Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-11-2016, 22:17   #1
wymiata05
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 02-08-2015
Skąd: Katowice
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Benzyna
Rocznik: 2007
Postów: 45
Domyślnie Pioneer AVH-X2800BT i brak zasilania

Witam Panowie, piszę ponieważ mam problem i juz jestem trochę jestem zdesperowany.
Sprawa wygląda następująco, kiedys kupilem chnskie radio na androidzie, gdy podlaczalem kostke pod twgo chiniola stacja dzialala pare sekund i sie wylaczala, a nastepnie juz w ogole nie szlo jej odpalic ,odpicie kostki i ponowne podlaczenie skutkowalo tym samym czyli podzialala z 3 sekundy i off. Chiniola zwrocile bo myslalem, ze zepsuty natomiast koleś powiedzial, ze sprawdzil stacje i działa i problem musi lezec po stronie mojej szyny can. Pomyślałem ok, pewnie mi wmawia glupoty.
Minal rok od tego czasu i postanowilem kupic markowe radio pioneera, ramke maskukaca oraz adapter do sterowania z kierownicy myslac, ze bedzie wszystko ok-mylilem sie.
Podlaczam adapter do fabrycznej kostki radia, do adaptera podpinam przewody oryginalne pioneera no i kicha, radio ani drgnie ! W ogole nie startuje. Na elektornice znam sie średnio dlatego moze poprosze znajomego elektryka, zeby na to zerknal jednak chcialbym pierwsze poznac Wasze zdanie co jest przyczyna takiego stanu rzeczy, ze w ogole prad jakaby nie docieral do radia, dodam ze fabryczne radio to Sony mp3 (owalne), po podlaczeniu fabrycznego radia wszystko dziala jak nalezy.
Mam nadzieje, ze ogarniecie ten post. Sorry za brak polskich znakow, ale pisze na szybko z tel.

Pozdrawiam

wymiata05 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2016, 08:24   #2
adamon
ford::advanced
 
Avatar adamon
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Pajęczno
Model: FOCUS C-max
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 447
Domyślnie Odp: Pioneer AVH-X2800BT i brak zasilania

Podejrzewam że potrzebna ci taka przejściówka:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
adamon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2016, 08:49   #3
wymiata05
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 02-08-2015
Skąd: Katowice
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Benzyna
Rocznik: 2007
Postów: 45
Domyślnie Odp: Pioneer AVH-X2800BT i brak zasilania

No dobrze, ale nie podlacze wtedy adaptera do sterowania przyciskami z kierownicy bo adapter wchodzi pod kostke iso fabryczna, a na drugim koncu jest wejscie na fabryczne zlacze z kablami z pioneera
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20161125_172529.jpg (99.7 KB, 15 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez wymiata05 ; 28-11-2016 o 09:19
wymiata05 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.