Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-08-2009, 09:48   #31
Dakron-Tech
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Auto Brzezińska NIe!!!

Drodzy forumowicze poradźcie gdzie można w Łodzi serwisować Forda bo z przyczyn obiektywnych do „Auto Brzezińska” boimy się pojechać.
Pozdrawiam.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2009, 16:46   #32
rslomko
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-12-2004
Model: Odmiana Mondeo
Silnik: ponad 2 dm3
Rocznik: 2008
Postów: 1
Smile Odp: Auto Brzezińska NIe!!!

Czy uważa Pan, Panie Dakron-Tech, że adwokat, użytkujący pojazd koncernu Forda nie może uczestniczyć w forum? Bo niby co? Korona mu z głowy spadnie? Może audytorium dla Pana zbyt na forum mało wartościowe. Czy regulamin forum wyłącza mozliwość prezentowania innych niż Pańskie, poglądów?

Z czego Pan wywodzi, iż brak mi klasy i profesjonalizmu? Zaiste, zbyt szybko moim zdaniem wyrabia sobie Pan zdanie o ludziach... Nie ma Pan z tym problemów w biznesowej działalności?

Nie było moją rolą znajdywanie Pana błędów ortograficznych czy interpunkcyjnych w tym co Pan na forum napisał, ale wola sprostowania tego, co, po wysłuchaniu pracowników Auto-Brzezińska Sp. z o.o. uznałem za informacje nieprawdziwe, naruszające dobre imię Spółki, którą reprezentuję. To tyle.

No cóż, wiele pytań zostanie bez odpowiedzi, jak to w Dakron-Tech bywa!

Jak Pan się boi do Auto-Brzezińska Sp. z o.o. przyjeżdżać - niech Pan nie przyjeżdża.

Roma locuta causa finita.
rslomko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2009, 21:01   #33
Otosiu_CMax
ford::average
 
Avatar Otosiu_CMax
 
Zarejestrowany: 12-03-2008
Skąd: Łódź; Julianów
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TdCI
Rocznik: 2009
Postów: 62
Domyślnie Odp: Auto Brzezińska NIe!!!

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiemy wiemy, do tego stopnia ze odcieła sie (Auto - Brzezinska) od rozpatrywanie rozczen dotyczacych napraw w Gonera& Company odsyłajac klientów gdzie indziej, bo to ni ich sprawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...a rslomko odpowiedział:
Rafale A.(antek), mam kolegę, który ma imię identyczne jak Twoje. Mam nadzieję, że kończą się tu podobieństwa, bo ów mój znajomy Rafałek zmienił w banku walutę kredytu z PLN na CHF, gdy 1 CHF kosztował ledwo 2,1 PLN. Teraz, zamiast oddać mniej, oddaje do banku dużo więcej... Macie wspólne imię, więc rozważ proszę, przejęcie choć części jego długu. Masz przecież tak samo na imię, nie mów więc proszę, że to nie Twoja sprawa....



Przepraszam za szczerość, ale moim zdaniem porównanie jednak żałosne.. Auto Brzezińska ma podstawy w Gonera...chyba, że w 100% się skład zmienił???


Jako serwis w Łodzi proponuję ATZ, a jako ASO Mieszka.. taka moja opinia
Otosiu_CMax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2009, 21:39   #34
rslomko
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-12-2004
Model: Odmiana Mondeo
Silnik: ponad 2 dm3
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Auto Brzezińska NIe!!!

Otosiu_CMax, porównanie jak najbardziej OK, skład Spółki bowiem nijak się ma do odpowiedzialności Auto Brzezińska Sp. z o.o. za roszczenia wobec Gonera& Company Sp. z o.o.

Co do sugerowanego przez Ciebie wyboru - i ATZ i Mieszek Sp. z o.o. to też bardzo dobre rozwiązanie. W ATZ szefem serwisu jest p. Bogdan. Dobry fachowiec i przemiły człowiek. Poznałem się z nim jak jeszcze pracował w Gonera& Company Sp. z o.o.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez rslomko ; 26-08-2009 o 21:52
rslomko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2009, 21:47   #35
zbys24
ford::advanced
 
Avatar zbys24
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 18-11-2007
Skąd: Łódź
Model: kuga
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 367
Domyślnie Odp: Auto Brzezińska NIe!!!

Cytat:
Napisał rslomko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do wyboru i ATZ i Mieszek Sp. z o.o. to też bardzo dobry wybór. W ATZ szefem serwisu jest p. Bogdan. Dobry fachowiec i przemiły człowiek. Poznałem się z nim jak jeszcze pracował w Gonera& Company Sp. z o.o.

Pozdrawiam.
BRAWO!!! normalnie w angielskim stylu !! :580:
__________________
zbys24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2009, 22:00   #36
Otosiu_CMax
ford::average
 
Avatar Otosiu_CMax
 
Zarejestrowany: 12-03-2008
Skąd: Łódź; Julianów
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TdCI
Rocznik: 2009
Postów: 62
Domyślnie Odp: Auto Brzezińska NIe!!!

Cytat:
Napisał rslomko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Otosiu_CMax, porównanie jak najbardziej OK, skład Spółki bowiem nijak się ma do odpowiedzialności Auto Brzezińska Sp. z o.o. za roszczenia wobec Gonera& Company Sp. z o.o.

