Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary Dzisiaj, 07:33   #1
davout
ford::amateur
 
Imię: Ernest
Zarejestrowany: 29-05-2024
Skąd: Krzczonów
Model: Fiesta
Silnik: 1,25
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Wentylator - prąd nie dochodzi do wtyczki

Witam. Ostatnio w korku zauważyłem że podniosła mi się temperatura wody jedna kropke poza właściwy poziom. Od razu włączylem dmuchawe i pusciłem obieg. Temp spadła momentalnie a po powrocie do domu zdiagnozowałem że problemem jest niezałączajacy sie wentylator. Szybki research na google i pierwsze sprawdzenie przekaznika tego duzego. Wyjąłem go i spiąłem go na krotko. Wentylator załączył się dosłownie na chwilę po czym stanął (już amen). Zamieniłem przekazniki z tymi od dmuchawy i wygląda na to że są sprawne bo dmuchawa działa na obu. To samo z tymi malutkimi bezpiecznikami 15a. Jeden z bezp taki zielony 40a był przepalony. Po wymianie na nowy nadal bez poprawy. Wypiąłem wtyczkę z wentylatora podpiałem na krótko do akumulatora i went nie działa. Zakupiłem drugi sprawny, wpinam we wtyczke i amba. Jakby pradu nie było we wtyczce +. Włączona klimatyzacja i nic jakby coś nie pozwalało puścić prądu.Proszę o poradę gdzie szukać jeszcze rozwiązania

davout jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.