Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-09-2007, 01:16   #1
boro85
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-09-2007
Postów: 12
Domyślnie Problem z nawiewm w MK1 .Potrzebuje pilnie pomocy!

Witam wszystkich, niedawno zakupiłem mondeo 1.8td rok 96 ,zauwazylem ze nawiew nie dziala prawidlowo.Mianowicei dziala jedynie na przednia szybe , bez wzgledu na to jak ustawie na pokretle,nie bardzzo wiem dlaczego nie dziala w strone kierowcy itp.Myslalem ze to za sprawa filtru przeciwpylkowego ale to nie to.Prosze o pilna diagnozeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z gory dziekuje za pomoc.

Ponadto nie dziala elektryczny fotel kierowcy ,czy od tego jest jakis bezpiecznik?/

boro85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2007, 08:41   #2
mbartosz
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-06-2007
Skąd: Białystok
Postów: 146
Domyślnie

Cytat:
Napisał boro85
zauwazylem ze nawiew nie dziala prawidlowo
Tyyyyyle razy o tym było, że po prostu wstyd pytać. No ale użyj szukaczki (na górze po lewej stronie przycisk Szukaj) i tam wpisz nawiew, coś powinno się trafić. Szczególnie coś dotyczące cienkich przewodów od podciśnieniowego sterowania nawiewami, ktore u Ciebie nie działa i przez które nawiew ustawił się w pozycji 'awaryjnej' czyli dmuchanie na szybę.


Pozdrawiam,
Mareq
__________________
Enough is enough, more is to much...
mbartosz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2007, 09:20   #3
lapers
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-02-2005
Skąd: Mogilno
Model: Mondeo
Silnik: 2,5
Rocznik: 96
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał mbartosz
Tyyyyyle razy o tym było, że po prostu wstyd pytać
badzmy wyrozumiali :fcp4 w koncu to pierwszy postboro85

a w zwiazku z tym, ze mam dobry nastroj odesle do postu na ktory przed momentem odpowiadalem

Tak wiecboro85, odpal sobie ponnizszy link, zapoznaj sie z lekturka, podwin rekawy i przejrzyj "wnetrznosci" sojego Mondeo.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam

Ps. Naprawde szybciej nieraz otrzymasz pomoc szukajac odpowiedzi w dotychczasowych postach. Poza tym szukajac uczysz sie. A najwazniejsze to Witamy na FORUM :fcp4
lapers jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2007, 10:07   #4
Piotrek8814
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-04-2007
Skąd: Żary
Postów: 82
Domyślnie

Co do fotela kierowcy to mogl ci zasniedziec przycisk. U mnie tak bylo z szybami i fotelem. Wystarczy go wyciagnac rozebrac i przeczyscic styki drobnym papierkiem. Jak nie bedzie dialac to moze faktycznie jakis bezpiecznik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam!
Piotrek8814 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2007, 11:41   #5
lapers
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-02-2005
Skąd: Mogilno
Model: Mondeo
Silnik: 2,5
Rocznik: 96
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Piotrek8814
Jak nie bedzie dialac to moze faktycznie jakis bezpiecznik
a konkretnie bezpiecznik nr 28 o wartosci 30A :fcp4


Pozdrawiam
lapers jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2007, 14:53   #6
Robert78
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-11-2006
Postów: 4
Domyślnie

Boro85 miałem ten sam problem z nawiewem (wiał tyko na przedinią szybę).Po rozebraniu okoazało się ,że jest tam taka malutka uszczelka, która nie była dobrze włożona w miejce gdzie być powinna (troszeczkę struchlała ze starości).Włożyłem ją i teraz działa bez zarzutów.

Pozdr.
__________________
Robert78
Robert78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.