Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-02-2010, 19:01   #1
Damiano16
 
Postów: n/a
Domyślnie Co to jest ? Od czego te kable ?

Witam,

chciałbym się dowiedzieć co to jest ? Od czego lecą te kable... W swojej foce myślałem że za tym plastikiem mam centralkę alarmu ale po oględzinach fotek na stronie foka24.de chyba wszystkie Foki mają "to coś". Te kable tak jakby leciały do bezpieczników.

A tak po za tym... gdzie w takim razie MOŻNA JESZCZE szukać centralki... bo już chyba wszędzie patrzyłem i nie ma... Jeśli centralka nie siedzi za tym plastikiem to.. GDZIE ?! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Alarm sprawny ponieważ jak odłączyłem aku to usłyszałem dźwięk syreny... Muszę zlokalizować centralkę żeby dokupić piloty do niego. Wiem na pewno że jest to alarm firmy GETRONIC

Zdjęcia:

http://yfrog.com/49dscf3313pfeilmcj

http://yfrog.com/5ddscf2136mcj

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2010, 10:48   #2
mario591
ford::advanced
 
Avatar mario591
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-09-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus/ Audi A6C7
Silnik: 1.8 TDDi/2.0 177KM Avant
Rocznik: 1999/2012
Postów: 453
Domyślnie Odp: Co to jest ? Od czego te kable ?

Ciężka sprawa. Na 1 rzut oka wyglądają na przewody,które idą od skrzynki bezpiecznikowej na tył auta np. Do tylnych drzwi sterowanie szybami, zasilanie lampki w bagażniku, otwieranie tylnej klapy, światła stop, kierunki itp. Musisz poprostu iść po wiązce i popatrzeć gdzie idą, Normalnie bym popatrzał ale za zimnooo na grzebanie przy aucie.
mario591 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2010, 15:04   #3
Assan
ford::expert
 
Avatar Assan
 
Zarejestrowany: 14-03-2005
Skąd: Uurainen (Fin)
Model: Focus , Suzuki DL 650 V-Strom
Silnik: 1,6 , 650
Rocznik: 1999 , 2005
Postów: 3,325
Domyślnie Odp: Co to jest ? Od czego te kable ?

Zasilanie wszystkiego co jest z tyłu,otwieranie klapy bagażnika,centralny drzwiach,światła itd
Assan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2010, 15:08   #4
metmat
ford::average
 
Avatar metmat
 
Zarejestrowany: 12-05-2006
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 122
Domyślnie Odp: Co to jest ? Od czego te kable ?

Z tego co gdzieś kiedyś przeczytałem to centralka jest po prawej stronie (pasażera) z przodu pod schowkiem pod słupkiem. Alarm ja mam np. Siemensa.
metmat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2010, 16:55   #5
Zieluchh
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-04-2008
Skąd: Zambrw
Model: Focus Mk1
Silnik: 1.8 TDCI 100KM
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: Co to jest ? Od czego te kable ?

ooo panie ale ładnie go rozebrałeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) ale jak to mówią wejść na drzewo jest łatwiej jak zejść Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) powodzenia przy składaniu go do kupy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zieluchh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2010, 17:05   #6
Damiano16
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co to jest ? Od czego te kable ?

Cytat:
Napisał Zieluchh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ooo panie ale ładnie go rozebrałeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) ale jak to mówią wejść na drzewo jest łatwiej jak zejść Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) powodzenia przy składaniu go do kupy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panie to nie mój Focus po 1.

A po 2.. takich zdjęć ciekawych można znaleźć bardzo dużo na stronie www.foka24.de - Polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2010, 19:46   #7
mario591
ford::advanced
 
Avatar mario591
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-09-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus/ Audi A6C7
Silnik: 1.8 TDDi/2.0 177KM Avant
Rocznik: 1999/2012
Postów: 453
Domyślnie Odp: Co to jest ? Od czego te kable ?

Cytat:
Napisał metmat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co gdzieś kiedyś przeczytałem to centralka jest po prawej stronie (pasażera) z przodu pod schowkiem pod słupkiem. Alarm ja mam np. Siemensa.
Tu gdzie piszesz znajduje się GEM !!!
mario591 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2010, 19:48   #8
mario591
ford::advanced
 
Avatar mario591
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-09-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus/ Audi A6C7
Silnik: 1.8 TDDi/2.0 177KM Avant
Rocznik: 1999/2012
Postów: 453
Domyślnie Odp: Co to jest ? Od czego te kable ?

Cytat:
Napisał Zieluchh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ooo panie ale ładnie go rozebrałeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) ale jak to mówią wejść na drzewo jest łatwiej jak zejść Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) powodzenia przy składaniu go do kupy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do takiego stopnia jestem w stanie rozebrać foczkę w 15 min. Może wygląda to na wiele ale tak na prawdę to same plastiki, które się szybko ściąga i zakłąda. Ale dla kogoś kto nigdy tego nie robił to wydaje się dużo.
mario591 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2010, 13:12   #9
Damiano16
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co to jest ? Od czego te kable ?

Cytat:
Napisał mario591 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do takiego stopnia jestem w stanie rozebrać foczkę w 15 min. Może wygląda to na wiele ale tak na prawdę to same plastiki, które się szybko ściąga i zakłąda. Ale dla kogoś kto nigdy tego nie robił to wydaje się dużo.
Ale mówie przecież to nie jest mój Focus....

Takich zdjęc jest dużo na stronie www.foka24.de Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jest wszystko opisane jak zrobić np. 4 elekt opuszczanie szyby, jak zmienić moduł GEM, jak zamontować halogeny itp.


Rozebrana foka wygląda tak: http://foka24.de/Focus/fokafriends/H...DSCF5815lc.jpg

http://foka24.de/Focus/fokafriends/H...DSCF5817lc.jpg

http://foka24.de/Focus/fokafriends/A...DSCF2865lc.jpg

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Damiano16 ; 12-02-2010 o 13:17
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2010, 13:24   #10
mario591
ford::advanced
 
Avatar mario591
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-09-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus/ Audi A6C7
Silnik: 1.8 TDDi/2.0 177KM Avant
Rocznik: 1999/2012
Postów: 453
Domyślnie Odp: Co to jest ? Od czego te kable ?

Cytat:
Napisał Damiano16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale mówie przecież to nie jest mój Focus....
A mi nie chodzi czy to twój Focus czy nie, tylko o to, że mogę rozebrać foczkę do takiego stopnia jak na fotkach w 15 min Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
mario591 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.