Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-01-2009, 13:39   #11
sebass
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-09-2008
Skąd: Piła
Postów: 6
Domyślnie Re: [Mk3] CB radio w Mondeo - gdzie zamocowac

Cytat:
Napisał essi55
Cytat:
Napisał sebass
Witam,

Panowie proszę o pomoc!!
Potrzebuje polączyć kabel antenowy z uchwytem bagażnikowy i anteną SIRIO TITANIUM 1400 jak to zrobic?? co należy zrobic z kablem?? POMOCY!!

Pozdrawiam!!!
Najprawdopodobniej kupić i "oprawić" wtyk LC27
wtyk LC 27 mam !!! nie wiem tylko jak go "oprawic" czy to kwestia tylko wsadzenia w LC27 czy jeszcze jakies wyciagania kabla, ciecia itd.

Pozdrawiam!

__________________
Seba
sebass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2009, 11:23   #12
RAFRYB
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-01-2009
Postów: 1
Domyślnie Re: [Mk3] CB radio w Mondeo - gdzie zamocowac

Cytat:
Napisał szczerba
Cytat:
Napisał pkakakozi

Moze ktos ma jakies fotki ze swoich instalacji.
Ja mam tak:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
RAFRYB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2009, 12:34   #13
sebass
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-09-2008
Skąd: Piła
Postów: 6
Domyślnie Re: [Mk3] CB radio w Mondeo - gdzie zamocowac

RAFRYB Kolego jak to mozliwe ze cale Cb-radyjko trzyma Ci sie na tych tasmowych rzepach?? nie spada Ci to?? ja mialem swego czasu radyjko po lewej stronie w poleczce na gabki, ale przy kazdym wsiadaniu i wysiadaniu uderzalem o nie wiec zamontowalem je od lewej nogi pasazera i tam jest chyba najlepiej.

Pozdrawiam!!
__________________
Seba
sebass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2009, 15:22   #14
MasterBurn
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-01-2009
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MK4 Kombi
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 166
Domyślnie Re: [Mk3] CB radio w Mondeo - gdzie zamocowac

A ja mam gdzie było te OGGGRRROMNE radio forda :fcp12 :fcp12 kabelek z antenki zmieniłem na dłuższy pociągnąłem go pod siedzeniami, później w lewej stronie progu :fcp13 i kabelek leci obok bezpieczników aż do radyjka CB... nom musiałem jeszcze oryginalne radyjko wymienić na mp3... a plusa biorę z kostki od radia... ale to się zmieni.. bo muszę mieć stałe napięcie a nie po przekręceniu kluczyka wiec jeszcze jeden kabelek poleci z akku :fcp29 :fcp29 :fcp29
MasterBurn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2009, 16:30   #15
ST6
ford::average
 
Avatar ST6
 
Imię: W
Zarejestrowany: 23-10-2007
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo II kombi Ghia
Silnik: 2.0 VTec
Rocznik: 1997
Postów: 115
Domyślnie Re: [Mk3] CB radio w Mondeo - gdzie zamocowac

Cytat:
Napisał MasterBurn
kabelek z antenki zmieniłem na dłuższy pociągnąłem go pod siedzeniami, później w lewej stronie progu :fcp13 i kabelek leci obok bezpieczników aż do radyjka CB...
To ja mam krócej (w kombi, nie wiem jak by było w sedanie) - przez bagażnik pod kanapą, pod tapicerką, przez tunel środkowy prosto do środkowej konsoli. Nie musiałem przedłużać, wystarczył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał MasterBurn
a plusa biorę z kostki od radia... ale to się zmieni.. bo muszę mieć stałe napięcie a nie po przekręceniu kluczyka wiec jeszcze jeden kabelek poleci z akku :fcp29 :fcp29 :fcp29
Ja podpiąłem się pod zapalniczkę.
ST6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2009, 16:32   #16
sebass
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-09-2008
Skąd: Piła
Postów: 6
Domyślnie Re: [Mk3] CB radio w Mondeo - gdzie zamocowac

Cytat:
Napisał MasterBurn
A ja mam gdzie było te OGGGRRROMNE radio forda :fcp12 :fcp12 kabelek z antenki zmieniłem na dłuższy pociągnąłem go pod siedzeniami, później w lewej stronie progu :fcp13 i kabelek leci obok bezpieczników aż do radyjka CB... nom musiałem jeszcze oryginalne radyjko wymienić na mp3... a plusa biorę z kostki od radia... ale to się zmieni.. bo muszę mieć stałe napięcie a nie po przekręceniu kluczyka wiec jeszcze jeden kabelek poleci z akku :fcp29 :fcp29 :fcp29

kolego wstaw na forum jakies Fotki Twojego montarzu tego radyjka bo jestem ciekawy jak to u Ciebie wyglada w miejscu tego OGGGRRROMNEGO radia !! :fcp1
__________________
Seba
sebass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2009, 17:16   #17
MasterBurn
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-01-2009
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MK4 Kombi
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 166
Domyślnie Re: [Mk3] CB radio w Mondeo - gdzie zamocowac

:fcp13 :fcp13 no to wstawiam... tylko nie mam zaczepu na micro... :fcp5 :fcp5 dopiero dorabiam w garażu :fcp14 :fcp14
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 29012009(002)hk.jpg (27.8 KB, 712 wyświetleń)
MasterBurn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 12:22   #18
sebass
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-09-2008
Skąd: Piła
Postów: 6
Domyślnie Re: [Mk3] CB radio w Mondeo - gdzie zamocowac

MasterBurn nooo calkiem ciekawie to wyglada u Ciebie kolego :fcp1 radyjko masz nawet nie wielkich rozmiarow wiec ladnie Ci przypasowalo :fcp1 a co do uchwytu to nie miales nic w zestawie z radiem??

Pozdrawiam!!
__________________
Seba
sebass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 13:47   #19
MasterBurn
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-01-2009
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MK4 Kombi
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 166
Domyślnie Re: [Mk3] CB radio w Mondeo - gdzie zamocowac

Cytat:
Napisał sebass
MasterBurn nooo calkiem ciekawie to wyglada u Ciebie kolego :fcp1 radyjko masz nawet nie wielkich rozmiarow wiec ladnie Ci przypasowalo :fcp1 a co do uchwytu to nie miales nic w zestawie z radiem??

Pozdrawiam!!

miałem .... tylko nie używałem a teraz nie wiem gdzie jest ten uchwyt :fcp20 :fcp20 :fcp20
MasterBurn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 21:31   #20
sebass
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-09-2008
Skąd: Piła
Postów: 6
Domyślnie Re: [Mk3] CB radio w Mondeo - gdzie zamocowac

mimo to wszystko razem wyglada bardzo fajnie :fcp1
__________________
Seba
sebass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.