Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-01-2010, 18:18   #71
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: Podgrzewane fotele

Cytat:
Napisał KrzychuK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Jeżeli mam instalacje pod maty . Tzn jest instalacją pod sterowanie matami(włącznik) , bezpiecznik i jest doprowadzone do foteli tzn że kupuje oryginalne maty "wkładam" je w fotel podłączam pod instalacje następnie podłączam włącznik i wszystko działa?? Czy dobrze myślę? Oczywiście mondeo po Fl
tak, ale dziwi mnie, ze masz włącznik (jesli dobrze rozumuje wmontowany w konsole) to, że nie masz podgrzewanych foteli
no i kwestia jaki masz włącznik, z regulacją poziomu ciepła czy zwykły przed fl (wówczas patrz opisy wyżej)

maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2010, 20:42   #72
KrzychuK
ford::beginner
 
Avatar KrzychuK
 
Zarejestrowany: 02-04-2007
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 2003/04
Postów: 30
Domyślnie Odp: Podgrzewane fotele

Cytat:
Napisał maestro06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak, ale dziwi mnie, ze masz włącznik (jesli dobrze rozumuje wmontowany w konsole) to, że nie masz podgrzewanych foteli
no i kwestia jaki masz włącznik, z regulacją poziomu ciepła czy zwykły przed fl (wówczas patrz opisy wyżej)
Nie mam włącznika . Zle się wyraziłem mam pod tym schowkiem małym zapięta kostkę która się zapina do włącznika.
KrzychuK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2010, 22:54   #73
miloszr21
ford::amateur
 
Avatar miloszr21
 
Imię: Milosz
Zarejestrowany: 02-12-2009
Skąd: Opole
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 5
Domyślnie Odp: Podgrzewane fotele

Mam pytanie w mondeo 3 mam podgrzewane fotele i fotel pasażera działa bez zarzutów, a fotel kierowcy w ogóle się nie grzeje. Jak mogę sprawdzic co jest przyczyną i jak usunąc ewentualną usterkę? Pozdrawiam
miloszr21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 05:27   #74
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Podgrzewane fotele

Sprawdź instalację czy aby gdzieś jakiś kabelek się nie przepalił bądź wtyczka nie wyczepiła się.....
Bo bezpiecznik odpowiedzialny za grzanie jest ok, tak? Jeżeli tak to instalacja tylko..
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 20:56   #75
mf2hd
ford::beginner
 
Avatar mf2hd
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Deutschland
Model: Focus MK3 ST Line / Fiesta CollConect
Silnik: 1,5 EcoBoost / 1,1
Rocznik: 2018 / 2018
Postów: 23
Domyślnie Odp: Podgrzewane fotele

Cytat:
Napisał miloszr21 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie w mondeo 3 mam podgrzewane fotele i fotel pasażera działa bez zarzutów, a fotel kierowcy w ogóle się nie grzeje. Jak mogę sprawdzic co jest przyczyną i jak usunąc ewentualną usterkę? Pozdrawiam
miloszr21 doszedłeś co nie działało ? bo ja mam taki sam przypadek ;-(

Jak znalazłeś gdzieś na forum sposób, który ci pomógł to podeślij linka. Z góry dzięki!

Pozdr!
mf2hd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 21:39   #76
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie Odp: Podgrzewane fotele

Cytat:
Napisał miloszr21 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie w mondeo 3 mam podgrzewane fotele i fotel pasażera działa bez zarzutów, a fotel kierowcy w ogóle się nie grzeje. Jak mogę sprawdzic co jest przyczyną i jak usunąc ewentualną usterkę? Pozdrawiam
Na forum było wielokrotnie, padł moduł lub mata (zakładam że instalacja jest OK). Jak sprawdzić? Zamienić miejscami fotele, wtedy uzyska się pewność co do sprawności mat/modułu.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2010, 10:27   #77
mf2hd
ford::beginner
 
Avatar mf2hd
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Deutschland
Model: Focus MK3 ST Line / Fiesta CollConect
Silnik: 1,5 EcoBoost / 1,1
Rocznik: 2018 / 2018
Postów: 23
Domyślnie Odp: Podgrzewane fotele

Dzięki, dziś idę wykręcić fotele. Zobaczymy jaka będzie diagnoza. Pozdr!
mf2hd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2010, 10:32   #78
Marek13
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-08-2009
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 benzyna Ecoboost, 204 km
Rocznik: 2010
Postów: 17
Domyślnie Odp: Podgrzewane fotele

Maty nie są chyba najwyższych lotów. Mi padły już po trzech latach użytkowania. Kupiłem matę podłączaną do gniazda zapalniczkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., i mam spokój.
Marek13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2010, 07:44   #79
_PiotR_
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2006
Skąd: Bydzia
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 97
Domyślnie Odp: Podgrzewane fotele

Cytat:
Napisał Klimaz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdź instalację czy aby gdzieś jakiś kabelek się nie przepalił bądź wtyczka nie wyczepiła się.....
Bo bezpiecznik odpowiedzialny za grzanie jest ok, tak? Jeżeli tak to instalacja tylko..
bezpiecznik jest wspolny czy kazdy fotel ma swoj?
wiem, ze takie pytanie juz padlo nawet w tym temacie, ale nie wiem czy wszystkie modele maja tak samo?
_PiotR_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2010, 14:03   #80
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: Podgrzewane fotele

Cytat:
Napisał Marek13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Maty nie są chyba najwyższych lotów. Mi padły już po trzech latach użytkowania. Kupiłem matę podłączaną do gniazda zapalniczkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., i mam spokój.
moje autko ma 17 niemal lat i maty sa ok. nie pytam co na fotelach robisz ze nie banglaja juz po 3
Cytat:
Napisał _PiotR_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bezpiecznik jest wspolny czy kazdy fotel ma swoj?
wiem, ze takie pytanie juz padlo nawet w tym temacie, ale nie wiem czy wszystkie modele maja tak samo?
u mnie jeden na dwa fotele (brak regulacji temp - tylko on/off)
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.