Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-07-2010, 19:46   #61
Kacmar
ford::average
 
Avatar Kacmar
 
Zarejestrowany: 16-06-2009
Skąd: Śląsk
Model: Mondeo IV
Silnik: 2.0 benz.
Rocznik: 2009
Postów: 91
Domyślnie Odp: Podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu.

Cytat:
Napisał ttomek550 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie sądzę, bo ja mam egzemplarz z kwietnia 2010 w wersji Ambiente i po włożeniu żaróweczek wszystko pięknie świeci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I pomyśleć, że skuli tego musiałbym dopłacać 4 tyś do wersji Trend, która ma to w standardzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wersja Trend ma tak samo puste oprawki na żarówki a 4 tys dopłaciłbyś do innego wyposażenia.

Kacmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2010, 21:25   #62
ttomek550
ford::beginner
 
Avatar ttomek550
 
Zarejestrowany: 28-06-2010
Skąd: Bytom
Model: Transit x2
Silnik: 2.2 140 i 2.2 85
Rocznik: 2008 i 2010
Postów: 22
Domyślnie Odp: Podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu.

Z tego co się orientowałem to właśnie w wersji Trend już są żarówki włożone i to jest w standardzie, ale w Ambiente nie można tego kupić nawet w opcji... Ale może to dobrze, bo jakby była taka opcja to jeszcze może bym to kupił za 400 zł jakby mieli dobry humor, a tak mam za 2zł + ok. 10 minut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ttomek550 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2010, 10:05   #63
prezes224
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 30-08-2009
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 20
Domyślnie Odp: Podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu.

Cytat:
Napisał ttomek550 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co się orientowałem to właśnie w wersji Trend już są żarówki włożone i to jest w standardzie, ale w Ambiente nie można tego kupić nawet w opcji... Ale może to dobrze, bo jakby była taka opcja to jeszcze może bym to kupił za 400 zł jakby mieli dobry humor, a tak mam za 2zł + ok. 10 minut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłem wersję Trend w październiku 2009 i nie było żarówek pomimo faktu, iż w katalogach jest napisane że na wyposażeniu są lampki oświetlające przestrzeń pod nogami. Ach tak oszczędność.... W sumie 2zł na milionach egzemplarzy to robi się już full kasy.
prezes224 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2010, 11:37   #64
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: Podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu.

Cytat:
Napisał Marcinj2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko nie ma oprawek więc nie mam jak włożyć żarówek.
Może od jakiegoś czasu w ramach oszczędności przestali dokładaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Albo mam jakiś inny egzemplarzGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolego z tego zdjecia wyraznie wynika ze faktycznie nie masz tam oprawek. ja (w zasadzie w mk1) po stronie kierowcy mialem oprawke po drugiej juz nie i gniazdo wygladalo dokladnie jak u Ciebie. oprawka jest z takimi wypustkami ktore wsadza sie w naciecia i przekreca aby nie wypadla. dopiero w nia wklada sie zarowke

na drugim foto jest pokazane to gniazdo z zamontowana juz oprawka

na trzecim foto pokazana jest brakujaca oprawka - tu jednak wersja do podswietlenia licznika z blaszkami styku zamiast wyprowadzonych przewodow

zdjecia znalezione na forum badz w necie "obrobione" paintem
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg dsc1097.jpg (81.0 KB, 299 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20100316189a.jpg (93.2 KB, 297 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 600.jpg (77.5 KB, 253 wyświetleń)
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości

Ostatnio edytowane przez kosteg ; 06-07-2010 o 11:47
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2010, 15:05   #65
ttomek550
ford::beginner
 
Avatar ttomek550
 
Zarejestrowany: 28-06-2010
Skąd: Bytom
Model: Transit x2
Silnik: 2.2 140 i 2.2 85
Rocznik: 2008 i 2010
Postów: 22
Domyślnie Odp: Podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu.

Cytat:
Napisał prezes224 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłem wersję Trend w październiku 2009 i nie było żarówek pomimo faktu, iż w katalogach jest napisane że na wyposażeniu są lampki oświetlające przestrzeń pod nogami. Ach tak oszczędność.... W sumie 2zł na milionach egzemplarzy to robi się już full kasy.
To naprawdę bardzo dziwne... Ale oprawki już były? Bo widziałem, że jeden z forumowiczów nie miał nawet tej instalacji, mimo że powinny być w każdym aucie, bo skoro ja mam wersję Ambiente i miałem oprawki... Coś jest chyba nie tak z tym Fordem, albo może dealerzy coś grzebią?
pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ttomek550 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2010, 08:48   #66
Marcinj2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-06-2009
Model: MK4
Silnik: 2.0ZETEC
Rocznik: 2009
Postów: 23
Domyślnie Odp: Podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu.

Czy ktoś wie jak zrobić samemu oświetlenie ?
gdzie się wpiąć z przewodami ?
Marcinj2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2011, 18:28   #67
spiczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2010
Model: Mondeo MK4 Silver X
Silnik: 1.6 125KM
Rocznik: 2010
Postów: 188
Domyślnie Odp: Podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu.

Odbiór 13 października 2010 i osłonki są. Pięknie świeci.

Ostatnio edytowane przez spiczek ; 12-01-2011 o 19:26
spiczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2011, 08:47   #68
Pem2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-03-2009
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK4 SilverX
Silnik: 2.0 Duratec 145 KM
Rocznik: 2008/2009
Postów: 5
Domyślnie Odp: Podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu.

[QUOTE=Marcinj2;1300117]Szukałem u siebie ale nie widzę żadnych przewodów. Są tylko uchwyty do oprawek.


No niestety. W moim SilverX też nie mam oprawek, tylko puste uchwyty tak jak Marcinj2. Jakaś trefna wersja ???
Pem2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2011, 10:18   #69
anastazyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-11-2010
Skąd: łódź
Model: FIesta MK7, Superb III
Silnik: 1,4 Pb/2,0pb
Rocznik: MK7 2015,SIII 2018
Postów: 401
Domyślnie Odp: Podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu.

panowie gdzie sa te oprawki nad nogami kierowcy czy nad nogami pasazera czy tu i tu ?? w jakich warunkach sie zapalaja jak otwieram drzwi tak?? gasna jak odpalam auto. Mam wersje trend goldx i nie wiem musze zobaczyc czy mam owe oprawki aa jakie sa tam zarowki
anastazyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2011, 10:55   #70
spiczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2010
Model: Mondeo MK4 Silver X
Silnik: 1.6 125KM
Rocznik: 2010
Postów: 188
Domyślnie Odp: Podświetlenie przestrzeni na nogi z przodu.

Cytat:
Napisał anastazyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
panowie gdzie sa te oprawki nad nogami kierowcy czy nad nogami pasazera czy tu i tu ?? w jakich warunkach sie zapalaja jak otwieram drzwi tak?? gasna jak odpalam auto. Mam wersje trend goldx i nie wiem musze zobaczyc czy mam owe oprawki aa jakie sa tam zarowki
Miejsca na żarówki w5w są po obu stronach. Od strony kierowcy po prawej stronie, przy nawiewach, widoczna jest oprawka na żarówkę (u mnie jest z szarego plastiku). Od strony pasażera przy prawym zawiasie schowka jest dziurka na żarówkę.

Oświetlenie dolne działa tak samo jak górne (u mnie jest zsynchronizowane).
spiczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.