Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-08-2021, 13:08   #1
Woockash
 
Postów: n/a
Domyślnie Regulacja podświetlenia zegarów nie działa jak powinna

Witam, szukałem i nie znalazłem...w Esiomaksio 1.6 tdci 2012r mam jasno świecące czerwone wyświetlacze (klima, radio, wyświetlacz między zegarami) a ledwo cyfry na zegarach i reszta przycisków na desce rozdzielczej. Regulacją podświetlenia ściemniam wszystko razem więc deska i cyfry niemal gasną a czerwona czcionka przygasa. rozkręciłem zegary - wyczyściłem sprayem do styków, zimnych lutów nie widzę - wszystkie wyglądają cacy, przeczyściłem kostkę i bez zmian. Co może być przyczyną zbyt ciemnego podświetlenia cyfr a za jasnego czerwonych wyświetlaczy?

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2021, 21:12   #2
Woockash
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Regulacja podświetlenia zegarów nie działa jak powinna

ok temat ogarnąłem - regulator po wymontowaniu i wyczyszczeniu dał efekt. Kolejna rzecz to przygasające podświetlenie dolnej części prędkościomierza - chyba jednak zimne luty przy diodzie. Ponowne rozkręcanie przede mną.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.