Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-10-2009, 18:04   #41
estor12
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-06-2009
Skąd: P-ń
Model: s-max
Silnik: 2.00
Rocznik: 2006
Postów: 79
Domyślnie Odp: zmiana audio

wystarczy ze bedzie ta moja instalacja działać
a resztę pytania o tego Pana itp ?

estor12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2009, 14:28   #42
garet119
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-10-2009
Model: ford s-max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2006
Postów: 16
Domyślnie Odp: zmiana audio

dzieki galax dzis dzwoniłem do pana macka i wszystko mi wysle do anglii dzieki wielkie
garet119 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2009, 18:40   #43
arczi_75
ford::advanced
 
Avatar arczi_75
 
Zarejestrowany: 11-01-2009
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 336
Domyślnie Odp: zmiana audio

Witam szanownych kolegów! Mam do Was pytanko - montowałem niedawno stację medialną Clariona i dokupywałem oryginalną przejściówkę do sterowania z kierownicy. Niestety po zamontowaniu przejściówki nie daje ona oznak życia, po prostu sterowania z kierownicy jak nie było tak nie ma. Jest tylko z ekranu dotykowego i klawiatury radyjka. Czy ktoś ma jakiś pomysł co na to poradzić? Wkurza mnie ten brak możliwości sterowania choćby poziomem głośności z kierownicy, tak jak to było wcześniej. Podpowiadam, że mam conversa+, bo rozmawiając ze znajomym elektronikiem z ASO padło stwierdzenie, że Clarion owszem sprzedaje przejściówki do Maksiów, ale hula to tylko przy starych wyświetlaczach i radyjkach oraz że do tej pory nie wymyślili nic do nowych egzemplarzy.
arczi_75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2009, 09:22   #44
estor12
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-06-2009
Skąd: P-ń
Model: s-max
Silnik: 2.00
Rocznik: 2006
Postów: 79
Domyślnie Odp: zmiana audio

ja też cały czas sie motam to zamontować dziś znalazłem to
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

tylko szkoda ze czarne ? ale nowe sztuki w tej cenie ?
estor12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2009, 11:10   #45
cezarro1
ford::average
 
Avatar cezarro1
 
Zarejestrowany: 25-01-2009
Skąd: Sosnowiec
Model: S-Max
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 69
Domyślnie Odp: zmiana audio

Gośc ma zero komentarzy i cena podpadajaca ,jedynie co wchodzi w rachube to odbiór osobisty Co do koloru to średnio to widze
cezarro1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2009, 11:31   #46
maciekr7
ford::average
 
Avatar maciekr7
 
Zarejestrowany: 17-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2009
Postów: 110
Domyślnie Odp: zmiana audio

Cytat:
Napisał arczi_75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam szanownych kolegów! Mam do Was pytanko - montowałem niedawno stację medialną Clariona i dokupywałem oryginalną przejściówkę do sterowania z kierownicy. Niestety po zamontowaniu przejściówki nie daje ona oznak życia, po prostu sterowania z kierownicy jak nie było tak nie ma. Jest tylko z ekranu dotykowego i klawiatury radyjka. Czy ktoś ma jakiś pomysł co na to poradzić? Wkurza mnie ten brak możliwości sterowania choćby poziomem głośności z kierownicy, tak jak to było wcześniej. Podpowiadam, że mam conversa+, bo rozmawiając ze znajomym elektronikiem z ASO padło stwierdzenie, że Clarion owszem sprzedaje przejściówki do Maksiów, ale hula to tylko przy starych wyświetlaczach i radyjkach oraz że do tej pory nie wymyślili nic do nowych egzemplarzy.
Wszystko przez to, że jest przez CANa łączone. ALpine zadbał o to. Ford i pewnie nie tylko wszystko na jednej szynie łączy i każde wpięcie czegoś nowego może grozić dziwnym działaniem elektroniki.
U mnie w Alpine działa sterowanie z kierownicy, ale po 20 minutach radio się resetuje. Jadę na wymianę jakiegoś modułu łączącego radio z szyną CAN. Podobno jakieś oszczędzanie energii się załącza po 20 minutach. System przeprowadza test.
Po wiedzę trzeba by się udać do twórców tych pogmatwanych rozwiązań.
maciekr7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2009, 03:51   #47
garet119
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-10-2009
Model: ford s-max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2006
Postów: 16
Domyślnie Odp: zmiana audio

galax jesli możesz to napisz czy miałes jakies problemy z kostką bo u mnie niby kostka pasuje ale po podpięciu pali sie bezpiecznik
garet119 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2009, 17:12   #48
zan
ford::average
 
Avatar zan
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 07-10-2009
Skąd: uć
Model: S-Max/Fusion
Silnik: 2,0/1,6
Rocznik: 2009/2007
Postów: 85
Domyślnie Odp: zmiana audio

Witajcie,
nie mogę znaleźć wątku w którym chwalił sie ktoś, że wyklejał matami drzwi Smaxa.
podzielcie się doświadczeniem co dokładnie wykleiliście i jaki efekt to przyniosło ??
__________________
Pozdro,
Zbyszek
F. S-Max, 2.0 TDCI
zan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2009, 17:18   #49
pebeel
ford::average
 
Avatar pebeel
 
Zarejestrowany: 14-08-2009
Skąd: wwa
Model: S-Max TS/ Jeep WJ
Silnik: 2.2 TDCI/ 4,7 V8
Rocznik: 2009/ 2001
Postów: 124
Domyślnie Odp: zmiana audio

Cytat:
Witajcie,
nie mogę znaleźć wątku w którym chwalił sie ktoś, że wyklejał matami drzwi Smaxa.
podzielcie się doświadczeniem co dokładnie wykleiliście i jaki efekt to przyniosło ??
i tak zupełnie przy okazji ile kosztowało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. serio pytam...
pebeel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2009, 23:40   #50
pxl
ford::average
 
Avatar pxl
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 18-02-2008
Skąd: Poznań
Model: S-max Titanium+ DVD 7"
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: '06 i nadal jeżdzi! :)
Postów: 164
Domyślnie Odp: zmiana audio

Witam, osobiście polecam oryginalną nawigację -> sam posiadam i chwalę sobie ten wybórGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) - rzecz jasna nie posiada wodotrysków w postaci tv czy wejścia pod kamerkę ale w pełni współpracuje z convers'em i całą resztą (6cd changer). A właśnie a' propos convers'a - to serwisanci którzy nie dali rady go zaadoptować do autka kol. galaxy - są baaaardzo cieniutcy w uszachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - z resztą w Ford ASO pod kaliszem (Opatówek) doradcy serwisowi tak samo twierdzili, przytaczając przykład jednego z klientów który odjechał z convers'em w bagażniku...
a tu znalazłem w dobrej cenie to co sam posiadamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
z fotki wynika jedynie że są odłamane górne uchwyty - ale te są ukryte pod ramką.
pxl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.