Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-09-2009, 09:38   #1
rycho56
 
Postów: n/a
Domyślnie dobry warsztat w Bydgoszczy

Witajcie !od kilkunastu dni jestem posiadaczem fokusa 1,6.chciałbym zrobić przed zimą kilka rzeczy,tj wymiana oleju,filtrów,płynów.poszukuję dobrego warsztatu do zrobienia tych rzeczy.pozdrawiam

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2009, 14:59   #2
ByciO
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-08-2007
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.0TDCI 180PS
Rocznik: 2015
Postów: 272
Domyślnie Odp: dobry warsztat w Bydgoszczy

na bora-komorowskiego jest fajny warsztatGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ByciO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2009, 14:18   #3
rycho56
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: dobry warsztat w Bydgoszczy

Dziękuję i pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2009, 18:34   #4
robleg77
wieczny sympatyk FORDA
 
Avatar robleg77
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 03-12-2008
Skąd: C B Y :)
Model: Focus MK2
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 148
Domyślnie Odp: dobry warsztat w Bydgoszczy

Cytat:
Napisał rycho56 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wymiana oleju,filtrów,płynów.poszukuję dobrego warsztatu do zrobienia tych rzeczy.pozdrawiam
Kolego takie wymiany to samemu można zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam.
robleg77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 19:00   #5
el_grego
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-09-2009
Skąd: Kcynia
Model: Fiesta
Silnik: 1.25 zetec-s 16V
Rocznik: 1998
Postów: 35
Domyślnie Odp: dobry warsztat w Bydgoszczy

Gamot na Grunwaldzkiej koło węzła zachodniego w stronę Osowej Góry po prawej, serwisuje tam swoje auta od kilku lat, dobrze, szybko i bez naciągania. Uczciwy gość
el_grego jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2009, 19:03   #6
Anabela
ford::beginner
 
Avatar Anabela
 
Imię: Anka
Zarejestrowany: 17-07-2009
Model: HYUNDAI IX20
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: dobry warsztat w Bydgoszczy

Cytat:
Napisał robleg77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego takie wymiany to samemu można zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robleg, nie każdy techniczny jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja tam też się nie grzebię w takich rzeczach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Skoro nikt za mnie nie umrze, niech nikt mi nie mówi jak mam żyć...
Anabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2009, 01:15   #7
cisar
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-11-2009
Skąd: Europa
Model: Focux C Max Sport Pack
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: dobry warsztat w Bydgoszczy

Polecam warsztat w Osielsku. Właściciel Sebastian, wprawdzie specjalizują się w Mazdach (w końcu to jak Ford) to są rzetelni, profesjonalni i znają się na swojej robocie. Osobiście polecam. Wylatując z Bydgoszczy znajdziecie zaraz za Nissanem po prawej stronie serwis Mazdy, wjazd tam gdzie stacja LPG.


Natomiast odradzam!!!
Apa Motors ul. Kijowska 28. To nie warsztat, tylko garaż z kanałem. Po wymianie skrzyni biegów Turbo raptem przestało działać. Siedzieli nad autem pół dnia i nie wiedzieli dlaczego nie działa. FUSZERKA! Nie mają nawet laptopa ze softem aby zdiagnozować auto.

Drugi do odstrzału to niejaki Auto Spec Rzemieślnicze 10 (od ulicy przemysłowej) Auto po stłuczce zostało wprawdzie przez niego ściągnięte, ale sam musiałem części załatwiać, a właściciel w tonie pretensjonalnym do mnie mówił, że nie może znaleźć półosi do auta, mimo iż na początku mówiłem, że mogę załatwić wszystkie części bo mój kuzyn pracuje w hurtowni motoryzacyjnej.

Morał taki. Auto Spec założył złą półoś, padła mi skrzynia, podczas naprawy nie poinformował mnie o uszkodzonym łożysku w kole. Potem za naprawę się wziął Apa Motors, po wymianie skrzyni i przy okazji sprzęgła nie działało turbo, sprzęgło było twarde, twardsze niż przez wymianą na nowe, źle zmontowana półoś (uszkodzony uszczelniacz) padła mi snów skrzynia.

Nad wszystkim na końcu zapanował kolega Sebastian z Osielska. Przy okazji wymienił rozrząd, tarcze, amortyzatory, łożyska w kołach. Auto działa doskonale!
cisar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2009, 05:25   #8
robleg77
wieczny sympatyk FORDA
 
Avatar robleg77
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 03-12-2008
Skąd: C B Y :)
Model: Focus MK2
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 148
Domyślnie Odp: dobry warsztat w Bydgoszczy

[QUOTE=cisar;1294376]Polecam warsztat w Osielsku. Właściciel Sebastian,


Masz do p. Sebastiana nr. telefonu ?
__________________
Pozdrawiam.
robleg77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2009, 20:15   #9
cisar
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-11-2009
Skąd: Europa
Model: Focux C Max Sport Pack
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: dobry warsztat w Bydgoszczy

Michalski Sebastian Szopieraj Piotr S.C. Mechanika Samochodowa
ul. Szosa Gdańska 12
Osielsko
tel. 052 3813504
cisar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2009, 20:21   #10
Fordon
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-09-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Fiesta/Mondeo/Vectra/ ProCeed
Silnik: 2.0 16V/2.0 16v/1.8 16V/2.0 16V
Rocznik: 94/2005/98/2010.
Postów: 282
Domyślnie Odp: dobry warsztat w Bydgoszczy

Z tych nie polecanych to dodac moge warsztat w fordonie, na wyzwolenia 26,u brata zmieniane byl caly zestaw amortozatorow wraz ze sprezynami na Koni Street, o ile przod byl zalozony powiedzmy ok (nie byla ustawiana ani zbierznosc ani katy po mimo ze jest to obowiazkowe w Hondach) o tyle z tylu jeden amorek zostal nie skrecony do konca i pukal jakis czas, a w drugim zostal przekrecony gwint montazowy no to co przyspawano tam nakretke, na tyle nie fartownie ze amortyzator zostal uszkodzony (przegrzanie podczas spawania).
Brachola az mi zal bylo ze sie sam za to nie zabralem ale niestety warunkow do tego nie posiadalem :|
Z polecanych podpowiem ze u Krakowskiego moge polecic napelnianie klimy wraz z odgrzybianiem oraz ich diagnostyke elektroniki.Henmar na ul Nakielskiej firma zamujaca sie tylko ukladami wydechowymi, Jesli ktos posiada Honde w rodzinie to polecam Garaz Race Team bo chlopaki tylko Hondy moduja i naprawiaja oraz inne tego typu cuda z w/w marka zwiazane.

Pozdro
Fordon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.