Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mustang
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-10-2008, 16:27   #1
xoNt
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-07-2008
Postów: 10
Domyślnie Mustang 2005 i 2007 oraz tarcze zegarowe

Jak w temacie mam takie pytanie może niektórym wyda się głupie, ale czy wie ktos może jaka jest różnica między Mustangiem 2005 a 2007, nieweim być może wyposażenie.?

No i moje drugie pytanie tutaj mam strone z allegro z zegarami i tak się zastanawiam takie by pasowaly do Mustanga z 2005/2007, czy te takie okrągłe też pasują czy tylko te takie jakby półokrągłe. ;]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Dziękiza pomoc, może niektórzy to uznadzą niewiem za co, ale dzieki za pomoc. ;]

xoNt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2008, 07:40   #2
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie Re: Mustang 2005 i 2007 oraz tarcze zegarowe

Hej!
Różnic jest kilka ale tak małych że jeśli ktoś nie wie - to nie zauważy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Są to szczegóły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Np mustang 2005 nie miał nawet w opcji podgrzewanych siedzeń ( przynajmniej w instrukcji nie ma ) w 2007 są. Wszystkie 2007 GT które widziałem w wersji premium na wyposażeniu mające shaker 500 - mają antenę radia satelitarnego na bagażniku ,ja mam premium z tym samym radiem a anteny niet :fcp1
Nieco inne są lampy tzn 2007 nie mają przesłonek na żarówkach świateł mijania - w 2005 są. Są inaczej wykonane znaczki GT na klapie tylnej - wcześniejsze są zalane plastikiem - późniejsze jakieś malowane :fcp15 ........... tyle co zauważyłem - pewnie jest ich więcej :fcp1

Co do zegarów to te co podałeś będą pasować - wersja 3 ( oryginalnie wyskalowane chyba do 160 mil w GT500 ).......... jednak musisz coś wiedzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wszystkie GT mają 6 zegarów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,zależy co kto zamawiał w salonie ,są wersje z 4 zegarami - brak ciśnienia oleju i wskazań akumulatora.
Tu akurat wersja od V6 ale w GT występowały takie same tylko wyskalowane obroty do 8000 i V do 140 mil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2008, 12:12   #3
xoNt
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-07-2008
Postów: 10
Domyślnie Re: Mustang 2005 i 2007 oraz tarcze zegarowe

Serdeczne dzięki za tz. pomoc. ;]
xoNt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.