Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-06-2012, 08:39   #1
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Wężyk znaleziony pod uszczelką

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio walczyłem z przełożeniem kabli od dodatków (kamerka, nawigacja) i przy okazji odginania uszczelki wyskoczył mi taki wężyk:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Znajdował się on w oznaczonym miejscu wyglądał jakby wychodząc z uszczelki chował się gdzieś za plastikami kokpitu do wewnątrz auta, nie mam pojęcia po co to ustrojstwo tam było - ktoś może mnie oświecić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dziękuję i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2012, 12:44   #2
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: Wężyk znaleziony pod uszczelką

wygląda na jakiś używany, popsikany farbkę, ktoś chyba coś, ktoś pod deską manewrował i zostawił.
a może masz regulację światłe ciśnieniową bądź hydrauliczna ? - bo widzę elementy drzewo-podobne to może i jakieś inne bajery na wężyki tam siedzą.

tempomat masz i działa ?
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2012, 17:45   #3
nomi9
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-03-2009
Skąd: Szczecin
Model: FORD GALAXY
Silnik: 1,9 TDI ASZ
Rocznik: 2003
Postów: 154
Domyślnie Odp: Wężyk znaleziony pod uszczelką

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.W tym właśnie miejscu podczas jazdy powyźej 80 km/h wydobywa się nieprzyjemny świst, poprzedni właściciel podłożył wężyk pod uszczelkę żeby lepiej przylegała i w ten niekonwencjonalny sposób pozbył się nieprzyjemnych dla ucha odgłosów.Ja zrobiłem podobnie ale zamiast wężyka podłożyłem gumowy wałek do mocowania plandek w naczepach tirów. Ot i cała tajemnica.Pozdrawiam
nomi9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2012, 18:00   #4
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: Wężyk znaleziony pod uszczelką

Cytat:
Napisał nomi9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.W tym właśnie miejscu podczas jazdy powyźej 80 km/h wydobywa się nieprzyjemny świst
w sensie, że pod uszczelkę drzwi, bo drzwi "odstają" ?

mi też świszcze ale to bardziej przy trójkąciku albo nawet na zewnątrz o ranty obramowaniai okna przedniego.
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2012, 19:03   #5
nomi9
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-03-2009
Skąd: Szczecin
Model: FORD GALAXY
Silnik: 1,9 TDI ASZ
Rocznik: 2003
Postów: 154
Domyślnie Odp: Wężyk znaleziony pod uszczelką

Tak jak na foto niżej
nomi9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2012, 19:32   #6
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: Wężyk znaleziony pod uszczelką

dawaj foto nomi9 !
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2012, 21:09   #7
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Wężyk znaleziony pod uszczelką

Wężyk był pusty w środku i wszystko działa jak powinno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Teraz jeżdżę z bagażnikiem bazowym więc i tak ciągle mam "świsty" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wychodzi na to, że przypadkowo "stjuningowałem" sobie Galaktykę i ubyło jej parę gramów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.