Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-12-2010, 05:47   #1
mls
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-11-2009
Skąd: EZG, EL
Model: Galaxy
Silnik: 2,3
Rocznik: 1997
Postów: 60
Domyślnie Ogrzewanie

witam, czytalem podobne tematy ale nie widze podobienstwa do mojego problemu. Na poczatek prosze o Wasze opinie jak dlugo nagrzewa sie wam auto-konkretnie mk1, 2,3 +lpg. i po jakim czasie rusza do pionu wskazowka temp. silnika. u mnie praktycznie nie rusza sie wcale albo chwilowo poplynie kilka milimetrow i znowu spada...moze tak musi byc bo jade jakies 15 km do pracy ale wiadomo w taka pogode jade okolo godziny-takze wydaje mi sie, ze powinno cos ruszyc jesli chodzi o wskazowke. Auto wydaje mi sie, ze wolno sie ogrzewa-wiadomo buda spora ale zeby az tak to troche dziwne. Podgrzewanie siedzenia dziala bez problemu ale to pewnie nie ma znaczenia.

mls jest offline  
Stary 18-12-2010, 06:21   #2
rici520
ford::advanced
 
Avatar rici520
 
Zarejestrowany: 11-06-2010
Skąd: Sandomierz
Model: Galaxy MkII
Silnik: 2,3 benzyna+lpg
Rocznik: 2003
Postów: 221
Domyślnie Odp: ogrzewanie mk1

Witam!
Wskazowka w zegarach i faktyczna temperatura silnika to dwie rozne rzeczy(dwa osobne czujniki,dla komputera i zegarow na desce).Zaobserwowales od jak dawna taka sytuacja ma miejsce,ze silnik nie moze sie zagrzac(15 km to spory dystans,a benzyna powinna szybko osiagac temperature).
Do sprawdzenia termostat,czy weze dochodzace do chlodnicy i nagrzewnicy sa gorace?
Czy nie ubywa plynu chlodzacego?Jesli tak,czy masz zaparowane szyby i wode(plyn) na wyciaraczkach we wnetrzu auta?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rici520 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.