Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-06-2010, 15:04   #11
siamer
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2010
Model: MK3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 23
Domyślnie Odp: A/C i szarpanie podczas jazdy

Witam ponownie!

Dzisiaj po podpieciu samochodu do komputerka pokazalo mi blad (P0320). Skasowalem bledy i odpalilem samochod i zero bledow, po ponownym odpaleniu klimy znowu wyskoczyl blad (P0320 - "Ignition/Dist Engine Speed Input Circuit Malfunction") czy chodzi o czujnik polozenia walu ? Prosze o podpowiedzi...

dzieki!
pozdrawiam...
siamer

[edytowane]
szukajac na forum opisow kodow znalazlem ze:
Cytat:
P0320,"Obwód wejścia prędkości silnika dla rozdzielacza /zapłonu - usterka"
[edytowane2]
tutaj znalazlem podobny watek ale bez odpowiedzi... [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Ostatnio edytowane przez siamer ; 03-06-2010 o 02:24
siamer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2010, 17:24   #12
siamer
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2010
Model: MK3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 23
Domyślnie Odp: A/C i szarpanie podczas jazdy

Witam ponownie.

Nowy, stary problem. Teraz jak wlanczam nawet światła w samochodzie to samochod szarpie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jak gra radio to jest ok. Czujnik polozenia wału korbowego juz jest zamowiony (z ebay - dobra cena), wiec czekam na niego. Mozecie moze doradzic co jeszcze powinienem sprawdzic ? To jest moj pierwszy Ford i jak narazie nie moge powiedziec zebym byl z niego zadowolony... Jak wymienie ten czujnik dam Wam znac czy cos sie poprawilo...

pozdrawiam...
siamer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2010, 18:25   #13
JarekWRC
ford::beginner
 
Imię: Jare
Zarejestrowany: 08-12-2009
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI 115KM
Rocznik: 2001/2002
Postów: 36
Domyślnie Odp: A/C i szarpanie podczas jazdy

Czekam z niecierpliwościa na finał bo przyznam, że doświadczam obecnie podobnych historii. Zwłaszcza w bardzo ciepłe dni których ostatnio nie brakuje mam wrażenie,że przy włączonej klimie poszarpuje autem, przy tym tracac również moc. Co najlepsze, także wsykakuje sporadycznie kontrolka akumulatora....jak narazie jezdze z calkowicie wyl. nawiewem.

Siamer, daj znać co udało się załatwić
Pozdrawiam
JarekWRC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2010, 16:52   #14
siamer
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2010
Model: MK3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 23
Domyślnie Odp: A/C i szarpanie podczas jazdy

"JarekWRC" nie chce Cie straszyc ale u mnie tak sie zaczynalo... teraz nawet nie moge wlaczyc swiatel... zegary mi zanikaja czasem + kontrolka od akumulatora i od silnika sie pali... ten samochod to moge sprzedac juz chyba tylko na czesci hehe... tragedia poprostu... dalej czekam na ten czujnik, mam nadzieje ze po jego wymianie cos sie poprawi... moze alternator mam tez padniety ? ale kolega "karloss" podawal mi swoje napiecia i moje wygladaja podobnie... wiec juz sam nie wiem... mechanik glupieje i smieje sie ze mnie bo mowi ze nie widzial czegos takiego wczesniej (motywujace:/) ma ktos jakies jeszcze pomysly ? nawet najbardziej absurdalne mile widziane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....

pozdrawiam...

[edytowane]
czujnik polozenia walu korobowego zmianiony i dzieje sie to samo !! rece mi opadaja... kaputer byl resetowany i znowu pokazuje blad P0320 :/

Ostatnio edytowane przez siamer ; 23-07-2010 o 17:14 Powód: zmiana czujnika:P
siamer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2010, 20:27   #15
siamer
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2010
Model: MK3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 23
Domyślnie Odp: A/C i szarpanie podczas jazdy

po dzisiejszej wizycie u mechanika, kazal wymienic czujnik polozenia walu rozrzadu oraz cewke... kurde przestaje sie to robic smieszne... przesada... :/
siamer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2010, 00:21   #16
siamer
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2010
Model: MK3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 23
Domyślnie Odp: A/C i szarpanie podczas jazdy

ok problem rozwiazany! Wymieniony alternator + akumulator + kabel od alternatora do akumulatora... samochod dziala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam...
siamer
siamer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.