Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-02-2010, 18:58   #1
morit
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: ŻORY
Model: GALAXY
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 1999
Postów: 39
Domyślnie oświetlenie wewnętrzne galaxy

witam. oświetlenie wewnątrz cały czas się pali nawet przy zapalonym silniku muszę po prostu dać na środek wylącznika żeby zgasło , wrażenie jest takie jak by cały czas były drzwi otwarte a nie są moze jakaś czasówka padła jak to sprzwdzić z góry dzieki za odpowiedz.

morit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2010, 19:14   #2
Mario16
ford::average
 
Avatar Mario16
 
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Kielce
Model: Galaxy GHIA
Silnik: 2,3 + LPG
Rocznik: 2002
Postów: 154
Domyślnie Odp: oświetlenie wewnętrzne galaxy

Sprawdz włącznik drzwi masz go na dole przy słupku w takim czarnym gumowym kapturku. (jeśli dobrze pamiętam to trzeba go przekręcić do wyjęcia) Być może to jego wina spróbuj podmienić z tylnych drzwi jak pomoże to nie wielki koszt naprawy jak nie to masz gdzieś zwarcie na wiązce lub kostce !
Mario16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 17:01   #3
morit
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: ŻORY
Model: GALAXY
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 1999
Postów: 39
Domyślnie Odp: oświetlenie wewnętrzne galaxy

Witam, właczniki w drzwiach są ok sprawdziłem , dziś poswięciłem więcej czasu na szukanie przyczyny i doszłem do wniosku że to wyłacznik czasowy bo wyłącza mi oświetlenie ale nie po 10 sekundach tylko po 10 minutach ,gadzie go szukać żeby wymienic ? moze ktoś wie?. Pozdrawiam
morit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 19:37   #4
darabont
ford::average
 
Avatar darabont
 
Zarejestrowany: 30-03-2007
Skąd: Malbork
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDi 1Z 90 kM
Rocznik: 1996
Postów: 155
Domyślnie Odp: oświetlenie wewnętrzne galaxy

oświetlenie po 10 minutach wyłączy nawet przy otwartych drzwiach.Powypinaj wszystkie krańcówki drzwi i sprawdź czy zgasną.Czy gaśnie oświetlenie po przekręceniu kluczyka?
darabont jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2010, 20:47   #5
wacek_pl
ford::advanced
 
Avatar wacek_pl
 
Zarejestrowany: 24-11-2008
Skąd: Kędz-Koźle/Fulda
Model: Kangoo, Galaxy, Boxer
Silnik: 1,9D; 1,9TDI; 2,8 HDI
Rocznik: 01" ; 96" ; 05"
Postów: 422
Domyślnie Odp: oświetlenie wewnętrzne galaxy

Masz zawilgoconą elektronikę w aucie, mam to samo przy tej pogodzie to normalne, naniesiesz śniegu na butach, jak możesz to wstaw dmuchawę z ciepłym powietrzem na noc i wysusz auto ja tak robię i mam spokój do następnego razu.
__________________
Jeśli okłamiemy rząd to jest to PRZESTĘPSTWO, jeśli rząd okłamie nas to jest to POLITYKA.
wacek_pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2010, 08:04   #6
Bandzior80
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-05-2007
Model: FORD GALAXY
Silnik: 1,9 TDI ( 110 KM )
Rocznik: 1998
Postów: 33
Domyślnie Odp: oświetlenie wewnętrzne galaxy

czesc
mialem ten sam problem. Sprawdz czy dzialają ci elektryka szyb bo jeżeli nie działa to znaczy że masz przepalony bezpiecznik.... jak dobrze pamiętam to nr 3...
Zima jest i szyb nie sprawdzalem a oswietlenie świecilo i gasiłem przyciskiem .....
Sprawdz bezpiecznik..
Bandzior80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2010, 22:05   #7
morit
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: ŻORY
Model: GALAXY
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 1999
Postów: 39
Domyślnie Odp: oświetlenie wewnętrzne galaxy

bezpieczniki są ok , przyciski w dzrzwiach też ,elektrycznych szyb nie mam a reszta jest ok , a lampka działa 10 minut jak działała , chciał bym zmienić tą czasówkę czy moduł do czasówki nie wiem jak to sie zwie, i nie wiem gdzie tego szukać.

Ostatnio edytowane przez morit ; 18-02-2010 o 22:08
morit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2010, 22:43   #8
robdemolka
ford::advanced
 
Avatar robdemolka
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 14-03-2008
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE
Model: FORD GALAXY GHIA
Silnik: 1.9 TDI 115 KM
Rocznik: 2001
Postów: 204
Domyślnie Odp: oświetlenie wewnętrzne galaxy

Cytat:
Napisał morit Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bezpieczniki są ok , przyciski w dzrzwiach też ,elektrycznych szyb nie mam a reszta jest ok , a lampka działa 10 minut jak działała , chciał bym zmienić tą czasówkę czy moduł do czasówki nie wiem jak to sie zwie, i nie wiem gdzie tego szukać.
poczytaj tu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] może masz przetarty przewód w którejś przelotce drzwi lub klapy,a wyłącznik komforu działa ci dobrze bo wyłąncza ci po ok 10 min
__________________
Pozdrawiam Robert
robdemolka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2010, 16:01   #9
darekzz
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-02-2009
Skąd: Sanok
Model: C-max
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2004
Postów: 58
Domyślnie Odp: oświetlenie wewnętrzne galaxy

Cytat:
Napisał wacek_pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz zawilgoconą elektronikę w aucie, mam to samo przy tej pogodzie to normalne, naniesiesz śniegu na butach, jak możesz to wstaw dmuchawę z ciepłym powietrzem na noc i wysusz auto ja tak robię i mam spokój do następnego razu.
Potwierdzam, miałem podobnie, na 99,9% szczególnie zwróć uwagę na pasażera za tobą czy sniegu za dużo nie naniósł :-))) . Miałem podobnie na wiosnę jak autko wróciło z pralni. (czyszczenie srodka) trzy dni na słoneczku i przeszło i do dziś jest spokój. Byle do wiosny.
darekzz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2010, 18:40   #10
morit
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-02-2010
Skąd: ŻORY
Model: GALAXY
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 1999
Postów: 39
Domyślnie Odp: oświetlenie wewnętrzne galaxy

i tak też było , włącznik komfortu był ok ale wystarczyło że przy tylniej klapie wypiołem kostkę z czujnika w klamce i wszytko gra problem znaleziony.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
morit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.