Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-04-2008, 07:37   #11
luan
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-07-2007
Skąd: Gliwice
Model: Mondeo Mk1 Kombi
Silnik: 1,6 16V GLX
Rocznik: 1994
Postów: 6
Domyślnie Re: Sklep z czesciami do FORD'a

W Gliwicach na Trynku ul.Kilińskiego mają części do Forda. IMOTEX 2300968. Jest jeszcze na Jana Śliwki także w Gliwicach 2311241. Pozdrawiam

luan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2008, 08:37   #12
emano
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-09-2007
Skąd: Y Felinheli
Postów: 38
Domyślnie Re: Sklep z czesciami do FORD'a

teraz możesz spisać na karty i zrobić losowanie,gdyż jest w czym wybierać :fcp18 .Ja osobiście polecam sklep-servis w tychach na Mikołowskiej PMIX
__________________
Zabawne jak malo wazna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyzke, a jak niesamowicie niezbedna dla ludzkoci, gdy prosisz o urlop!
emano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2009, 19:42   #13
kaczozord
ford::advanced
 
Avatar kaczozord
 
Zarejestrowany: 11-11-2008
Skąd: Gliwice
Model: Focus
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 379
Domyślnie Re: Sklep z czesciami do FORD'a

Cytat:
Napisał luan
W Gliwicach na Trynku ul.Kilińskiego mają części do Forda. IMOTEX 2300968.
Byłem tam kilka razy i często ceny mają nawet większe jak w ASO. Przykład: chlapacze tylne w ASO City Car 98zł, u nich 105zł.

Plusem jest to, że często sprowadzają części błyskawicznie - praktycznie na drugi dzień. Na minus można zapisać niskie zaangażowanie obsługi. Szukałem byle jakiej kompletnej oprawki oświetleniowej do wnętrza- ekspedienci nie wykazywali zainteresowania, sam musiałem wymyślać model i prosić o lampkę wewnętrzną do danego modeli; chyba im nie zależy na sprzedaży detalicznej.

Jedynym miejscem w Gliwicach, gdzie jakiś wybór jest, to niestety giełda w sośnicy. Sam od dłuższego czasu szukam jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu lub szrotu, ale niestety nie namierzyłem żadnego w okolicy.

Ostatnio edytowane przez kaczozord ; 05-05-2009 o 09:13
kaczozord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2010, 14:46   #14
yzk
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-09-2007
Skąd: Gliwice
Model: Taunus, Street Ka, Focus RS
Silnik: 1,3 1,6 2,0
Rocznik: 1973, 2003, 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Sklep z czesciami do FORD'a

ja też tylko na Maciejowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yzk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2010, 19:50   #15
krzyST200
ford::advanced
 
Avatar krzyST200
 
Zarejestrowany: 18-02-2009
Skąd: Tarnowskie Góry
Model: VW Passat B6
Silnik: 2,0 TDI 173km/403Nm powerd by Heko
Rocznik: 2007
Postów: 283
Domyślnie Odp: Sklep z czesciami do FORD'a

ja z kolei polecam : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] oryginały i zamienniki. błyskawiczne dostawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dłuuuugo otwarte Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” Sir Stirling Moss
pozdrawiam, Krzyś
brzmienie mojej V-ki:http://www.youtube.com/watch?v=lQkKe6OcUlU
ST w akcji: http://www.youtube.com/watch?v=P9MhkvvDYik
Brzęczyszczykiewicz: http://www.youtube.com/watch?v=ix5dB...eature=channel
krzyST200 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2010, 21:23   #16
kaczozord
ford::advanced
 
Avatar kaczozord
 
Zarejestrowany: 11-11-2008
Skąd: Gliwice
Model: Focus
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 379
Domyślnie Odp: Sklep z czesciami do FORD'a

Skoro się temat odnowił - zmieniłem zdanie n.t. sklepu IMOTEX. Niektóre drobniejsze części mają o wiele taniej jak w ASO (uchwyty, nakrętki itp). Kupowałem u nich ostatnio i po numerze FINIS na pewno sprowadzicie części.

Co do sklepu na Jana Śliwki, to jest tam sporo części - nie tylko eksploatacyjnych. Ceny mają przystępne, a często da się kupić jakieś używane. Uwaga tylko na ich stan techniczny. Ja miałem kilka wymian elementów tam zakupionych - ale trzeba przyznać, że sprzedawca nie kręci i nie umywa rąk. Jest także pomocny w w doborze części i ma sporą wiedzę. Ogólnie polecam!

Dosyć duży wybór części typu szrotowego znajduje się w miejscowości Nieborowice (na trasie 78 - Gliwice-Rybnik). Jest to komis prowadzony przez dwóch braci. Mają tam na prawdę tanie używane części - jakby ktoś potrzebował lampkę, manetkę czy inne części to powinien ten punkt odwiedzić. Polecam!
kaczozord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.