Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-03-2010, 22:53   #11
Kinematick
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-10-2009
Skąd: TST/LU/Oslo
Model: Ford Galaxy mk2 ghia
Silnik: 2,0 TDCi, 140 koni
Rocznik: 2007
Postów: 43
Domyślnie Odp: pływająca wskazówka temperatury

Heya, ale ten rezystorek odpowiada i za wskaznik temp i za wskaznik paliwa? Bo u mnie jest to samo co u ciebie. Temeperatura rzadziej świruje, ale jak miała jakis napad choroby to wahała się non stop to w jedna to w drugą nawet nie zatrzymując sie na jakiejs konkretnej wartosci ;D To byly jaja... myslalem ze to samochod co mowi kodem Morse`a, ale że Morse`a nie znam, to się wpatrywałem w to ****o aż prawie wjechałem w żywopłot :-)

Nie mówiąc o tym, że dopatrzenie się ile mam paliwa to raczej "Skacz Licz Wygraj" jak w teleturnieju dla dzieci na TVP2 dawno temu, tylko że tam dzieci miały szansę wygrać :-)) Ja tankuję do pełna i jak zrobię 800-1000 kilometrów to tankuję znów do pełna.

Kinematick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2010, 13:45   #12
tupti
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: Rawicz
Model: C-max
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 30
Domyślnie Odp: pływająca wskazówka temperatury

Widzę ze nie tylko ja mam tak głupkowaty problem. Pytanie tylko czy ktoś miał taki przypadek i się z nim uporał. Może wie ktoś jak to badziewie wyglada, albo też gdzie mam to kupić i w ogóle o co pytać? Jakoś nie uśmiecha mi się tak z tym jezdzić, bo jak rzeczywiście będzie coś nie halo z temp to oleję sprawę i będzie "musztarda po obiedzie" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tupti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2010, 15:50   #13
Kinematick
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-10-2009
Skąd: TST/LU/Oslo
Model: Ford Galaxy mk2 ghia
Silnik: 2,0 TDCi, 140 koni
Rocznik: 2007
Postów: 43
Domyślnie Odp: pływająca wskazówka temperatury

No ... "rezystorek na trzech nóżkach"? ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Jak Ci elektryk tak powiedział, to go zapytaj i nam powiedz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja tego na razie nie wymieniam, bo zima, więc się tak łatwo nie przegrzeje auto przy minus 10. Ale jak będzie lato, plus 30, i sezon = wożenie towaru autem lub laweta to też będę musiał to naprawić.
Kinematick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2010, 19:40   #14
tupti
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: Rawicz
Model: C-max
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 30
Domyślnie Odp: pływająca wskazówka temperatury

Idę w Twoje ślady Kinematick. Jak zrobi się ciepło to pogrzebię przy tym. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Narazie muszę pośmigać trochę i czekac co mi się nastepne zj..........e.
tupti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2010, 19:27   #15
pawellolek
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-09-2009
Skąd: Podkarpackie
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 DOHC +LPG
Rocznik: 1996
Postów: 6
Domyślnie Odp: pływająca wskazówka temperatury

Witam.podpowie mi może ktoś który z czujników w 2.0 odpowiada za wskazóweczke w zegarze ten z okrągłą wtyczką czy ten z prostokatną??
pawellolek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2010, 21:36   #16
tupti
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: Rawicz
Model: C-max
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 30
Domyślnie Odp: pływająca wskazówka temperatury

Witam. W moim TDI była prostokątna, ale czy w benzynie jest tak samo to może ktoś od benzyn się wypowie.
tupti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2010, 20:21   #17
tupti
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: Rawicz
Model: C-max
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 30
Domyślnie Odp: pływająca wskazówka temperatury

Kinematick znalazłem post o rezystorku na trzech nóżkach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na forum passata : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zerknij może Ci to pomoże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja jutro biorę się za rozbiórke licznika.
tupti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2010, 21:01   #18
falcon226
ford::advanced
 
Avatar falcon226
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Bochnia
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI 90KM ANU
Rocznik: 2001
Postów: 262
Domyślnie Odp: pływająca wskazówka temperatury

To jest chłopy stabilizator 7810 on stabilizuje napiecie,przerabiałem ten temat w VW B3 jak bujałem sie nim,tez mi te wskazniki szalały tyle ze ja miałem zimny lut na nim po przelutowaniu wszystko wróciło do normy.Pozdrawiam.
falcon226 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2010, 22:12   #19
tupti
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: Rawicz
Model: C-max
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 30
Domyślnie Odp: pływająca wskazówka temperatury

Skoro to przerabiałeś to może masz jakąś fotkę tego badziewiaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Albo podpowiedz gdzie to można kupić !!!
tupti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2010, 08:48   #20
falcon226
ford::advanced
 
Avatar falcon226
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Bochnia
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI 90KM ANU
Rocznik: 2001
Postów: 262
Domyślnie Odp: pływająca wskazówka temperatury

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



Tak wygląda.W niektórych licznikach siedzi stabilizator 7809.Nie pamietam jaki jest jego orginalny numer bo nie spisałem.Ale stawiam "Żubra"że masz tez zimnie luty.Kupic go mozna np.POLTRONIC,TME,CYBOR-TECH. to sa hurtownie elektroniczne.A sprawdzic mozesz go tak....patrząc na niego z przodu[od napisów] od lewej nozki zaczynając 1 to +12V...2 to wspólna masa wejscia i wyjscia a.......3 to 9 lub 10V w zaleznosci jaki masz.Jak tak pokazuje to masz sprawny i jeszcze jedna uwaga on sie ma troche grzac zeby Cie to nie zmyliło to normalne po to ma radiator.Pozdrawiam.
falcon226 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.