Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-02-2010, 13:14   #1
Elros
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-07-2009
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 TDi
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Navi DVD BP NX - upgrade

Witam!
Od jakiegoś już czasu boksuje się z tym wspaniałym urządzeniem (Blaupunkt NX, znany jako Navi DVD). Gdy otrzymałem auto okazało się, ze płyty od nawigacji nie ma w środku (foto1).
Dokupiłem oryginalny Teleatlas 2008 wkładam w odpowiednie miejsce i pojawia się komunikat (foto2). Pogrzebałem na forum i dowiedziałem się o service packach wiec zciagnałem i nagrałem ver 5.1 i znów próbuje wepchnąć w autko a to ten sam komunikat (foto 2- oczywiście różnica w cyferkach od wersji).
Majstrowałem w menu serwisowym żeby spróbować ręcznie poprzez System download / Navigation Download ale ciągle ten sam błąd wyskakuje. Ostatecznie udało mi się doprowadzić do sytuacji (zamknąłem samochód na ok 1h z ta płyta w środku), w której pojawił się obok przycisku cancel przycisk continue, wiec napalony wcisnąłem go i pojawiło się (foto 3) jednak już tak wisi od godziny i zero postępu...
Ma może ktoś jeszcze jakieś sugestie co można by zrobić?

ps. przepraszam za jakosc fotek. Mam nadzieje, ze da sie cos rozczytac.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg P2150081.JPG (25.7 KB, 85 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg P2150083.JPG (27.6 KB, 78 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg P2150090.JPG (22.7 KB, 71 wyświetleń)

Elros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2010, 13:31   #2
grzegorz914
ford::average
 
Avatar grzegorz914
 
Zarejestrowany: 20-05-2008
Skąd: Michałowice Małopolska
Model: Mondeo Titanium S
Silnik: 2.2 TdCi
Rocznik: 2008
Postów: 161
Domyślnie Odp: Navi DVD BP NX - upgrade

Instalacja trwa ok 20 minut więc godzina to stanowczo za długo zalecałbym przed włożeniem pyty z aktualizacją zrobić reset ustawień urządzenia do fabrycznych za poziomu menu poza tym może być problem z czytaniem płyty wiec spróbuj nagrać na inna używając wyłącznie nero. Z tego co widzę to siedzi u ciebie pierwszy soft jaki ta navi miała.
__________________
Mondeo Titanium S 2.2TdCi + wszystkie dodatki
Blaupunkt NX+ Helix H500+Midwoofer Focal Utopia No6 +Tweetery Helix RS801+zwrotnice Focal
+Sub Hertz+MTX re-Q5+Dynamat Extreme

Ostatnio edytowane przez grzegorz914 ; 21-02-2010 o 13:35
grzegorz914 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.