Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-04-2011, 14:03   #11
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Z tylnego prawego koła wydobywa się zapach spalonej gumy i grzeje się felga

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz 3 wyjścia:
1Wymienić szczęki
2Wsadzić mocną sprężynę
3Nie używać ręcznego
Ja po wielu zmaganiach wybrałem opcję nr 3
Kolego, bardzo ciezko jest nie używać ręcznego... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie ten problem rozwiazuję w jeszcze inny sposób, który polecił mi mój mechanik. Mianowicie co jakis czas parę razy pod rząd zaciągam ręczny na maxa. I nawet jak sa zapieczone szczęki to i tak za którymś razem puszczają. Minusem tej metody jest to że szybciej się linka recznego zużywa. Chętnie wymieniłbym zaciski na te poprawione, ale mam prawie nowe klocki (max. 15 tys km mają) wiec troche mi ich szkoda... ;/
Pzdr.

__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2011, 15:30   #12
maximus999
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-12-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Kombi
Silnik: 1,8 Duratec B+G
Rocznik: 2002
Postów: 253
Domyślnie Odp: Z tylnego prawego koła wydobywa się zapach spalonej gumy i grzeje się felga

To spróbuj jak na razie przeczyścić i nasmarować tą dźwignie. Jak Ci się uda dobrać jakąś sprężynę żeby dołożyć to też. I może do końca klocków starczy. A w miedzy czasie poszukasz okazji żeby kupić te zmienione. Taka rada.. dzwoń do handlarzy np z allegro i pytaj - te zaciski się tak sprzedają że nawet na aukcje nie docierają. Mogę dać Ci jeden numer tam gdzie ja kupowałem to dogadasz się że jak koleś sprowadzi auto to Ci odłoży.
maximus999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2011, 17:13   #13
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Z tylnego prawego koła wydobywa się zapach spalonej gumy i grzeje się felga

Wymieniłem obie piasty i nie mam ochoty na eksperymenty żeby je zgrzaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wcale nie jest ciężko bez ręcznego. Zostawiam auto na biegu już od ponad pół roku.
Może latem spróbuje rozkręcić bebechy i to naprawić.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2011, 17:17   #14
Kalten
ford::beginner
 
Avatar Kalten
 
Zarejestrowany: 23-05-2009
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 26
Domyślnie Odp: Z tylnego prawego koła wydobywa się zapach spalonej gumy i grzeje się felga

Tez mam ten problem. W lipcu mechanik kombinowal zeby odbijalo, ale nic to nie dalo. Od tamtej pory nie uzywam recznego. Ostatnio bylem na badaniu technicznym i wyszlo, ze tylne lewe kolo w ogole nie lapie na recznym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kalten jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2011, 17:38   #15
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Z tylnego prawego koła wydobywa się zapach spalonej gumy i grzeje się felga

Mi łapie, wiec po przeglądzie młotek i pod auto aby puściło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.