Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-03-2009, 10:47   #11
jacio
ford::average
 
Avatar jacio
 
Zarejestrowany: 09-10-2008
Skąd: EL/EKU
Model: Było MONDEO KOMBI, obecnie Renault Scenic II (już drugi :-) )
Silnik: 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 93
Domyślnie Odp: Mondeo po pełnym tuningu

Jak dla mnie bomba. Normalnie super do tego paskudztwa pasuje czerwony mieszek. :507::546:Zielone żarówy, za samo to powinni dowód zabrać. Nieźle się ktoś postarał żeby takie ładne auto oszpecić. :590::wpale:

__________________
MOJE MONDEO TUTAJ
jacio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2009, 14:13   #12
GTomek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-01-2009
Skąd: Warszawa
Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2005
Postów: 31
Domyślnie Odp: Mondeo po pełnym tuningu

masakra a może chciał gość nawiązać tymi ledami jakiś temat typu alien albo coś
ha ha ha ha
GTomek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2009, 14:53   #13
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Mondeo po pełnym tuningu

Szacunek dla gościa ze włożył w to tyle pracy.

Ale to mnie rozwaliło, naprwade ciężko coś z tego zrozumieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ELEMENTY TUNINGOWE KATALIZATOR BOSSAL TŁUMIK MALON LUSTERKA SPOJLER TYLNIA KLAPA PROGI ZDERZAK PRZÓD KTÓRY KOSZTOWAŁ 340EURO GŁOSNIKI PRZÓD PIONEER RADIO MP3
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2009, 08:02   #14
cornholio01
ford::advanced
 
Avatar cornholio01
 
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Sun City
Model: Ford Mustang,Expedition
Silnik: 3.8 v6,5,4 V8
Rocznik: 1995
Postów: 252
Domyślnie Odp: Mondeo po pełnym tuningu

wiocha jakich malo,w pale sie nie miesci jak mozna bylo skonstruowac taki parowózGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.DDDDD,niewziabym go za darmo chyba ze do ogródka dla tesciowej zeby se kwiatki sadzila w takim rydwanie dach by sie ewenyualnie ucieloGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,a juz sam opis dobija jeszcze bardziej

Ostatnio edytowane przez cornholio01 ; 24-03-2009 o 08:07
cornholio01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2009, 16:53   #15
wojtekcichy
ford::advanced
 
Avatar wojtekcichy
 
Zarejestrowany: 11-09-2007
Skąd: Rumia
Model: C-Max
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 457
Domyślnie Odp: Mondeo po pełnym tuningu

Aż dziw bierze że jeszcze dowodu nie zabrali za zielone światełka m.in. na postojówki i podświetlenie rejestracji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wieś tańczy, wieś śpiewa, ale zapewniam was, że znajdzie się na niego chętny.
Mało to chopoków chce mieć "fajnie" stuningowane autkoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekcichy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2009, 19:33   #16
Kotolin
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-01-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo Mk1
Silnik: 1,6 + LPG
Rocznik: 1995
Postów: 63
Domyślnie Odp: Mondeo po pełnym tuningu

Tera to będę miała koszmary =.="
ogólnie 2 mi się nie podoba (ale to rzecz gustu) jednakowoż to już wielkie przegięcie....
Mondeo to nie jest samochód do Tuningu (aż takiego)
Kotolin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2009, 20:29   #17
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Mondeo po pełnym tuningu

Ja rozumiem ze można sie zdziwić, ale żeby wypisywać ze to wieś, ze za darmo bym nie wziął
Ludzie czy wy wogóle odróżniacie wieś od tuningu, widze że chyba nie, połowa jeżdzi pordzewiałymi parchami a na widok czegoś przesadzonego woła wieś, jak ktoś założy niebieskie podświetlenie z diód z allegro, to wołają, ale super, też tak chce, a tak naprawde niebieskie podświetlenie to juz wieś, bo to już dawno się porzejadło.
Ja tu jakiejś wsi nie widze, kilka zmian i auto naprawde ładne i zadbane.
Część z was nawet pojecia nie ma ile trzeba pracy włożyć żeby jakoś autko wyróżnić, tu akurat troche przesadzone, ale tez szacunek, inny pomalije spreyem zderzaki, założy kilka diód do środka i pózniej się rajcuje jakie to ma wspaniałe auto, ale żeby zrobic chociaż takie coś to założe się że połowa nawet nie wiedziała by z czym co się je.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2009, 19:03   #18
wojtekcichy
ford::advanced
 
Avatar wojtekcichy
 
Zarejestrowany: 11-09-2007
Skąd: Rumia
Model: C-Max
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 457
Cool Odp: Mondeo po pełnym tuningu

Cytat:
Napisał Magik123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja rozumiem ze można sie zdziwić, ale żeby wypisywać ze to wieś, ze za darmo bym nie wziął
Ludzie czy wy wogóle odróżniacie wieś od tuningu, widze że chyba nie, połowa jeżdzi pordzewiałymi parchami a na widok czegoś przesadzonego woła wieś, jak ktoś założy niebieskie podświetlenie z diód z allegro, to wołają, ale super, też tak chce, a tak naprawde niebieskie podświetlenie to juz wieś, bo to już dawno się porzejadło.
Ja tu jakiejś wsi nie widze, kilka zmian i auto naprawde ładne i zadbane.
Część z was nawet pojecia nie ma ile trzeba pracy włożyć żeby jakoś autko wyróżnić, tu akurat troche przesadzone, ale tez szacunek, inny pomalije spreyem zderzaki, założy kilka diód do środka i pózniej się rajcuje jakie to ma wspaniałe auto, ale żeby zrobic chociaż takie coś to założe się że połowa nawet nie wiedziała by z czym co się je.
Po Twoim poście zapewne nikt już się nie odezwie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zauważ że Tu też są pozakładane DIODY i różne kolorowe światełka, więc Twoja teoria przeczy sama sobie.
Jeśli Tobie się podoba to loozik, ale o gustach się nie dyskutuje podobno.
wojtekcichy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2009, 21:35   #19
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Mondeo po pełnym tuningu

Wiem jak wyglada wiocha i całkowicie zepsute auto, nawet na forum mozna takie znależć, a w tym mondeo, jedynie diody, przedni zderzak do zmiany, lekka gleba i i połowa by się zachwyucała jakie super autko, więc nie wiem czemu tak kazdy porównuje to z wieś tuningiem.
No i nigdzie nie pisałem ze zderzak czy diody mi się podobają w tym aucie, ale trzeba sie zastanowic co się pisze, bo jeśli ktos załozy zderzak i już kazdy woła wieś tuning to chciał bym wiedziec co mozna powiedziec o kilku autach z forum, Mega wieś tuning?
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2009, 21:59   #20
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Mondeo po pełnym tuningu

WIEŚ !!! WIEŚ!!!! i jeszcze raz WIEŚ!!!!! tu nie ma mowy o lekkiej przesadzie!!!! jest to po prostu WIEŚ!!!! traktory to by on mógł tuningować albo jeszcze lepiej konie z furą ale ten samochód to stodoła sama wyrzuca bo się go wstydzi i się bidula |(to coś co przypominało kiedyś coś) pasie razem z indykami w deszczu
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.