Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-09-2010, 18:45   #21
egonmonia
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-02-2009
Skąd: hhhhhh
Model: dch
Silnik: fgfdg
Rocznik: dfg
Postów: 61
Domyślnie Odp: dymi,kopci po wymianie uszczelki pod glowica.

mczubek;1505815]zalezy jak kto do tego podchodzi...a czy twój kolega ma na niego [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ],nowy rozrząd,panewki,pierscienie,turbine na gwarancji? no i dochodzą jeszcze oczywiscie plyny,oleje,filtry.widzisz bo ja zamierzam tym autkiem dalej smigać,a silnik składała mi od podstaw bardzo profesjonalna firma.to nie jest żadna padaka z allegro.nic dodać nic ująć,dalej jestem zadowolony.
nowy silnik-4600zł
regeneracja turbo-900zł
demontaż i montaż silnika-600zł
filtry,płyn,olej x2-500zł


ŁADNIE PIĘKNIE ALE TEN silniczek troszke drogo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poszukać i za 2500 kloca znajdziesz perełke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za taką kase nie dziwie sie ze warsztacik POLECANY Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez egonmonia ; 03-04-2016 o 18:44
egonmonia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2010, 19:13   #22
mczubek
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-10-2007
Skąd: UK-Sway
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 ecoboost 203bhp
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: dymi,kopci po wymianie uszczelki pod glowica.

Cytat:
Napisał mczubek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zalezy jak kto do tego podchodzi...a czy twój kolega ma na niego pisemna gwarancje,nowy rozrząd,panewki,pierscienie,turbine na gwarancji? no i dochodzą jeszcze oczywiscie plyny,oleje,filtry.widzisz bo ja zamierzam tym autkiem dalej smigać,a silnik składała mi od podstaw bardzo profesjonalna firma.to nie jest żadna padaka z allegro.nic dodać nic ująć,dalej jestem zadowolony.
nowy silnik-4600zł
regeneracja turbo-900zł
demontaż i montaż silnika-600zł
filtry,płyn,olej x2-500zł
ja wychodze z tego wniosku ze lepiej dołozyć i miec spokoj niz póżniej uganiac sie z ewentualnymi problemami"perełki z małym przebiegiem"tak naprawde to by bylo tylko 2 klocki różnicy,przebolałem ten wydatek i myślę że to już koniec problemów z moim autkiem.w zeszlym roku wydalem ponad 4tyś na naprawe skrzyni(tiptronic).mimo tych wydatków dalej lubie mojego galaxy i nie planuje zamiany na inny.
mczubek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2010, 15:07   #23
markopolus
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-12-2009
Skąd: Siedlce
Model: Alhambra
Silnik: 1,9 AUY Tiptronic
Rocznik: 2003
Postów: 72
Domyślnie Odp: dymi,kopci po wymianie uszczelki pod glowica.

ciekawe co by było jak pojedziesz do nich z jaką kolwiek reklamacja (czego ci nie życzę) czy tez tak dobrze będziesz mówił o nich. powiem ci jedno -remontowany silnik nigdy nie dorówna oryginałowi.
markopolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2010, 17:35   #24
mczubek
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-10-2007
Skąd: UK-Sway
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 ecoboost 203bhp
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: dymi,kopci po wymianie uszczelki pod glowica.

Cytat:
Napisał markopolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ciekawe co by było jak pojedziesz do nich z jaką kolwiek reklamacja (czego ci nie życzę) czy tez tak dobrze będziesz mówił o nich. powiem ci jedno -remontowany silnik nigdy nie dorówna oryginałowi.
podaj jakiekolwiek różnice które zaprzeczają że(remontowany silnik nigdy nie dorówna oryginałowi),ja mam w dalszym ciągu" oryginaly" silnik AUY.i powtarzam jeszcze raz że teraz mam silnik nie naprawiany tylko składany na nowych częściach-czyli zupełnie nowa jednostka napędowa..a jak juz pojadę z jakąś reklamacją to napewno dam Ci znać.pozdro
mczubek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2010, 21:54   #25
makisek
ford::average
 
Avatar makisek
 
Imię: Robert'o
Zarejestrowany: 16-03-2008
Skąd: Dolny Śląsk
Model: S-Max
Silnik: 1,6 Tdci
Rocznik: 2011
Postów: 81
Domyślnie Odp: dymi,kopci po wymianie uszczelki pod glowica.

U mnie byl objaw wywalania płynu - okazało sie, że popękana głowica.
Podzwoniłem po znajomych i znalazła się głowica z rozbitka 2008r - łącznie z robotą - uszczelka, planowanie głowicy, sprawdzanie na szczelność - 1200zł poleciało...

Ale teraz żadnych problemów z chłodzeniem etc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Karta Adac? Pisz na priv!
makisek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2010, 22:06   #26
mczubek
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-10-2007
Skąd: UK-Sway
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 ecoboost 203bhp
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: dymi,kopci po wymianie uszczelki pod glowica.

Cytat:
Napisał makisek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie byl objaw wywalania płynu - okazało sie, że popękana głowica.
Podzwoniłem po znajomych i znalazła się głowica z rozbitka 2008r - łącznie z robotą - uszczelka, planowanie głowicy, sprawdzanie na szczelność - 1200zł poleciało...

Ale teraz żadnych problemów z chłodzeniem etc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nie tak bardzo drogo,i teraz masz spokój.
mczubek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2010, 12:00   #27
makisek
ford::average
 
Avatar makisek
 
Imię: Robert'o
Zarejestrowany: 16-03-2008
Skąd: Dolny Śląsk
Model: S-Max
Silnik: 1,6 Tdci
Rocznik: 2011
Postów: 81
Domyślnie Odp: dymi,kopci po wymianie uszczelki pod glowica.

Dokładnie - autko chodzi jak ta lala.
Przy tej głowicy trzeba pamiętać, ze zawory wystają - a to oznacza, że trzeba ją do planowania rozebrać. Nie ma co się sugerować, że głowica ładna etc - że nie trzeba planować, bo potem można zaliczyć podwójną robotę.
Ja u siebie pociągnąłem ostro po autostradzie (a było gdzie, bo mały urlopik we Włoszech - Alpy) a także nad morze z przyczepą kempingową - wskaźnik temperatury ani drgnął, stan płynu zmienił się może o kieliszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ale to lato też było gorące w Italii...
__________________
Karta Adac? Pisz na priv!
makisek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2010, 17:34   #28
mczubek
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-10-2007
Skąd: UK-Sway
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 ecoboost 203bhp
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: dymi,kopci po wymianie uszczelki pod glowica.

Cytat:
Napisał makisek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie - autko chodzi jak ta lala.
Przy tej głowicy trzeba pamiętać, ze zawory wystają - a to oznacza, że trzeba ją do planowania rozebrać. Nie ma co się sugerować, że głowica ładna etc - że nie trzeba planować, bo potem można zaliczyć podwójną robotę.
Ja u siebie pociągnąłem ostro po autostradzie (a było gdzie, bo mały urlopik we Włoszech - Alpy) a także nad morze z przyczepą kempingową - wskaźnik temperatury ani drgnął, stan płynu zmienił się może o kieliszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No ale to lato też było gorące w Italii...
oby nam służyły jak najdłużej..
mczubek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.