Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-04-2011, 14:14   #2321
Jaca1
ford::average
 
Avatar Jaca1
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 27-08-2009
Skąd: Warszawa
Model: MK5 mondeo - Titanium kombi Power shift
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 76
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał wyrebski1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja mam taki problem-mianowicie wszystko działało(testuję nową mapę) a od jakiegoś czasu nie mogę wpisać adresu no i dalej ulicy itd. Tzn tak jakby dvd nie chciał tego odczytać bo nawet nie chcą się wyświetlić kraje do wyboru. Co to będzie a zaznacze, że na starej mapie działa wszystko a obecnie testuje 2009-2010r.
Ewidentnie mapa uszkodzona. Trzeba nagrac jeszcze raz na nowej plycie. To sie zdaza czesto, dlatego ja nagrywam odrazu kilka plyt z mapami
i jak siada to wkladam kolejna. Mapa 2008-2009 padla mi po 4 miesiacach, kolejna wytrzymala pol roku. Teraz od grudnia mam 2009-2010 i narazie jest ok.

__________________
Było: MK1 2.0 16V GLX kombi(1995 - 2002), MK2 2.0 16V GHIA kombi(2002-2009), Mk3 GHIA kombi(2009 - ...)
MK4 TITANIUM kombi i wreszcie MK5 Titanium .......
Jaca1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2011, 17:01   #2322
patik
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: prawie wrocek
Model: s max titanium
Silnik: 2000
Rocznik: 2010
Postów: 33
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Jaca1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zeby korzystac z ksiazki musisz wpiac sie przewodowo z telefonem do denso za pomoca specjalnego uchwytu. Jesli masz starszy telefon to mozesz scagniac sobie na telefon odpowiednia aplikacje typu sis, ktora umozliwi kontakt przez bluetoth i korzystanie z kontaktow.
Aplikacja nazywa sie car contact ( w necie znajdziesz pod haslem ford connectivity). Ale dostepne sa aplikacje tylko do starszych modeli telefonow ze starym symbianem 3. Do nowych modeli nie znalazlem.

mój telefon to htc desire na androidzie - uchwyt nijak nie pasuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. rozumiem że przez BT nic z tego ?

niestety na tej stronce [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nic nie ma do mojego telefonu

Ostatnio edytowane przez patik ; 19-04-2011 o 17:50
patik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2011, 17:03   #2323
patik
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: prawie wrocek
Model: s max titanium
Silnik: 2000
Rocznik: 2010
Postów: 33
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał smook Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie możesz wybrać numeru, czy chcesz korzystać z książki adresowej? Jeśli to drugie, to niestety, ale nic na to nie poradzisz. Denso nie gada z książką telefoniczną.
chcę korzystać z książki telefonicznej aczkolwiek nie wiem jak do niej cokolwiek wpisać
patik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2011, 21:29   #2324
wyrebski1
ford::beginner
 
Avatar wyrebski1
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 04-02-2011
Skąd: Wielkopolska pow. Słupca
Model: C-max
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 24
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Jaca1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ewidentnie mapa uszkodzona. Trzeba nagrac jeszcze raz na nowej plycie. To sie zdaza czesto, dlatego ja nagrywam odrazu kilka plyt z mapami
i jak siada to wkladam kolejna. Mapa 2008-2009 padla mi po 4 miesiacach, kolejna wytrzymala pol roku. Teraz od grudnia mam 2009-2010 i narazie jest ok.
No tak tylko uszkodzenie płyty zewnętrznie raczej odpada bo to płyta 2-dniowa a więc porysanie itp nie wchodzi w grę. A jeśli coś nie tak z mapą to co mi da jej przegranie? Kontaktowałem się ze sprzedawcą to mówił, że coś z DVD może być skoro starszą mapę czyta bez problemu i że na tej nowszej mapie jest więcej informacji itd niż na starszej i dlatego może "nie wyrabia" napęd czy coś tam. Możliwe? Hmmm!
wyrebski1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2011, 08:26   #2325
Jaca1
ford::average
 
Avatar Jaca1
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 27-08-2009
Skąd: Warszawa
Model: MK5 mondeo - Titanium kombi Power shift
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 76
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Oczywiscie przegranie z tej mapy jest bez sensu. Mialem na mysli ponowne jej nagranie ze zrodla oryginalu. Uszkodzenie mapy to nie tylko uszkodzenia mechaniczne plyty ale przede wszystkim bledy w plikach nagranych na plycie.
__________________
Było: MK1 2.0 16V GLX kombi(1995 - 2002), MK2 2.0 16V GHIA kombi(2002-2009), Mk3 GHIA kombi(2009 - ...)
MK4 TITANIUM kombi i wreszcie MK5 Titanium .......
Jaca1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2011, 09:52   #2326
palmak
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 14-09-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2004/2005
Postów: 157
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam

Pytanie z innej beczki:

Czy te wyjmaki pasują do Denso ? :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
palmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2011, 10:07   #2327
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Pasują.
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2011, 21:10   #2328
latamito
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-09-2010
Model: focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2007
Postów: 4
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

cześć
orientuje się ktoś gdzie mogę w Poznaniu zaktualizować denso ?
budujemy tyle dróg ,że moja navigacja nie ogrania tego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
latamito jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2011, 23:11   #2329
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał latamito Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cześć
orientuje się ktoś gdzie mogę w Poznaniu zaktualizować denso ?
budujemy tyle dróg ,że moja navigacja nie ogrania tego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aktualizacja softu nic tu nie da, musisz czekać poprostu na nowe mapy. Ostatnia jaka wyszła pasująca do naszych wózków to Toyota TNS 310 2010/11r. Jak ona się ma do nowych/budowanych dróg nie wiem, ale na pewno już coś nowego doszło jeśli chodzi o drogi, tak więc i tak nie będzie w pełni aktualna.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2011, 16:04   #2330
patik
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: prawie wrocek
Model: s max titanium
Silnik: 2000
Rocznik: 2010
Postów: 33
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał patik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mój telefon to htc desire na androidzie - uchwyt nijak nie pasuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. rozumiem że przez BT nic z tego ?

niestety na tej stronce [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nic nie ma do mojego telefonu
czyli co ? da radę cos z tym zrobić ? czy tylko przeróbka uchwytu ?
patik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.