to ci powiem , że ci dużo z tego wyjdzie też tak próbowałem i mi JVC powiedziało pas i nie chciało takiej płytki
To świadczy o Twoim braku wiedzy odnośnie zachcianek Twojego radia, a nie o moim niedoinformowaniu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W wolnym momencie zrobię takie małe kompendium wiedzy na temat muzyki w samochodzie od strony czysto informatycznej, bo widzę że dużo jest osób, którym takie info się przyda. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
konradwan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2011, 21:28   #14
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Nagrywanie piosenek na płytę

Nie tylko, nie każda nagrana płytka z danymi zostanie odtworzona w różnego rodzaju sprzętu audio jak płytka mp3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , pamiętaj że każdy odtwarzacz jest inny i nie można zakładać z góry że odczyta nagrany przez windo shita Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ta płytki z danymi u mnie działa w domciu na jednym odtwarzaczu LG a second wieża się obraża i tez mówi pas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez m_g ; 03-06-2011 o 21:32
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2011, 21:38   #15
konradwan
ford::average
 
Avatar konradwan
 
Zarejestrowany: 09-07-2010
Skąd: .
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 123
Domyślnie Odp: Nagrywanie piosenek na płytę

Oczywiście. Wybierając w Nero opcję MP3 Jukebox Disc oprogramowanie dokłada wszelkich starań, by płyta była odtwarzalna w odtwarzaczu czytającym MP3. Pliki w innych formatach konwertuje (bądź odrzuca, jeśli nie potrafi), sprawdza szczegóły takie jak prawidłowy bitrate, częsctotliwość próbkowania, ilość kanałów czy poprawność tagów ID3. Pomimo, że urządzenia czytają pliki MP3, możemy się zdziwić próbując odtworzyć na nich pliki ze skomplikowanej struktury katalogów, o niestandardowych częstotliwościach próbkowania (czasami nawet urządzenia nie akceptują 48kHz), czy bitrate (nie znalazłem jeszcze radia samochodowego odtwarzającego pliki z bitratem powyżej 320kbit/s). I faktycznie, nagrywanie w ten sposób jest dobrym pomysłem.

Ale jeżeli mamy pewność, że pliki są rzeczywiście normalnymi empetrójkami i że zostaną odczytane przez radio nie ma sensu bawić się w tą opcję - nagrywamy płytę w sposób całkowicie normalny. Zyskamy trochę czasu i trochę miejsca, a przede wszystkim taką płytę możemy nagrać praktycznie bez jakichkolwiek specjalistycznych narzędzi czy kombajnów jakim jest Nero.

Są różne sposoby zapisu dysku (SAO, DAO), możemy włączyć lub wyłączyć multisesję, overburning, to wszystko może wpływać na chęć odtworzenia naszej płyty przez urządzenie.
Ale nie wmówisz mi, że sam program do nagrywania płyty ma znaczenie. Nikt chyba nie jest w stanie rozróżnić po nagraniu jakim programem płyta została nagrana. A "windo shit" wcale taki zły jak Ci się wydaje nie jest. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tyle z mojej strony. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. Patrzę na post Cobrettiego i jeszcze jedna uwaga, rodzaj płyty też ma znaczenie. Czasami CD-R zostanie odtworzona, podczas gdy CD-RW już nie.

Ostatnio edytowane przez konradwan ; 03-06-2011 o 21:41
konradwan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2011, 21:44   #16
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Nagrywanie piosenek na płytę

Ale czy ja napisałem , że NERO to świętość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,trzeba czytać ze zrozumieniem "Oczywiście można wybrać inny program , darmowy albo komercyjny to już wolna wola wasza. Zapodałem instrukcję na NERO ponieważ mam z nim styczność tak jak w samochodzie z kierownicą i z gałką zmiany biegów"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , dodatkowo ty piszesz że windo shit na wszystko pomoże, gdyby tak było to po co inne programy , on jest dobry ale nie gwarantuje 100% odtwarzalności płyt ,a NERO już tak no chyba że przegniemy z bitratem jak to już wyżej napisałeś ale zwykły zjadasz chleba nie wie o połowie funkcji które wymieniliśmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dobra koniec jałowej dyskusji ^ ^
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2011, 21:44   #17
konradwan
ford::average
 
Avatar konradwan
 
Zarejestrowany: 09-07-2010
Skąd: .
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 123
Domyślnie Odp: Nagrywanie piosenek na płytę

Zgadzam się, koniec, ważne że muzyka zagra. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
konradwan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2011, 21:47   #18
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Nagrywanie piosenek na płytę

ale polemika , matko jedyna....

Tona dyskusji a nawet nie wiadomo co to za radio i co otwiera. Zaraz wyjdzie ze to kaseciak albo jakis mega alpine co juz bluraya czyta.

Jak czyta zwykle cd pliki msuza byc w wavie
Jak otwiera mp3 mozna wgrac na taka plyte jakie czyta radio.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2011, 21:49   #19
konradwan
ford::average
 
Avatar konradwan
 
Zarejestrowany: 09-07-2010
Skąd: .
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 123
Domyślnie Odp: Nagrywanie piosenek na płytę

Cytat:
Napisał tomiscorpio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak czyta zwykle cd pliki msuza byc w wavie
No przecież sam prowokujesz dyskusję, pliki na zwykłym Audio CD niewiele z wavem wspólnego mają. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
konradwan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2011, 21:53   #20
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Nagrywanie piosenek na płytę

Zgadzam się xD Wave a pliki audo CD to jak BMW i Ford niby samochód a co innego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


a do "blureja" musisz mieć nagrywarkę specjalną i to już inna bajka na inny wieczór Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez m_g ; 03-06-2011 o 21:55
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.