Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-11-2008, 22:53   #111
white999
ford::advanced
 
Avatar white999
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Skąd: Zabrze
Model: Mondeo 1
Silnik: 1.8 16V benzynka + podtlenek :)
Rocznik: 1996
Postów: 222
Domyślnie Re: [Mk3]Mojego forda obłażą muchy :/

mialem ten sam problem ale szybko to rozwiazalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. spryskiwacze mialem zle ustawione i troche plynu lecialo na dach i klape bagaznika. Okazalo sie ze wlasnie ten plyn przyciagal owady. Wystarczylo przepucowac ustawic i z glowy ^^ u mnie trwalo to 3-4 dni i mialem tego dosc dlatego szczere wyrazy wspolczucia ^^

white999 jest offline  
Stary 05-11-2008, 08:47   #112
woliper
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-10-2008
Postów: 11
Domyślnie Re: [Mk3]Mojego forda obłażą muchy :/

Ludzie dajcie juz spokuj. Nie ma już much! Jest listopad...
woliper jest offline  
Stary 08-11-2008, 15:41   #113
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Re: [Mk3]Mojego forda obłażą muchy :/

u mnie sa za to biedronki - cale mieszkanie oblazly Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline  
Stary 18-11-2008, 08:50   #114
eśka
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-11-2008
Postów: 4
Domyślnie Re: [Mk3]Mojego forda obłażą muchy :/

Godi - moja rada w temacie tych uporczywych glonów: wlej do wnętrza samochodu ze dwa wiadra wody i kup kilka glonojadów (takich rybek akwariowych) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] One są bardzo skuteczne w walce z glonami. Jeszcze dla umilenia im życia mógłbyś na podłodze - pod nogami pasażera - podsypać troche żwirku i ze dwie muszelki - wtedy będą się lepiej czuły i szybciej uporają się z glonami.


Tak na poważnie: LUDZIE PRZECIEŻ TEN "GODI" OD KILKU MIESIĘCY PO PROSTU ŁACHA Z WAS DRZE REGURALNIE. Na pewno ma niezły ubaw czytając te pełne powagi i przejęcia Wasze odpowiedzi. Na innych forach cytują ten wątek z fordklubpolska. Nie ma tu jakiegoś "admina", który zamknąłby ten żenujący temat??
Powodzenia!
eśka jest offline  
Stary 18-11-2008, 10:18   #115
ekok-k
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-04-2006
Skąd: k-koźle
Postów: 203
Domyślnie Re: [Mk3]Mojego forda obłażą muchy :/

witam
chciałem i ja wtrącić swoje co........... nieco
protestuje przeciwko wypowiedzi kolegi eśka......... idzie zima więc wlana woda w nocy może zamarznąć i co wtedy się stanie z biednymi glonojadami ? no co ?
oczywiście rozwiązaniem jest każdorazowo zabierać je do domu ,do marketu (uwaga może się czepiać ochrona) ale przyznacie że to troszkę uciążliwe
pozdrawiam.............
ekok-k jest offline  
Stary 18-11-2008, 21:25   #116
white999
ford::advanced
 
Avatar white999
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Skąd: Zabrze
Model: Mondeo 1
Silnik: 1.8 16V benzynka + podtlenek :)
Rocznik: 1996
Postów: 222
Domyślnie Re: [Mk3]Mojego forda obłażą muchy :/

eska forum jest po to zeby pomagac sobie w i trudniejszych rzeczach i nawet w takich glupich sprawach ale denerwujacych wlascicieli pojazdu

żenująca jest twoja wypowiedz..
white999 jest offline  
Stary 20-11-2008, 22:19   #117
Emmm
ford::expert
 
Avatar Emmm
 
Zarejestrowany: 23-03-2007
Model: mondeo mk II kombi
Silnik: 1.8 td endura de
Rocznik: 1997 grudzień
Postów: 2,643
Domyślnie Re: [Mk3]Mojego forda obłażą muchy :/

Koledzy, mam takie pytanie: czy zdarza się Wam, że kocury sikają na Wasze koła? Bywają poranki, kiedy woń kociego moczu odrzuca mnie od mojego auta :fcp5
Pozdrawiam
__________________
Emmm
Emmm jest offline  
Stary 20-11-2008, 22:47   #118
Ghia X
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-05-2008
Postów: 28
Domyślnie Re: [Mk3]Mojego forda obłażą muchy :/

Cytat:
Napisał matrog19
A może to przez to że "ford g... wort" (ja tak nie uwazam bo mam dwa fordy) a do g... mócha leci... Ale jaja :fcp2

Temat BOBMBA. Bez kitu, ciekawy rebus. Chetnie bede go sledzil az do rozwiklania. A przez Twoja anegdote o Fordzie omal sie nie zes***em ze smiechu :fcp7 :fcp26
Ghia X jest offline  
Stary 21-11-2008, 02:01   #119
cichyPWR
ford::average
 
Avatar cichyPWR
 
Zarejestrowany: 09-02-2008
Skąd: Września
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TD Endura-de
Rocznik: 1998
Postów: 95
Domyślnie Re: [Mk3]Mojego forda obłażą muchy :/

no niezły numer z tymi muchami, ale idzie zima więc będzie ich mniej :fcp2 ale tez polecam sprawdzić podwozie i komore silnika, ja ostanio chciałem swój lekko przemyć a tam na osłonie leżała wrona, ciekawe skąd się tam wzieła, wg mnie na postoju wlazła bo jej zimno było , wątpie zeby w czasie jazdy tam wleciał, może masz podobnie.
__________________
Pewnie, że jestem dobry w łóżku! Mogę spać w nim cały dzień.
cichyPWR jest offline  
Stary 21-11-2008, 15:25   #120
Jack001
ford::average
 
Avatar Jack001
 
Zarejestrowany: 22-08-2008
Skąd: pomorskie
Model: Mondeo MK3 kombi
Silnik: 2.0 benz. automat
Rocznik: 2001
Postów: 141
Domyślnie Re: [Mk3]Mojego forda obłażą muchy :/

Mój pies lubi sobie siknąć na koła od samochodu. Z reguły są to koła przednie. Na szczęście na koła mojego samochodu nie sika.


A płyn ze spryskiwaczy nie bardzo przyciąga muchy i inne robactwo. W moim poprzednim samochodzie jak miałem źle ustawione spryskiwacze to tylko mi ten płyn "wypalił" lakier na dachu samochodu. Z czarnego zrobił się płowy - taki pasek (ślad) wzdłuż samochodu.
Jack001 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.