Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-08-2013, 09:02   #1
Pitek S.
ford::advanced
 
Avatar Pitek S.
 
Zarejestrowany: 14-07-2011
Model: Golf mk 7,5
Silnik: 1,4 TSI 150 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Exclamation Odpowietrznik sprzęgła gdzie on jest i jak się do niego dobrać ?

od jakiegoś czasu zauważyłem w garażu po nocnym postoju max jedną, dwie, trzy krople płynu; początkowo myślałem, że to woda z klimatyzacji ale kilka dni temu dotknąłem płynu i okazało się, że to żółta tłustawa ciecz; przekopałem internet i olśniło mnie; zauważyłem ubytek płynu w zbiorniczku płynu hamulcowego, a był dopiero co wymieniany przez ASO na przeglądzie; cały problem pojawił się właśnie po tej wizycie; przeglądając auto od spodu i ściągając koła wykluczyłem półosie i hamulce, a płyn ścieka gdzieś ze skrzyni biegów i przypuszczam, że ktoś nie dokręcił do końca odpowietrznika sprzęgła; dlatego mam pytanie, czy ktoś już tam zaglądał i jak się do niego dostać


Ostatnio edytowane przez Pitek S. ; 19-08-2013 o 09:07
Pitek S. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2013, 10:19   #2
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Odpowietrznik sprzęgła gdzie on jest i jak się do niego dobrać ?

na przeglad/naprawy jest rowniez gwarancja. jezeli zauwazyles po przegladzie wyciek, nie szperaj w internecie, tylko dzwon do ASO i maja naprawiac.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2013, 11:59   #3
Pitek S.
ford::advanced
 
Avatar Pitek S.
 
Zarejestrowany: 14-07-2011
Model: Golf mk 7,5
Silnik: 1,4 TSI 150 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: Odpowietrznik sprzęgła gdzie on jest i jak się do niego dobrać ?

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na przeglad/naprawy jest rowniez gwarancja. jezeli zauwazyles po przegladzie wyciek, nie szperaj w internecie, tylko dzwon do ASO i maja naprawiac.
tak wiem ale mam już dość mojego ASO,to ich 3 wpadka
pierwsza była gdy odbierałem z salonu nowiutkie mondeo i po ledwo 40 km na stacji benzynowej wypłynęła ciecz chłodząca, wezwałem assistance i zawieźli mnie do najbliższego (od miejsca zdarzenia) ASO, a tam wyszło, że na przeglądzie zerowym nie zakręcono korka na zbiorniku wyrównawczym
druga, gdy odbierałem obecego focusa, po 10km od salonu znowu na stacji benzynowej, auto "umarło", zero reakcji, zero prądu; wzywam assistance, a tu gościu mówi, że ktoś nie przykręcił klemy do akumulatora, tylko luźno położył
teraz wygląda, że nie dokręcono odpowietrznika, nie mam zamiaru więcej tam jechać bo nie ręczę za siebie
Pitek S. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2013, 13:18   #4
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Odpowietrznik sprzęgła gdzie on jest i jak się do niego dobrać ?

A nie ma innego ASO w poblizu?
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.