Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-09-2009, 14:52   #61
bchmiel
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nasze dzieciaki w Maksiach

Cytat:
Napisał Kristoforos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma wyjścia - Multipla! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No weź przestań, tylko nie to truchło !!!
Poza tym układ 3+3 chyba nie sprawdzi się przy dwóch niemowlakach. Nie wiem też, czy moge przewozić bezpiecznie dwójkę starszych z przodu.

Cytat:
Napisał Kristoforos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
harryon ma rację - do salonu. A przy okazji: co z tego, że zmieścisz wózek? A reszta? Przyczepka? Chyba, że tylko jeden fotel z III rzędu rozłożony... Myślę, że przez pierwsze tygodnie będzie zabawa, ale jak już wytrenujesz pakowanie, to... nie takimi pojazdami się przewoziło rodzinę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kiedyś 4-osobowa rodzina (z dwójką małych dzieci) potrafiła na wakacje nad morze wybrać się maluchem. Da się? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Reszta rzeczy" nie będzie występowała w 99% moich podróży a na ten 1% wezmę boxa na dach.

Do S-maxa już sie przymierzaliśmy z żoną. I bagażnik wydawał nam się wystarczająco duży. Ale fakt, mieliśmy porównanie z Mazdą 5, Touranem oraz Verso, gdzie bagażnik przy rozłozonych tylnych siedzeniach nie istnieje.
Samochód będziemy prawdopodobnie kupować i tak za jakiś czas (1-1.5 roku), więc na samym poczatku wózek będzie jeździł w bagażniku Mondeo. Mamy 2 samochody i damy radę przemieszczać się całą rodzinką.

Alternatyw dla S-maxa nie ma wcale wiele - jest Espace, Grand Voy, Toyka Sienna, Mazda MPV oraz Honda Oddysey. Nie chcę żadnego z tych aut, bo są za duże. Ja co dzień musze parkować na zatłoczonych ulicach Warszawy, więc szukam poręcznego.
Fordy mam od dawna i lubię. Jeden taki - capri - jest moim małym hobby, więc S-maxa się nie boję.

Ciekawe, czy mi w sklepie pożyczą wózek bliźniaczy "na przymiarkę" do S-maxa. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
Bartek

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2009, 15:37   #62
majkelos
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 13-03-2009
Skąd: WARSZAWA
Model: ford s-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 135
Domyślnie Odp: Nasze dzieciaki w Maksiach

wrzuć zdjecia swojego capri, to jest kultowe auto!!!!!!
majkelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2009, 10:02   #63
foxtrot
ford::advanced
 
Avatar foxtrot
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 12-06-2009
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 389
Domyślnie Odp: Nasze dzieciaki w Maksiach

bchmiel;
Ciekawe, czy mi w sklepie pożyczą wózek bliźniaczy "na przymiarkę" do S-maxa.

zawsze można "carnąć" się na jazdą próbna esiem pod siakiś "wózkoland" i wtedy dokonać przymiarki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
foxtrot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2009, 10:48   #64
mano
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-03-2009
Skąd: Lodz
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Nasze dzieciaki w Maksiach

bchmiel:
ja mam blizniaki od 7 miesiecy a eSia od prawie roku. kupilem auto po wielu probach i walkach z pakowaniem wozka...my wybralismy opcje na wozek dla dzieci side-by-side (Teutonia Team Alu s4) i powiem ci tak: w wersji 5 os po zapakowaniu zlozonego wozka do bagaznika miesci sie tam jeszcze jedynie mala torba...po week endzie wrzuce ci zdjecie abys mial swiadomosc jak wileki jest wozek blizniaczy. Nie pocieszy cie tez fakt iz taki wozek miesci sie w rzadko ktorym kombi a do sedana (VW Passat) musialem rozkrecac stelaz i i tak zostaly mina parkingu 2 gondole...mieszkasz w wawie, wez S-Maxa na test drive i pojedz do jupitera na towarowej 22 - tam maja relatywnie najwiekszy wybor wozkow dla blizniakow. no i testuj ;-)
pozdrawiam,
//M

Ostatnio edytowane przez mano ; 30-09-2009 o 10:57
mano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2009, 14:23   #65
bchmiel
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nasze dzieciaki w Maksiach

Cytat:
Napisał majkelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wrzuć zdjecia swojego capri, to jest kultowe auto!!!!!!
majkelos - aktualnych zdjęć nie mam, jedynie takie sprzed 5 lat. Coś tam udało mi się wkleić.
Autko za miesiąc idzie na remont blacharki oraz zmianę koloru. Możemy sie umówić, że po wszystkim wrzucę jakieś foty.

