Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-10-2009, 09:48   #11
l2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: GALAXY MK1 MK2
Silnik: 1,9 TDI 90KM 1,9 TDI 116KM
Rocznik: 1996 2001
Postów: 45
Domyślnie Odp: Problem z Navi MFD w Galaxy MK2 2001

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sygnał Gala załatwia sprawę na 100 % i mapa jak i kursor będą się prawidłowo przemieszczać. Jesli nie miałeś w aucie fabrycznie zainstalowanej navi, to we wiązce nie masz kabla z sygnalem ABS lewego kola, wiec nie ma sensu dla twojego bezpieczeństwa przy tym grzebać.
Automatyczne podgłaśnianie radia i nawigacji synałem GALA, w związku z szybkoscią auta, masz na dolnej kostce navi pin nr 1.
Pytasz o zagłuszanie lektora navi, przez radio?
Wejdź w ustawienia > audio i tam masz z od góry do dołu, rózne dźwieki, telefon, TMC, CD i inne, gdzieś na dole jest nawigacja, jedziesz prawą gałką, podswietlasz co trzeba i przesuwasz na skali podswietlony kursor w prawo, jak bedziesz to robił to lektor bedzie cały czas gadał słowa; "głośniej:, a drugą stronę - "ciszej" i zostaw tak jak ci pasuje.
Nie wiem czy masz na płycie z mapą polskiego lektora, zalezy też jaki masz w nawigacji ustawiony język. No i czy masz w tej MFD spolszczone Menu.
Pozdr.
Dzięki bardzo za wszelkie informacje. Navi mam z polska mapą ale samo menu jest niestety po angielsku. Widziałem ze na allegro oferowana jest zmiana na polskie menu ale 200-250 zł to jak na razie zbyt dużo. I tam juz sie wykosztowałem na navi i montaż. A może wiesz jak można samemu zmienic menu nawigacji na polskie?

Pozdrawiam

l2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2009, 22:55   #12
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,676
Domyślnie Odp: Problem z Navi MFD w Galaxy MK2 2001

A no wiem, trzeba by przyjechać do Stalowej Woli...na kawę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2009, 17:43   #13
l2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: GALAXY MK1 MK2
Silnik: 1,9 TDI 90KM 1,9 TDI 116KM
Rocznik: 1996 2001
Postów: 45
Domyślnie Odp: Problem z Navi MFD w Galaxy MK2 2001

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A no wiem, trzeba by przyjechać do Stalowej Woli...na kawę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W obie strony to zaledwie 480KM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czyli tylko trzebaby poświęcic jeden dzień. Ale zaproszenie na kawę bezcenne. Za wszystko inne mogę zapłacić .... Ech. A jakos tak przez internet się nie da ? Żona już jęczy ze nic nie kuma - to ja na to że trzeba się było jezyków uczyć..... Jakby co to może na PM. ?

Pozdrawiam
I będe pamiętał o tej kawie.

Ostatnio edytowane przez subratri ; 11-10-2009 o 17:55 Powód: część postu nie zgodna z regulaminem
l2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2009, 21:10   #14
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,676
Domyślnie Odp: Problem z Navi MFD w Galaxy MK2 2001

Mogę ci wysłać na meila polską instrukcję obslugi nawigacji MFD, troche to na razie pomoze.
Pozdr.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2009, 05:08   #15
Łukasz
ford::average
 
Avatar Łukasz
 
Imię: ŁUKASZ
Zarejestrowany: 12-11-2007
Skąd: SCI
Model: GALAXY MK III , FIESTA MKVI
Silnik: 2.0 163KM, ; 1,4 TDCI
Rocznik: 2014;2007
Postów: 84
Domyślnie Odp: Problem z Navi MFD w Galaxy MK2 2001

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mogę ci wysłać na meila polską instrukcję obslugi nawigacji MFD, troche to na razie pomoze.
Pozdr.
Witaj Stefano!!!!
Korzystając z okazji i czytając ten post, czy mógłbym też prosić o maila z polskim menu do navi.Niedawno zakupiłem Galaxy 2006 1,9TDI 150KM i mam podobny problem z navi, tzn wszystko jest ok poza polskim menu, niemogę nigdzie znaleźc fachowca , który by się tego podjął.Dzwoniłem do salonu forda w Bielsku Białej, ale rozkładają ręce.
Pozdrawiam!
Łukasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2009, 15:38   #16
l2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: GALAXY MK1 MK2
Silnik: 1,9 TDI 90KM 1,9 TDI 116KM
Rocznik: 1996 2001
Postów: 45
Domyślnie Odp: Problem z Navi MFD w Galaxy MK2 2001

