Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-05-2009, 15:05   #11
glock82
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-05-2009
Skąd: Bielsko-Biała
Model: focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 6
Domyślnie Odp: FOCUS nie chce odpalić

Cytat:
Napisał motorek26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeżeli rozrusznik tylko pukał to może być że szczotka sie jakaś zawiesiła lub brak masy lub napiecia prawidłowego na nim lub ten mechanik coś nie umiał sprawdzić co dolega temu rozrusznikowi
Szczotki są podobno w porządku, zuycie ok. 1/3

glock82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2009, 21:54   #12
glock82
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-05-2009
Skąd: Bielsko-Biała
Model: focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 6
Domyślnie Odp: FOCUS nie chce odpalić

Wczoraj auto zawiozłam do innego elektromechanika, który po sprawdzeniu napięcia stwierdził, że winny jest rozrusznik - który już naprawiałam.
Ręce opadają ....
HELP ME!!!
glock82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2009, 12:00   #13
Atol
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-11-2007
Skąd: Pomorskie
Model: Focus I kombi
Silnik: 1,8TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 330
Domyślnie Odp: FOCUS nie chce odpalić

A czy podłączenia do masy są mocne??
Słaba masa lub jej zanik też robi takie problemy.Z drugiej strony żeby spalić bezpiecznik 30 A musi być jakieś zwarcie.
Atol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2009, 18:15   #14
pawello99
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2008
Skąd: RZ/DW
Model: Focus, Focus II
Silnik: 1.6, 1.8 tdci Platinium X
Rocznik: 1999, 2006
Postów: 177
Talking Odp: FOCUS nie chce odpalić

Cytat:
Napisał krzysiek l Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
odpalac na popych no to powodzenia duze ryzyko ,a polecam goscia w opatowku jest elektronikiem bedzie wiedzial co mu jest jesli ktos pyta o mechanika nie sztuka zbadac kompem ale to wszystko pokojarzyc i naprawic a komp pokarze wiele iwec wart najpierw to sprawdzic ,rozrusznik a czy on wogole kreci czy jak to wyglada,w tym modeliku co kolega posiada czesto po 140tys km siada pompka a dokladnie sterowaniw tak plytka za ok 1500zl pozdrawiam napisz kolego co tam jest naprawde
Bez urazy, ale tego nie da się czytać!!!!
pawello99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2009, 19:36   #15
szurmen
ford::average
 
Avatar szurmen
 
Zarejestrowany: 19-10-2008
Skąd: Tarnów, Wieliczka
Model: Ford Focus I
Silnik: 1,8 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 127
Domyślnie Odp: FOCUS nie chce odpalić

Myślę, że jak powiesz dobremu elektrykowi, że Ci wywala bezpiecznik od stacyjki, to będzie wiedział, gdzie szukać przyczyny. Chyba, że mu się nie będzie chciało szukać. A znaleźć dzisiaj elektryka, któremu się chce - to prawdziwa sztuka.
Powodzenia!
__________________
Kobieta za kierownicą jest jak gwiazdka na niebie... Ty ją widzisz, ale ona ciebie nie.
szurmen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 10:38   #16
luk7
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-02-2009
Skąd: kuj-pom
Model: Focus mk1 mk3
Silnik: 1.6 1.6
Rocznik: 1999 2012
Postów: 32
Domyślnie Odp: FOCUS nie chce odpalić

Witam moje autko 1.6 + gaz tez nie chce odpalic wczoraj wszystko bez problemu a dzis rano mnie zaskoczyl rozrzusznik kreci kontrolki wporzadku ale silnik nie chce zalapac. Przy przekrecaniu stacyjki powinno slychac pompe przez chwile i wskazowki na liczniku powinny sie uniesc do gory i opasc a teraz nici. Problem tez w tym ze trzeba go ladny kawalek holowac. Mial ktos z Was kiedys taki klopot?
luk7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 17:46   #17
luk7
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-02-2009
Skąd: kuj-pom
Model: Focus mk1 mk3
Silnik: 1.6 1.6
Rocznik: 1999 2012
Postów: 32
Domyślnie Odp: FOCUS nie chce odpalić

rozumiem ze macie dosyc takich tematow albo sie nie znacie tak jak ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale mi w telefonie ciezko szukac cos w necie innego dostepu nie mam.
luk7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 20:57   #18
ufostone
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-01-2010
Skąd: Tychy
Model: focus 1
Silnik: TDDI 1,8 L
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie Odp: FOCUS nie chce odpalić

fiu fiu koleżanko ty to masz pisane , posiadam ten sam model fujkusa ale nie przyprawił mi tyle problemów co Tobie oprócz akum. ( wmiana po 8 latach plus swiece żarowe po 8 latach wszystkie spalone :/ i wcale mu sie nie dziwie ) jeżeli mogę pomóc to mogę zaoferowac mojego elektryka w katowicach info PW pozdrawiam
ufostone jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2012, 09:12   #19
misiasty7
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-11-2010
Skąd: kraków
Model: ford focus I
Silnik: 1.8 tdci 100km
Rocznik: 2003
Postów: 41
Domyślnie Odp: FOCUS nie chce odpalić

Witam, szukam odpowiedzi na forum i moja sytuacja pasuje do opisanej przez koleżankę. Ale od początku: przedwczoraj wyciągnąłem aku w celu podpięcia do prostownika na noc, następnego dnia wkładam aku do autka, przekręcam kluczyk w pozycję I zapalają się kontrolki i gasną dokładnie tak jak przy każdym odpalaniu, przekręcam w pozycję II i głucha cisza.... był już wieczór i niewiele widziałem wiec zostawiłem sprawę do dziś rana. Sprawdziłem bezpiecznik zapłonu (wydaje się ok) Dodatkowym dziś objawem po przekręceniu kluczyk w pozycję I jest miganie kontrolek i "cykanie" z częstotliwością 2x sekundę z pulsowaniem kontrolek.Zgłupiałe więc pytanie, co się stało? Wiem że najlepiej byłoby jechać na kompa i wywalić hajs, ale może to jakaś "pierdoła" z którą poradzę sobie z Waszą pomocą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez misiasty7 ; 21-01-2012 o 09:16
misiasty7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.