Cytat:
Napisał mano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja mam blizniaki od 7 miesiecy a eSia od prawie roku. kupilem auto po wielu probach i walkach z pakowaniem wozka...my wybralismy opcje na wozek dla dzieci side-by-side (Teutonia Team Alu s4)
//M
mano - Przyjacielu mój !!!
Dokładnie taki wózek planujemy kupić - Teutonia Team Alu S4. Nie miałem okazji go przymierzać do eSia, ale na oko wychodziło mi, że powinien wejść. Rzeczywiście, gorzej będzie z górą wózka czy z gondolkami. Ale opcja wożenia wózka przy złożonym jednym tylnym foteliku nie wchodzi w rachubę.
Wozić będę w zasadzie tylko wózek, bo ruszać się na jakieś większe wakacje w szóstkę to na razie się nie odważymy.
Daj mi jakiś kontakt do siebie na priv (email, tel), to bym chętnie pogadał z Tobą nt. użytkowania wózka i obecności bliźniąt w S-maxie.

Serdecznie dziękuje
Bartek
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg w polu compressed.jpg (51.8 KB, 31 wyświetleń)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2009, 17:58   #66
pawel1974
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nasze dzieciaki w Maksiach

Mam taki zestawik, wziąłem go nad morze i co któraś dziura zacinał się na amen, trzeba było go resetować. Dopiero jak postawiłem na kolanach córki na poduszce to jakoś działało. Może macie jakąś radę?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2009, 00:04   #67
harryon
ford::beginner
 
Avatar harryon
 
Zarejestrowany: 05-07-2005
Skąd: Poznań
Model: S-MAX Titanum Platinum X
Silnik: 2.0 TDCI PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 37
Domyślnie Odp: Nasze dzieciaki w Maksiach

Cytat:
Napisał Kristoforos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a jaka to rasa? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trochę sie rozpędziłem ;-)) dzięki
__________________
FORD S-MAX 2.0 TDCI POWERSHIFT TITANUM 2013 /163PH/
AUDI A4 AVANT B8 2.0 TDI /CAHA/ 2009
harryon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2009, 08:22   #68
wit007
ford::advanced
 
Avatar wit007
 
Zarejestrowany: 13-11-2008
Skąd: Gdynia/Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 358
Domyślnie Odp: Nasze dzieciaki w Maksiach

Cytat:
Napisał pawel1974 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam taki zestawik, wziąłem go nad morze i co któraś dziura zacinał się na amen, trzeba było go resetować. Dopiero jak postawiłem na kolanach córki na poduszce to jakoś działało. Może macie jakąś radę?
Ale o co chodzi?
wit007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2009, 10:36   #69
be_rcik
ford::advanced
 
Avatar be_rcik
 
Zarejestrowany: 26-08-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 207
Domyślnie Odp: Nasze dzieciaki w Maksiach

Cytat:
Napisał wit007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale o co chodzi?
Pewnie koledze chodzi o odtwarzacz DVD niekompatybilny z Polską częstotliowością dziur w asfalcie.
Ale nie napisał czy to był używany Medion czy coś innego za 150 zeta.
be_rcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2009, 13:08   #70
harryon
ford::beginner
 
Avatar harryon
 
Zarejestrowany: 05-07-2005
Skąd: Poznań
Model: S-MAX Titanum Platinum X
Silnik: 2.0 TDCI PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 37
Domyślnie Odp: Nasze dzieciaki w Maksiach

Cytat:
Napisał buju Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście poduszkę z przodu pasażera należy wyłączyć jeśli zamierzamy przewozić dziecko TYŁEM DO KIERUNKU jazdy na tym fotelu. jeśli dziecko siedzi już "normalnie" w foteliku - czyli przodem do kierunku jazdy, poduszka powinna zostać włączona.

W moim przypadku córa ma 3 lata i jeździ ze mną z przodu, jeśli jedziemy we 2. w większym gronie córa siada z tyłu. jak dobrze pójdzie to dzidzia z mamusia też będą jeździć z tyłu i to już naprawdę niedługo. Na początek w gondoli a potem tyłem w foteliku.
Ja mam na szybie znaczek z rysunkiem, że nie mogę w ten sposób przewozić dziecka i no tego napis NO

harryON
__________________
FORD S-MAX 2.0 TDCI POWERSHIFT TITANUM 2013 /163PH/
AUDI A4 AVANT B8 2.0 TDI /CAHA/ 2009
harryon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.