Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-09-2010, 21:37   #2081
jarekmoszk
ford::beginner
 
Avatar jarekmoszk
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Wołomin
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2004
Postów: 42
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam wszystkich zaprawionych w bojach z Denso! starałem się dokładnie przeczytać cały wątek i wydaje mi się, że nie znalazłem nic podobnego...poczyniłem też pewne czynności polecane przez Was, czyszczenie styków na stopie anteny i sprawdzenie połączeń antenowych i w dvd, dalej jest tak samo. Nawigacja działa, wyświetla i nawiguje za to ikona z przekreśloną satelitą jest aktywna. Po pewnym czasie raczej dłuższym znika. Innym razem zupełnie wszystko kaput, czyli navi nie działa a właściwie pokazuje inne miesce niż faktycznie jest pojazd, ikonki satelity za to nie wyświetlaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.cuda się dzieją

jarekmoszk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2010, 11:55   #2082
mariuszmajewski
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 27-07-2009
Skąd: Mrozów
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 TDCi 155KM
Rocznik: 2006
Postów: 68
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Po odpaleniu navi potrzebuje ok 30-60 sekund na złapanie pozycji, jeżeli cały czas masz przekreśloną satelitę to spróbuj wymienić odbiornik gps.
__________________
Mondeo Titanium X Hatchback Denso Navi, Phone, Voice Command, CB President
Bądź NIEBIESKI zarejestruj się.
mariuszmajewski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2010, 12:10   #2083
jarekmoszk
ford::beginner
 
Avatar jarekmoszk
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Wołomin
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2004
Postów: 42
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Trwa to czasem dobrych kilka-kilkanaście minut. Odbiornik? masz na myśli stopę anteny?
jarekmoszk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2010, 17:41   #2084
mariuszmajewski
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 27-07-2009
Skąd: Mrozów
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 TDCi 155KM
Rocznik: 2006
Postów: 68
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Tak, dokładnie ten element. Nie jeden post już na ten temat był.
__________________
Mondeo Titanium X Hatchback Denso Navi, Phone, Voice Command, CB President
Bądź NIEBIESKI zarejestruj się.
mariuszmajewski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2010, 10:40   #2085
primoz8080
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-09-2010
Model: MENDO
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam ponownie.

Ponawiam moje pytanie czy ktoś z Warszawy lub okolic zna ludzi którzy zajmują się profesjonalnie odblokowywaniem Navi Denso? Moja chciała KeyCode ale po złym wpisaniu go kilka razy teraz pyta o Enter PIN. Jak podpowiadaliście pisałem na PW do DOCENTO ale zero odzewu "wiadomość nieprzeczytana", ASO nie potrafi podejść do problemu, a kilka obdzwonionych serwisów Navi nie podejmuje się roboty.
Zatem jeśli ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać lub nie proszę pomoc. Jeśli ktoś zna zakład serwisujący i odblokowujący urządzenia tego typu to proszę o kontakt płacę jak za prezydenta. W postach wcześniejszych opisałem dokładnie co się przytrafiło mojej NaviDenso. Nie mam już sił z tym Denso chyba uśpię opale i położę do ujęcia w spalonej chacie.

Pozdrawiam All.
primoz8080 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2010, 16:50   #2086
karmaz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-08-2009
Skąd: śląsk
Model: ford fokus
Silnik: tdci 2li
Rocznik: 2004
Postów: 272
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał primoz8080 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam ponownie.

Ponawiam moje pytanie czy ktoś z Warszawy lub okolic zna ludzi którzy zajmują się profesjonalnie odblokowywaniem Navi Denso? Moja chciała KeyCode ale po złym wpisaniu go kilka razy teraz pyta o Enter PIN. Jak podpowiadaliście pisałem na PW do DOCENTO ale zero odzewu "wiadomość nieprzeczytana", ASO nie potrafi podejść do problemu, a kilka obdzwonionych serwisów Navi nie podejmuje się roboty.
Zatem jeśli ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać lub nie proszę pomoc. Jeśli ktoś zna zakład serwisujący i odblokowujący urządzenia tego typu to proszę o kontakt płacę jak za prezydenta. W postach wcześniejszych opisałem dokładnie co się przytrafiło mojej NaviDenso. Nie mam już sił z tym Denso chyba uśpię opale i położę do ujęcia w spalonej chacie.

Pozdrawiam All.
według mnie powinni ci to dać,ten kod,po vinie auta,w każdym serwisie,a powiedz mi czy możesz się dostać do meni serwisowego denso,po specjalnym kodzie kody są na forum

Ostatnio edytowane przez karmaz ; 12-10-2010 o 16:55
karmaz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2010, 10:48   #2087
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Kody to: 1981, 842520.
Napisz może PW do RECONDO on ma dobry kontakt z Docento.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2010, 17:52   #2088
MĄKA
ford::advanced
 
Avatar MĄKA
 
Imię: Tomaszek
Zarejestrowany: 24-10-2009
Skąd: OPole/EZG-Aleksandrow Lodzki/ZSWwinoujście/PTUrek
Model: FORD S-MAX Tytanium SONY PREMIUM
Silnik: 2.0 TDCI 140KM/ 163 mapa by m.soszka
Rocznik: 2011
Postów: 271
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

siemka
podepne się do tematu z moim problem

otóz sciągnałem mape wersje 2008-2009, plik był spakowany ładnie rozpakowałem uzyskując folder z obrazem płyty o nazwie 86271-70V985.ISO
A teraz sedno sprawy czy do wypalnia tego obrazu konieczne jest użycie zalecanego w dołaczonej instrukcji programu ImgBurn czy mozna to zrobic Nero?

Mam pod ręką tylko jedna płytke DVD i nie chciałbym jej popsuć bo potem to trza sie zebrac i do sklepu wybrac, a ze leniuszek jestem to mi sie niebardzo chce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MĄKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2010, 19:06   #2089
siteman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-02-2008
Skąd: GDAŃSK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 242
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

daj spokój....DVD za 2 zł i larum robisz?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....możesz palić czym chcesz, oczywiście nie zapomnij o kupnie oryginału,jak już będziesz pewien, że kopia działa.
siteman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2010, 19:15   #2090
MĄKA
ford::advanced
 
Avatar MĄKA
 
Imię: Tomaszek
Zarejestrowany: 24-10-2009
Skąd: OPole/EZG-Aleksandrow Lodzki/ZSWwinoujście/PTUrek
Model: FORD S-MAX Tytanium SONY PREMIUM
Silnik: 2.0 TDCI 140KM/ 163 mapa by m.soszka
Rocznik: 2011
Postów: 271
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

pewnie za 2PLN larum bym nie robił .....a ja dałem całe 5PLN więc to nie są już tanie rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a oryginał oczywiście zakupie......bo jak można inaczej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MĄKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.