Co do sugerowanego przez Ciebie wyboru - i ATZ i Mieszek Sp. z o.o. to też bardzo dobre rozwiązanie. W ATZ szefem serwisu jest p. Bogdan. Dobry fachowiec i przemiły człowiek. Poznałem się z nim jak jeszcze pracował w Gonera& Company Sp. z o.o.

Pozdrawiam.
1. Pytałem czy się skład zmienił, a nie o kwestię odpowiedzialności. Proszę o odpowiedź, czy za zmianą nazwy poszły zmianie z kwestii personalnej, np. mechaników i pracowników?
2. No to p.Bogdan dokonał dobrego wyboru.... że odszedł.
Otosiu_CMax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2009, 22:23   #37
rslomko
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-12-2004
Model: Odmiana Mondeo
Silnik: ponad 2 dm3
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Auto Brzezińska NIe!!!

Otosiu_CMax, AB to zupełnie inna spółka. Część mechaników przeszła z G&C do AB, część nie została przyjęta, w miejsce których przyszli ludzie nowi. Nie mam w tej materii jednak wiedzy dostatecznej, aby udzielić rzetelnej odpowiedzi.

W kwestii G&C też nie będę zabierał głosu, bo nie ma sensu się spierać. Znam przykłady i dobrej i złej pracy tego serwisu - jak wszędzie, czy w AB, Mieszek, Autoplaza, AutoBoss czy ATZ itd są sukcesy i porażki.

Miej to jednak na uwadze, że G&C od dawna obecna była na łódzkim rynku Forda i wielu mechaników od tej marki - czy chcesz czy nie chcesz - ze Spółką tą było związanych. I gdybyś z nimi rozmawiał, stwierdziliby, że właśnie w G&C nauczyli się swojej pracy. Będą również i tacy, którzy suchej nitki na G&C nie zostawią. Takie życie.
rslomko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2009, 23:15   #38
Otosiu_CMax
ford::average
 
Avatar Otosiu_CMax
 
Zarejestrowany: 12-03-2008
Skąd: Łódź; Julianów
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TdCI
Rocznik: 2009
Postów: 62
Domyślnie Odp: Auto Brzezińska NIe!!!

Czyli nie dostałem odpowiedzi na swoje pytanie.

Jak jednak widać po tym temacie jest więcej głosów na NIE za G&C niż pozytywnych... a i ja się pod taką opinią podpisuje jako potencjalny klient, który był raz w G&C i już tam no i więcej nie postawił.
Niestety.

Klientów trzeba szanować, a niestety z tym tam się nie spotkałem.
Otosiu_CMax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2009, 11:49   #39
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,187
Domyślnie Odp: Auto Brzezińska NIe!!!

Cytat:
Napisał rslomko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy uważa Pan, Panie Dakron-Tech, że adwokat, użytkujący pojazd koncernu Forda nie może uczestniczyć w forum?
Jak najbardziej moze...
Cytat:
Napisał rslomko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z czego Pan wywodzi, iż brak mi klasy i profesjonalizmu?
Bo takie sprawy "adwokat" firmy zalatwia poprzez spotkania osobiste, korespondencje "na papierze" ew mailowa, a nie poprzez polemike na forum, to jest wlasnie nieprofesjonalne...
Cytat:
Napisał rslomko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Roma locuta causa finita.
a to juz jest zupełnienie na miejscu, conajmniej z 2 powodów.
Cytat:
Napisał rslomko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Otosiu_CMax, porównanie jak najbardziej OK, skład Spółki bowiem nijak się ma do odpowiedzialności Auto Brzezińska Sp. z o.o. za roszczenia wobec Gonera& Company Sp. z o.o.
Ma sie tak samo jak inne serwisy forda... i skład spolki nas nie obchodzi, w 4 literach mam kto zasiada na stolkach, interesuje mnie dlaczego nie chce mi ktos naprawic mojego forda mowiac ze to nie do nich, bo to popsuł ktos inny.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2009, 12:55   #40
rslomko
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-12-2004
Model: Odmiana Mondeo
Silnik: ponad 2 dm3
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Auto Brzezińska NIe!!!

Rafał A.(antek), zerknij proszę ma mojego pierwszego posta, z którego wynika, że na forum jestem jako uzytkownik pojazdu koncernu Ford... Dopisek o tym, że pracuję również dla Auto-Brzezińska Sp. z o.o. miał na celu uczciwe postawienie sprawy, w przypadku, gdyby ktokolwiek zarzucał mi nieobiektywnosć.

Wiem jak adwokat załatwia "takie" sprawy. I tak załatwia, o czym Ty ani nikt inny nie był i nie będzie informowany. To po prostu nie Twoja sprawa.

Jeśli ktoś w Auto Brzezińska Sp. z o.o. odmówił Ci naprawy Twojego Forda, proszę przyjedź raz jeszcze, złóż zlecenie naprawy i poproś, aby w zleceniu dopisano, że jesteś Rafał A.(antek) z forum. Dopilnuję, aby serwis - o ile jest prawdą, to co piszesz - przyjął Twoje zlecenie i zgodnie z technologią Forda pojazd naprawił. To tyle.

Proszę, też, abyś przed formułowaniem zarzutów zwrócił uwagę na treść pytań, na które staram się udzielić odpowiedzi.

Miłego dnia. Już na 100% Roma locuta causa finita.
rslomko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.