Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-09-2009, 15:12   #1181
macslad
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 21-02-2009
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk3 kombi Ghia
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2004
Postów: 376
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam mały mikrofon w lewym przednim słupku u góry przy samej podsufitówce
A czy ten "mikrofon" na słupku to przypadkiem nie czujnik pojemnościowy od alarmu?

macslad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2009, 17:56   #1182
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Nie, czujniki ruchu mam na podszybiu wewnątrz. To jest mikrofon od tego zestawu do Siemensa. Tylko czy będzie pasować do modułu BT?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2009, 18:41   #1183
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie, czujniki ruchu mam na podszybiu wewnątrz. To jest mikrofon od tego zestawu do Siemensa. Tylko czy będzie pasować do modułu BT?
Podejrzewam, że nikt Ci na Twoje pytanie nie odpowie. Podepnij BT i sam się przekonasz. Standardowo jest montowany przy oświetleniu wnętrza na podsufitce.
A'propos--- jak chodzi navi Toyoty 2008/09? Poradziłeś sobie ze skalą, myślę, że pamiętasz o czym piszę?
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2009, 18:56   #1184
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam


Jestem ciekawy czy ktos dokonywal operacji odwrotnej ... tzn zamiany denso na normalny panel z normalnym radyjkiem ? Interesuje mnie coś takiego ... za ile to mozna zrobic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jakby kos byl chetny to sprzedam moje denso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Stan perfekt ..wszytsko działa.

pozdrawiam
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2009, 19:05   #1185
Wesoly_krk
ford::average
 
Avatar Wesoly_krk
 
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Kraków
Model: Fiesta MKVII 1.0, Mondeo Champions League
Silnik: 1.0 EcoBoost, 2.0TDCI 140PS
Rocznik: 2012, 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam mam problem po wymianie anteny GPS nie mogę wyznaczyć trasy czy trzeba coś zresetować co zrobić żebym mógł w końcu używać Navi?? Globus przekreślony się NIE świeci, wskazuje prawidłowe położenie.
Wesoly_krk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2009, 19:13   #1186
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Wesoly_krk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam mam problem po wymianie anteny GPS nie mogę wyznaczyć trasy czy trzeba coś zresetować co zrobić żebym mógł w końcu używać Navi?? Globus przekreślony się NIE świeci, wskazuje prawidłowe położenie.
Czym się objawia niemożliwość wyznaczenia trasy? Czy występuje po podaniu celu podróży napis: Calculate route? Coś za mało napisałeś, by móc Ci pomóc.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2009, 19:16   #1187
Wesoly_krk
ford::average
 
Avatar Wesoly_krk
 
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Kraków
Model: Fiesta MKVII 1.0, Mondeo Champions League
Silnik: 1.0 EcoBoost, 2.0TDCI 140PS
Rocznik: 2012, 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Zaraz przyjdę i wam dokładnie powiem co wyskakuje za oknoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko zejdę do samochodu.
Wesoly_krk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2009, 19:26   #1188
Wesoly_krk
ford::average
 
Avatar Wesoly_krk
 
Zarejestrowany: 10-01-2009
Skąd: Kraków
Model: Fiesta MKVII 1.0, Mondeo Champions League
Silnik: 1.0 EcoBoost, 2.0TDCI 140PS
Rocznik: 2012, 2012
Postów: 66
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

A więc po wpisaniu adresu lub miejsca do którego chce się dostać i wciśnięciu Dest. do wytyczenia wyskakuje okno "Unable to calculate route";/
Wesoly_krk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2009, 19:49   #1189
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Czyli niemożliwe wytyczenie trasy.
Wpisz najpierw nazwę miejscowości, a później dopiero nazwę ulicy---- powinno pomóc! Tak myślę.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2009, 21:24   #1190
Czapson
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-09-2009
Skąd: Trójmiasto
Model: MKIII
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 12
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam wszystkich w tej kopalni wiedzy. Przekopałem narazie pierwsze 60 stron i jestem pod wrażeniem - szacuneczek Panowie!
Mam od kilku dni MKIII z nawigacją Denso. Rocznik auta to kwiecień 2004, więc jeszcze sprzed zmian, które nastąpiły w Deso w sierpniu 2005.
Oczywiście zmieniarka w bagażniku, chyba Clarion.
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z podłączaniem sprzętu typu iPod / iPhone do tego radyjka?
Nie chodzi mi o rozwiązania typu FM Modulator, ani wpinanie minijacka w gniazdo aux - znawcy appla wiedzą ile radości daje sterowanie ipodem w kierownicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do tej pory w moich poprzednich samochodach (Citroen, Volvo) kupowałem rozwiązania Dension, które gwarantowały idealne sterowanie całą muzyką z iPoda czy iPhona przez panel radia lub kierownicę. Zawsze odbywało się to tak, że urządzenie Appla było podpinane do radia przez emulator zmieniarki CD.
Teraz odezwałem się do speca, który wcześniej konfigurował mi sprzęt i nie potrafi mi pomóc. Nie bardzo wie, co to za radio, nie kojarzy producenta sprzętu 'Denso'.
Może jeśli jeszcze nikt nie podłączył iPhone, to chociaż ktoś wie, jaki jest symbol tego Denso lub z jakim innym radiem to cacko jest kompatybilne?
Z góry dziękuję za podpowiedzi, bo dla mnie samochód bez iPoda jest trochę niepełnowartościowy...
Czapson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.