Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-10-2009, 18:42   #131
massiwo
ford::average
 
Avatar massiwo
 
Zarejestrowany: 25-10-2007
Skąd: Miasto Boga
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 145KM
Rocznik: 2008
Postów: 180
Domyślnie Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

kojarze, wiele dobrego slyszalem o tej antenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. swoja droga fajnie musi taka fiestka wygladac z batem 145cm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ja legalnoscia cb nie przejmuje sie, podobnie jak mapami w nawigacji, ale windowsa mam legalnego ;p niestety studenci nie moga sobie na wiele pozwolic, moze kiedys to sie zmieni... krzywdy jednakze nikomu nie robie

massiwo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2009, 06:35   #132
kristof70
FCP member
 
Avatar kristof70
 
Zarejestrowany: 26-11-2008
Skąd: Olsztyn
Model: Mk4 Mondeo TitaniumX
Silnik: 2.0 Duratec 145KM
Rocznik: 05.2009
Postów: 389
Domyślnie Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

[QUOTE=franczesko

co do anteny to polecam sirio ml-145 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. naprawdę ma kopa i swietnie współpracuje z radyjkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/QUOTE]

jesli chodzi o antenke to potwierdzam, używam jej już pół roku i świetnie się sprawuje
kristof70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2009, 17:00   #133
ee811
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

Cytat:
Napisał franczesko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ee811 To wynika z tego ze jak kupiłem Unidena przed wycofaniem homologacji to co mam go teraz nie uzywac?
Jeśli kupiłeś kiedy były legalne to masz mieć homologacje i wozić razem z radiem. Jeśli ktoś myśli że uniden to tańszy president to się myli . President to firma francuska a uniden pochodzi z ameryki północnej i usa . Na podstawie umowy między tymi dwoma firmami powstało kilka urządzeń lecz president wycofał się z kooperacji a unidenowi zostały się licencje na kilka cb i tyle .Nie ma żadnych podobieństw oprócz wyglądu w częsci elektronicznej unideny mają szersze filtry i gorszej jakości podzespoły bo tam są mniej surowe normy odnośnie harmonicznych, skrośnych itd . Jeśli ktoś używa urządzeń nie dopuszczonych na terenie RP lub UE robi krzywdę przede wszystkim innym użytkownikom eteru. Tyle ode mnie więcej się na temat unidena nie będę wypowiadał bo nie którzy są niereformowalni.Wole mieć ONWE ale z homologacją.Jeśli ktoś będzie przejeżdżał koło mnie chętnie służę pomocą kogo gdzie i ile kanałów słychać w górę lub w dół.

Ostatnio edytowane przez ee811 ; 30-10-2009 o 17:02
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2009, 23:32   #134
franczesko
FCP member
 
Avatar franczesko
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-07-2007
Skąd: Małopolska południowa
Model: Mondeo Mk5 ; Focus Mk4; Focus Mk3 RS
Silnik: 2.0 TDCI 180ps ; 2.0 TDCI 150ps; 2.3 EB 350ps
Rocznik: 2018 ; 2020 ; 2017
Postów: 1,382
Domyślnie Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

no proszę dowiaduje sie ciekawych rzeczy o sobie, jestem nie reformowalny hmmmmm...


No nic nikt jeszcze nie narzekał na to ze słychać mnie w na innych kanałach.. mam homologacje wydrukowana z internetu bo radyjko zostało zakupione dość dawno, i nawet nie wiem gdzie sa papiery do niego.
franczesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2009, 15:34   #135
ee811
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

Nie gniewaj się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale weź pod uwagę że ktoś dużo się napracował zanim padła decyzja o zakazie sprowadzania i używania unidenów . To nie kasa od presidenta czy jakieś inne głupoty po prostu sprawy techniczne i rozwiązania zastosowane w tych radiach
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2009, 20:17   #136
franczesko
FCP member
 
Avatar franczesko
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-07-2007
Skąd: Małopolska południowa
Model: Mondeo Mk5 ; Focus Mk4; Focus Mk3 RS
Silnik: 2.0 TDCI 180ps ; 2.0 TDCI 150ps; 2.3 EB 350ps
Rocznik: 2018 ; 2020 ; 2017
Postów: 1,382
Domyślnie Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

ja mam radyjko od importera RADPOL, który według dyrektywy wydanej przez UKE nie zakazuje uzywania tych radii od tego sprzedawcy.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg przepis uniden 2.jpg (15.8 KB, 74 wyświetleń)
franczesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2009, 17:51   #137
Soku
ford::average
 
Avatar Soku
 
Zarejestrowany: 05-02-2008
Skąd: Częstochowa
Model: MK-I
Silnik: 2,3
Rocznik: 99-00
Postów: 97
Domyślnie Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

Dobry pomysł. Na Cz-wie wywołanie Soku.
Soku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-12-2009, 16:47   #138
waski310
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-11-2009
Model: focus
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 32
Domyślnie Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

Panowie mam pytanie. Po zamontowaniu CB Alan 102 w czasie nadawania słychać w radiu audio (JVC) bardzo głośny pisk (coś jakby sprzężenie). CB zamontowane bezpośrednio nad radiem audio w konsoli środkowej, antena magnes(. Co może być powodem? Jak temu zaradzić? bo za chwile się chyba :612:
waski310 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2010, 18:08   #139
ee811
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

Spróbuj podać zasilanie bezpośrednio z akku jakimś przewodem jeśli pomoże to masz odpowiedź , jeśli nie to sprawdź kabel antenowy cb czy nie ma gdzieś zdartej wierzchniej izolacji lub innych uszkodzeń.Jak nie pomoże to napisz.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2010, 18:40   #140
waski310
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-11-2009
Model: focus
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 32
Domyślnie Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

Dzięki za pomoc niestety muszę poczekać na wiosnę bo trochę zimno na parkingu
waski310 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.