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mogę ci wysłać na meila polską instrukcję obslugi nawigacji MFD, troche to na razie pomoze.
Pozdr.
Witam
Bardzo chetnie poproszę. Namiary wysle na priva

Pozdrawiam

PS Dzis dotarl do mnie kabelek o którym pisałem wczesniej - teraz tylko montaz i moze wreszcie osiągne pełnie szczęscia.

Pozdrawiam
l2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2009, 11:53   #17
Łukasz
ford::average
 
Avatar Łukasz
 
Imię: ŁUKASZ
Zarejestrowany: 12-11-2007
Skąd: SCI
Model: GALAXY MK III , FIESTA MKVI
Silnik: 2.0 163KM, ; 1,4 TDCI
Rocznik: 2014;2007
Postów: 84
Domyślnie Odp: Problem z Navi MFD w Galaxy MK2 2001

W koncu znalazłem gościa co się zajmuje NAVI, ma być polski lektor i mapa.Dziś mam miec odbiór, napisze później jak zrobione noi czy sobie poradził bo naprawdę jest z tym kłopot.
Łukasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2009, 08:55   #18
makisek
ford::average
 
Avatar makisek
 
Imię: Robert'o
Zarejestrowany: 16-03-2008
Skąd: Dolny Śląsk
Model: S-Max
Silnik: 1,6 Tdci
Rocznik: 2011
Postów: 81
Domyślnie Odp: Problem z Navi MFD w Galaxy MK2 2001

Cytat:
Napisał luk1969 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W koncu znalazłem gościa co się zajmuje NAVI, ma być polski lektor i mapa.Dziś mam miec odbiór, napisze później jak zrobione noi czy sobie poradził bo naprawdę jest z tym kłopot.

Polski lektor to pryszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Da sie zrobić, mając odpowiednią mapę.
Gorzej, z napisami - gdzieś sporo czytałem, że zmiana menu na PL, jest możliwa, ale można uwalić nawi, albo po tym zabiegu czesto się wiesza...\
Sam miałem navi MFD - szybko idzie się nauczyć - a lektor z płytki...
makisek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2009, 12:41   #19
Łukasz
ford::average
 
Avatar Łukasz
 
Imię: ŁUKASZ
Zarejestrowany: 12-11-2007
Skąd: SCI
Model: GALAXY MK III , FIESTA MKVI
Silnik: 2.0 163KM, ; 1,4 TDCI
Rocznik: 2014;2007
Postów: 84
Domyślnie Odp: Problem z Navi MFD w Galaxy MK2 2001

Dzisiaj odebrałem NAVI, jest ok, lektor polski wraz z mapą Polski, menu też w języku polskim.Jak narazie jest wszystko ok!
POZDRAWIAM
Łukasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2009, 12:25   #20
Kamoszka
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-11-2009
Skąd: Swarzędz
Model: Mk2
Silnik: 1,9 tDI 116 KM
Rocznik: 2001
Postów: 2
Domyślnie Odp: Problem z Navi MFD w Galaxy MK2 2001

Witam forumowiczów!!!
kupiłem Galaxy 2001, 1,9 tdi wlasnie z tzw. duza nawigacja w srodku. Na konsoli centralnej duzy wyswietlacz. Jednak aby nawigacja dzialala potrzebna jest plyta. Czy ktos wie gdzie taka plyte moge dostac? Zalezy mi glownie na mapie POlski.

Aaa no i zauwazylem ze przy manewrowaniu pokretlem jest rowniez mozliwa do wyboru opcja tv (na razie nie podswietlona). Czy zatem mozna podlaczyc telewizje do tego ekranu? Byloby wysmienicie! Bo z ogladania dvd nici bo zmieniarka w bagazniku tylko cd;/ A tak chociaz telewizje by sie obejrzalo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
POzdrawiam i dzieki za odpowiedzi.

Ostatnio edytowane przez Kamoszka ; 19-11-2009 o 12:46
Kamoszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.