Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-04-2009, 10:42   #651
balcer
ford::amateur
 
Avatar balcer
 
Zarejestrowany: 15-03-2009
Skąd: Toruń/Chojnice
Model: Mondeo MKI
Silnik: TD
Rocznik: 1995
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zlocik? :)

OK lokal zarezerwowany na ok 50 miejsc, niestety nie da się żebyśmy siedzieli wszyscy przy jednym stole, zatem stoliki będą stały luźno. Lokal bardzo nas prosi o wybranie jednej pozycji z menu, na którą będzie odpowiednia obniżka ceny.

Myślę o wybraniu zupy:
rosół (po 2 godzinach w plenerze nam się przyjmie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

Drugie danie:
ziemniaki, jakieś mięso (przyjazne też dzieciom), surówka

Napoje: myślę, że w barze we własnym zakresie, chyba, że da się kilka soków w jednej cenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Osoby, które będą na obiadowym spocie nie pierwszy raz to wiedzą, ze należy mieć przy sobie drobne pieniążki, najlepiej odliczone bo będziemy płacić wspólnie za całe zamówienie. Pozwala to mocno ułatwić lokalowi organizację oraz jest to jeden z ich warunek zorganizowania tak dużej imprezy (prawie jak wesele Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
Tych co pierwszy raz będą proszę o potraktowanie tej informacji poważnie. W czasie posiłku będziemy robili ściepę. Po 14 będę ustalał z lokalem menu oraz cenę i jak do tej pory coś Wam się nasunie proszę tu pisać, żebym mógł brać te sugestie pod uwagę podczas rozmowy z szefem.

Czasu mało, zapotrzebowanie rośnie i bardzo fajnie, więc musicie mi wybaczyć pewną samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Proszę o szybkie opinie i do zobaczenia Beer

balcer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2009, 14:17   #652
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: Zlocik? :)

Cytat:
Napisał jacekpr1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy auto jest stare czy nowe, czy drogie czy tanie.... nie ma znaczenia.
Ja to wiem.Moje mk1 poobijała mi żona,ale dla mnie i tak jest najpiękniejsze bo prawie czarne(dark aubergne)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2009, 16:45   #653
balcer
ford::amateur
 
Avatar balcer
 
Zarejestrowany: 15-03-2009
Skąd: Toruń/Chojnice
Model: Mondeo MKI
Silnik: TD
Rocznik: 1995
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zlocik? :)

Otrzymałem ceny:
Porcja dla dzieci:
Pierś z kurczaka z grilla 100g, Frytki, Zestaw surówek, Sok pomarańczowy 0,2L - 17,40
Porcja dla dorosłych:
Karkówka z grilla 120g, Ziemniaki smażone z ziołami, Zestaw surówek, Sok pomarańczowy 0,2L - 19,60

Myślę, że to przyjazne ceny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ważne uwagi lokalu, proszę potraktować je poważnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Gęsia Szyja
Bardzo ważne sprawy:
pierwsza grupa przychodzi o 15-tej, a druga nie wcześniej niż o 16- tej.
Musimy mieć czas by posprzątać i nakryć do kolejnej grupy.
Nie może być tak, iż druga grupa wchodzi na salę nie upewniając się, czy są już przygotowane miejsca ( TO WPROWADZA DUżY HAOS!!!! )
kolejna sprawa to płatność.
Idealnie byłoby by ktoś - jedna wyznaczona osoba zapłaciła za 1 grupę ( nie robiąc zbiórki kasy na sali, bo jest zamieszanie ! )
i druga, bądź ta sama zapłaciła przy wyjściu drugiej grupy.
Czyli tak naprawdę zostało sprawnie się zebrać finansowo na Widokówce i możemy spokojnie imprezować. Postaram się każdemu z listy podesłać ile musi mieć dla mnie odliczone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a co, czasu mam na pierdoły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Osoby, które myślą, że bez wpisywania się na listę, przyjadą i się i tak załapią na obiad mogą się zdziwić bo lokal jest już napięty więc tylko teraz mogę jeszcze domówić tych porcji. Proszę się dopisać jak się wybieracie. Z przyjemnością domówię i spotkam w niedzielę więcej spotowiczów.
balcer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 18:02   #654
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: Zlocik? :)

No i za przeproszeniem dupa. Wygląda na to że z Bydgoszczy to sam będę pomykał do Torunia.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Nawet kolega Raf1k zamilkł,a spot za dwa dni...
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 19:48   #655
balcer
ford::amateur
 
Avatar balcer
 
Zarejestrowany: 15-03-2009
Skąd: Toruń/Chojnice
Model: Mondeo MKI
Silnik: TD
Rocznik: 1995
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zlocik? :)

BDG spotyka się o 11:00 Fordońskiej 260-262 jest to parking sklepu Black Red White (każdy się wyśpi, wysprząta w samochodzie itp itd) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
balcer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2009, 19:49   #656
balcer
ford::amateur
 
Avatar balcer
 
Zarejestrowany: 15-03-2009
Skąd: Toruń/Chojnice
Model: Mondeo MKI
Silnik: TD
Rocznik: 1995
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zlocik? :)

I będzie tam z 8 aut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
balcer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2009, 19:08   #657
jacekpr1
ford::average
 
Avatar jacekpr1
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 11-12-2007
Skąd: Płock
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 53
Domyślnie Odp: Zlocik? :)

Na PW do kolegi napisz
jacekpr1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 09:54   #658
balcer
ford::amateur
 
Avatar balcer
 
Zarejestrowany: 15-03-2009
Skąd: Toruń/Chojnice
Model: Mondeo MKI
Silnik: TD
Rocznik: 1995
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zlocik? :)

Wie gdzie szukać informacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
balcer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 19:18   #659
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: Zlocik? :)

No i po spocie.Chociaż musiałem szybciej spadać to było miło i przyjemnie.Szacunek za organizację i przejazd przez Toruń.:564:
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 22:03   #660
jacekpr1
ford::average
 
Avatar jacekpr1
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 11-12-2007
Skąd: Płock
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 53
Domyślnie Odp: Zlocik? :)

No i po spocie w Toruniu. Było super rewelayjnie. Mozna poczytać i poogladać : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


P.S. uro2 pod podanym linkiem znajdziesz na bieżąco wrzucane fotki ze spota.
jacekpr1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.