Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-03-2007, 12:25   #1
stefanek19
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Katowice
Postów: 30
Domyślnie NAVI w Mondeo MK II kombi grudzien/98

Moje Mondeo posiada nawigacje w radiu i czytnik cd mam osobno z radiem...znajduje sie on po siedzeniem. do niego wsadza sie cd z mapa ale niestety nie posiadam mapy na polske. i chce posluchac sobie muzyki audio i wsadzam cd do czytnika i pisze mi ze nie ma plyty. a jak wsadze cd z nawigacji na niemcy to lapie bez problemu. wsadzalem juz kilka plyt bo moze niektore lapie a niektore nie ale bez rezultatu. w bagazniku mam zmieniardke cd ale brakuje w niej magazunku, nie wiem gdzie mozna taki kupic, za rozsadna cene. Na alegro jest jedna ale nie ma kup teraz. ale to nie o to mi chodzi, myslalem ze jak odepne ta zmieniarke to bedzie dzialac ale dalej nic z tego, wiec moze ktos co trzeba zrobic zeby dzialala mi muzyka audio cd??

Pozdrawiam
Stefan :fcp4

__________________
POZDRAWIAM !!!
stefanek19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2007, 14:39   #2
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

cos mi sie obilo o uszy ze tam gdzie wszadzasz mape to tylko mapy chodza a audio ze zmieniarki tylko, wiec musisz kupic magazynek. Mnie sie udalo kupic za 50 zl na allegro, uwazaj na zdziercow co chca je za 200 zl opchnac.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2007, 20:00   #3
stefanek19
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Katowice
Postów: 30
Domyślnie

Na alegro znalazlem tylko jeden magazynek do forda i jest on na licytacji... a licytacja zaczyna sie od 150zeta troche za duzo..pisalem do kolesia zeby napisal mi konkretna cena ile chce dostac za ten magazynek ale jeszcze mi nie odpisal. Mam nadzieje ze tez uda mi sie trafic magazynek za 50zeta :fcp18 :fcp14 :fcp18
__________________
POZDRAWIAM !!!
stefanek19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2007, 22:16   #4
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

stefanek19, ja szukalem magazynka ze 2 miesiace, w koncu dalem aukcje na allegro z tytulem kupie magazynek a w srodku opis i zdjecie szukanego magazynka. Oczywiscie po tygodniu mi ja zablokowali jako niezgodna z regulaminem ale znalazl sie gosciu ktory takowy posiadal i napisal ze mi go wystawi za 50 zeta.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.