Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-04-2009, 20:46   #1
aira
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2009
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 13
Domyślnie mk3 - kontrolka przeglądu.

Witam, długo szukałem i nie znalazlem nigdzie odpowiedzi na dręczące mnie pytanie - jak zgasić kontrolkę przeglądu w mondeo mk3. Jeśli takowy temat jest na forum to proszę o link. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

aira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2009, 21:34   #2
MaCIEJ K.
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 29-11-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Ford Galaxy[ mk2 ]
Silnik: 1,9 130KM
Rocznik: 2003
Postów: 26
Smile Odp: mk3 - kontrolka przeglądu.

Witaj ! Pewnie sie troche spóznilem z odpowiedzia na to pytanie, ale zaryzykuje. Otoz kontrolka przegladu a raczej pczycisk do kasowania znajduje się w schowku pasażera w głębi po prawej stronie.Pozdrawiam
MaCIEJ K. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2009, 21:38   #3
matrog19
ford::expert
 
Avatar matrog19
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 05-03-2008
Skąd: Konin
Model: Ford Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDDI 115 KM
Rocznik: 2002
Postów: 2,211
Domyślnie Odp: mk3 - kontrolka przeglądu.

Cytat:
Napisał MaCIEJ K. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie sie troche spóznilem z odpowiedzia na to pytanie, ale zaryzykuje. Otoz kontrolka przegladu a raczej pczycisk do kasowania znajduje się w schowku pasażera w głębi po prawej stronie.Pozdrawiam
no zaskoczyłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo tak jest w MK1, w MK2 jest pod kontrolką a o MK3 też kiedyś ktoś pytał ale wszyscy byli ździwieni, że wogóle taka kotrolka jest (w instrukcji o takowej nic nie wspomniano) i nikt nie znał odpowiedzi
__________________
Moje Mondeo mk3 TDDI: http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=113404
W stajni jeszcze Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 92 km 2007 rok.
matrog19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2009, 13:57   #4
aira
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2009
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 13
Domyślnie Odp: mk3 - kontrolka przeglądu.

Szukałem, zaglądałem, przypadkiem złamałem zaczep od teleskopu do schowka i nic... W moim mondku przycisku tego nie ma. Może w starszych typach ale mój jest z 2006r. W drugim schowku i za nim też zaglądałem (koło kierowcy). Może kilka szczegółów mnie naprowadzi. Pozdrawiam.
aira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2009, 14:13   #5
aira
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2009
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 13
Domyślnie Odp: mk3 - kontrolka przeglądu.

Cytat:
Napisał matrog19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no zaskoczyłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo tak jest w MK1, w MK2 jest pod kontrolką a o MK3 też kiedyś ktoś pytał ale wszyscy byli ździwieni, że wogóle taka kotrolka jest (w instrukcji o takowej nic nie wspomniano) i nikt nie znał odpowiedzi
Kontrolka jest i co gorsza u mnie się pali - próbowałem ją wyłączyć KTS -em i niestety nie można, Elm też nie daje rady więc zostaje albo znaleźć gdzieś jakiś przycisk albo jechać do forda. Wydaje mi się że na pewno jest jakiś sposób. Wiadomo że, z tą kontrolką można i do końca życia jeździć ale to denerwuje. Pozdrawiam.
aira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2009, 14:15   #6
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie Odp: mk3 - kontrolka przeglądu.

Kolego a napisz jak ta kontrolka wyglada ? bo pierwsze slysze o takowej w MKIII. Moze jakies zdjecie lub gdzie sie miesci.
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2009, 15:00   #7
aira
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2009
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 13
Domyślnie Odp: mk3 - kontrolka przeglądu.

Żółta kontrolka z symbolem oleju i kluczem pod spodem. Umieszczona jest po prawej stronie deski. Są tam trzy kontrolki - od góry jest przegląd (lub inaczej wymiana oleju -dla mnie jednoznaczne). Pod nią nieco w prawo jest check engine, a pod nimi też nieco w prawo jest rezerwa paliwa. Pozdrawiam.
aira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2009, 15:06   #8
aira
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2009
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 13
Domyślnie Odp: mk3 - kontrolka przeglądu.

Może jest tak, czego nie wiem, bo odkilku miesięcy mam mondziaka, że sama zgaśnie po wymianie oleju. Ale tak chyba nie jest. Pozdrawiam.
aira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2009, 15:21   #9
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie Odp: mk3 - kontrolka przeglądu.

Aha w moim mondku nie ma tam nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Coz Twoj jest o 4 lata mlodszy.
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2009, 15:26   #10
aira
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-03-2009
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 13
Domyślnie Odp: mk3 - kontrolka przeglądu.

Cytat:
Napisał 1olek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aha w moim mondku nie ma tam nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Coz Twoj jest o 4 lata mlodszy.
Wolałbym żeby i w moim też tego nie było. Pozdrawiam.
aira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.