Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-12-2008, 21:07   #561
safelock
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 29-05-2007
Skąd: Rybnik
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2009
Postów: 95
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał 1331
MDMcapital,
sorry ze zawracam glowe w n iedziele Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
doszly mnie sluchy ze wstawiles soft na forum do nawigacji denso.
posiadam mondeo mk3 2004.
i cos sie jeb.... mianowice zachcialo mi sie wgrywania polskich map. wlozylem plyte do czytnika na panetu pojawil sie komunikat ze plyta jest nie popraawna wloz dobny nosniik. wlozylem orginal map z 2004 roku.zapytal mnie czy zaladowac ten soft dalem tak i to bylo na tyle kontaktu z urzadzeniem. zgasilem auto zeby powrocic do pierwotnej wersji ale jak odpalilem ponownie to niestety ale urzadzenie odmowilo posluszenstwa. nie zaswiecilo sie juz. jestes mi w stanie pomoc. bede wdzieczny.
z gory dzieki.
pzdr

polecam update softu sobie nagrac na nowke cd-rw i wlozyc do napedu dvd. powinno ruszyc. jak by nie ruszyl to nagrac na dvd-r i na 99% ruszy.

safelock jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2008, 11:34   #562
1331
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-12-2008
Postów: 3
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

polecam update softu sobie nagrac na nowke cd-rw i wlozyc do napedu dvd. powinno ruszyc. jak by nie ruszyl to nagrac na dvd-r i na 99% ruszy.[/quote]


dostałem soft od mdmcapital. nagralem na cdrw i wczytalem- POMOGLO ale niestety tylko po czesci.
ekran sie zaswiecil natomiast nic wiecej oprocz sterowaniaklimatyzacja i ogrzewaniem nie mam.
Nie znajduje mi radia ani cd instalowalem 3 razy ten soft i nic
przywracalem ustawienia systemowe i nic
pomysl mdm byl jeszcze taki ze tuner radiowy nie dostaje pradu ale sprawdzilem bezpiecznik i wszystko jest ok
nie mam pojecia czego teraz sie chwycic zeby pomoglo mnie pomysly sie juz wyczerpaly.
moze ktos ma cos w zanadrzu ???
1331 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2008, 12:00   #563
safelock
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 29-05-2007
Skąd: Rybnik
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2009
Postów: 95
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:


dostałem soft od mdmcapital. nagralem na cdrw i wczytalem- POMOGLO ale niestety tylko po czesci.
ekran sie zaswiecil natomiast nic wiecej oprocz sterowaniaklimatyzacja i ogrzewaniem nie mam.
Nie znajduje mi radia ani cd instalowalem 3 razy ten soft i nic
przywracalem ustawienia systemowe i nic
pomysl mdm byl jeszcze taki ze tuner radiowy nie dostaje pradu ale sprawdzilem bezpiecznik i wszystko jest ok
nie mam pojecia czego teraz sie chwycic zeby pomoglo mnie pomysly sie juz wyczerpaly.
moze ktos ma cos w zanadrzu ?

z tego co pamietam sa do wyboru 2 softy podczas instalacji. wybnierz moze ten drugi.
safelock jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2008, 13:07   #564
1331
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-12-2008
Postów: 3
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

z tego co pamietam sa do wyboru 2 softy podczas instalacji. wybnierz moze ten drugi.[/quote]


sa dwa i te dwa są potrzebne. kombinowalem jak moglem i niestety ale 0 rezultatow.
1331 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2008, 20:38   #565
pikuss
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-01-2008
Postów: 1
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Panowie mam problem - być może mieliście podobne problemy lub wiecie jak zaradzić.
Mam nawigację Denso - która od połroku jeździ na mapie Tototy (oczywiście dziekei zaszczytnemu forum). Ostatnio wymieniałem alternator i pompę i był odłączony akumulator-może coś jeszcze???. Od tego czasu:
a:-panel środkowy nie może znaleźć żadnej płyty w zmieniarce - ba nawet płyta wkładana w panelu środkowym nie jest czytana
b:- nawigacja - hmmm... cos sie przestawiło w ustawieniach gdyż wskaźnić kjierunku reaguje prawidłowo natomiast przesuw pokonanych metrów jest około pięć razy wolniejszy od realnie pokonanych metrów. Tj robię z 500 metrów a na wyświetlaczu nawigacji góra 100 m przez co nawigacja natychmiast traci drogę itp. Próbowałem kilkanaście razy ręcznie ustawić miejsce - nastepnie kalibrowałem pozycję nawigacji i nic dalej nie działa pooprawnie - macie jakieś pomysły co się dzieje? stało??
pikuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2008, 22:24   #566
and2000
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo MKV kombi
Silnik: 190KM
Rocznik: 2020
Postów: 53
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

b: czy nie masz przypadkiem przekreślonej ikonki satelity? u mnie podobne objawy (właściwy kierunek, niewłaściwa odległość-2,3 razy mniejsza niż przejechana) zniknęły po wymianie anteny gps- ok. 40zł na allego[/b]
and2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2008, 20:54   #567
wide
ford::amateur
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 09-08-2008
Skąd: Września, woj. Wielkopolskie
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 6
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

witam

po resecie pozycji w menu serwisowym navi denso pokazuje ze jestem w budapeszcie co jest dziwne bo tam nie jestem...
pokazuje tak uparcie chociaz jako pozycje home mam zaznaczone miejsce w polsce...
jest szansa cos z tym zrobic ?

jesli mozna to odpowiedz poprosze na: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

pozdrawiam
zdrowych wesolych swiat i szczesliwego nowego roku zycze wszystkim
wide
wide jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2008, 22:26   #568
and2000
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo MKV kombi
Silnik: 190KM
Rocznik: 2020
Postów: 53
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

przed wymianą anteny też tak miałem :fcp1
and2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2008, 22:45   #569
wide
ford::amateur
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 09-08-2008
Skąd: Września, woj. Wielkopolskie
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 6
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

witam

no juz z kilku zrodel otrzymalem info, ze moja antena gps is ded Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sprobuje z nowa i dam znac
dzieki wielkie...

jesli chodzi o wysadzenie navi denso w powietrze to zdarzylo mi sie...
napis, ze mam wlozyc - wsunac correctly system disk byl widziany po zaswieceniu latarka w ciemny, zdawaloby sie, ekran...
ale w moim wypadku pomogl update soft'u...
co ciekawe nagralem go na zwykla cdr z predkoscia najnizsza jaka moglem wybrac czyli 10x i po wlozeniu plyty do napedu dvd w bagazniku bylem nadal w czarnej du...
nagralem update na plyte dvdr z predkoscia 4x (tez najnizsza jaka moglem) i na szczescie poszlo gladko...

pozdrawiam wszystkich...
wide
wide jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-12-2008, 16:54   #570
maro
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-09-2008
Postów: 3
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

witam. mam pytanie, zauważyłem że niektóre denso wyświetlają w górnym lewym rogu aktualną godzinę . ja mam wersje z lipca 2003 r i u mnie godzinny nie ma , czy można ja jakoś włączyć ??
maro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.