Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-01-2010, 15:07   #1
hendrix
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-01-2010
Model: Mondeo
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1998
Postów: 5
Domyślnie Pilot centralnego zamka - dziwny problem

Witam. Przejrzałem juz wiele postów na tym forum odnośnie centralnego, ale nie udało mi się znaleźć tego co mnie interesuje. Mianowicie mam dziwny problem z pilotem do centralnego (w kluczyku, 2 przyciski). Baterie w pilocie wytrzymują mi około 2 tygodnie. Pierwszy raz jak włożyłem nowe baterie i pilot przestał działać mi po 2 tygodniach pomyślałem że ktoś sprzedał mi stare baterie. Po włożeniu 2 raz nowych baterii objaw był dokładnie taki sam - pilot działał ok 2 tygodnie. aby wszystkiemu być pewny na nowo zsynchronizowałem pilot z centralnym i po raz kolejny kupiłem nowe baterie - niestety po 2 tygodniach pilot przestal działać. Wydaje mi się ze pilot zamka centralnego nie powinien być aż tak prądożerny że baterie zjada w dwa tygodnie. Czy ktoś miał podobny objaw lub pomysł jak ten problem rozwiązać? Centralny sterowany kluczykiem działa prawidłowo. Dodam jeszcze ze przez te dwa tygodnie trzymania baterii pilot działa bez żadnych zastrzeżeń oraz skutków ubocznych. Ale takie rozwiązanie jak co dwutygodniowa zmiana baterii mija się z celem.

hendrix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2010, 18:04   #2
braciak
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-05-2008
Model: mondeo MK 2
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 1998
Postów: 81
Domyślnie Odp: Pilot centralnego zamka - dziwny problem

Ja mialem podoby problem z kluczykiem. Bateria nowa i pilot nie dzialal. Jak otwieralem mechanicznie z zamka to wszytko ladnie smigalo. Rozebralem pilot i przeczyśćiłem styki .Ja u siebie zauważyłem ze juz troche przyciski sa wyrobione i po dluższym uzywaniu pilota po prostu przestaja ragować na naciskanie.
braciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 09:10   #3
hendrix
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-01-2010
Model: Mondeo
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1998
Postów: 5
Domyślnie Odp: Pilot centralnego zamka - dziwny problem

Chyba kolego nie doczytałeś ze zrozumieniem mojego problemu. Ponieważ nie chodzi o to ze baterie nowe nie działają tylko o to ze działają ale max 2 tygodnie a po tym czasie tylko wymiana na nowe sprawia że pilot znowu działa.
hendrix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.