Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-07-2009, 07:10   #1
adiksik
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 07-12-2008
Skąd: Świebodzice
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 223
Domyślnie Lusterka elektryczne

Witam. W moim mondku mam elektryczne szyby ale chciałbym kupić elektryczne lusterka podgrzewane. Czy wszystkie lusterka el. są podgrzewane?? zakładam, że intalacja jest bo wyprowadzono wtyczkę pod sterowanie. jak włącza się grzanie lusterek?? czy przekaźnik jest w aucie czy trzeba montować??

adiksik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2009, 07:36   #2
milap
ford::average
 
Avatar milap
 
Zarejestrowany: 31-05-2009
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Ghia X HB
Silnik: 2.2 TDCi bez DPF
Rocznik: 2006
Postów: 57
Domyślnie Odp: Lusterka elektryczne

Cytat:
Napisał adiksik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...) Czy wszystkie lusterka el. są podgrzewane?? (...)
Ja mam elektryczne lusterka i nie są one podgrzewane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

edit:
W instrukcji jest jednak napisane że ogrzewanie lusterek uruchamia się wraz z ogrzewaniem tylnej szyby w pojazdach wyposażonych w elektryczna regulacje lusterek, aż zaraz sprawdzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez milap ; 06-07-2009 o 07:50
milap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2009, 07:51   #3
robroy67
ford::average
 
Avatar robroy67
 
Zarejestrowany: 07-06-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo mk3 PB+podtlenek LPG
Silnik: 1.8 +LPG
Rocznik: 2006
Postów: 71
Domyślnie Odp: Lusterka elektryczne

Cytat:
Napisał adiksik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. W moim mondku mam elektryczne szyby ale chciałbym kupić elektryczne lusterka podgrzewane. Czy wszystkie lusterka el. są podgrzewane?? zakładam, że intalacja jest bo wyprowadzono wtyczkę pod sterowanie. jak włącza się grzanie lusterek?? czy przekaźnik jest w aucie czy trzeba montować??
Przekaźnik siedzi w głównej skrzynce w komorze silnika(P10)a bezpiecznik w kabinie,nr9.Są lusterka ze sterowaniem el. bez podgrzewania.Ogrzewanie załączane jest niezależnie,przyciskiem z lewej strony nad włącznikiem świateł
robroy67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2009, 08:28   #4
milap
ford::average
 
Avatar milap
 
Zarejestrowany: 31-05-2009
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Ghia X HB
Silnik: 2.2 TDCi bez DPF
Rocznik: 2006
Postów: 57
Domyślnie Odp: Lusterka elektryczne

Właśnie się okazało że mam ogrzewane lusterka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cóż za miła niespodzianka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ogrzewanie lusterek uruchamia sie z ogrzewaniem tylnej szyby
milap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2009, 08:04   #5
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,187
Domyślnie Odp: Lusterka elektryczne

Cytat:
Napisał robroy67 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Są lusterka ze sterowaniem el. bez podgrzewania
Ciekawostka... skąd masz taka informacje???

Cytat:
Napisał robroy67 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ogrzewanie załączane jest niezależnie,przyciskiem z lewej strony nad włącznikiem świateł
To jest włacznik ogrzewania przedniej szyby... lusterka właczane sa z ogrzewaniem tylnej szyby automatycznie

Cytat:
Napisał adiksik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy wszystkie lusterka el. są podgrzewane??
Tak, fabrycznie wszystkie sterowane elektrycznie sa tez podgrzewane. Niemniej ktos mogl wklady zmienic na zwykle, dlatego przy kupnie uzywanych nalezy zwrocic na to uwage
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2009, 10:27   #6
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: Lusterka elektryczne

Nie wszystkie są podgrzewane.Mój według vin-u ma fabrycznie elektrykę lusterek ale podgrzewania nie ma.
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2009, 14:03   #7
moras25
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: POLSKA
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 1995
Postów: 15
Talking Odp: Lusterka elektryczne

jezeli macie elektryczne lusterka, to sa podgrzewane. elektyczne=podgrzewane!;p
__________________
Moras25
moras25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2009, 21:24   #8
robroy67
ford::average
 
Avatar robroy67
 
Zarejestrowany: 07-06-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo mk3 PB+podtlenek LPG
Silnik: 1.8 +LPG
Rocznik: 2006
Postów: 71
Domyślnie Odp: Lusterka elektryczne

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawostka... skąd masz taka informacje???


To jest włacznik ogrzewania przedniej szyby... lusterka właczane sa z ogrzewaniem tylnej szyby automatycznie


Tak, fabrycznie wszystkie sterowane elektrycznie sa tez podgrzewane. Niemniej ktos mogl wklady zmienic na zwykle, dlatego przy kupnie uzywanych nalezy zwrocic na to uwage
ad1
z neta,z książki,z tego co na szrotach widziałem
ad 2
ja mam osobno,co zresztą zgadza sie z opisem w książce,chyba ,że mk2 ma inaczej ale tego już w książce nie raczyli napisać choć tyczy sie obu tych modeli?

Ostatnio edytowane przez robroy67 ; 08-07-2009 o 21:26
robroy67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2009, 21:49   #9
jdanil
ford::beginner
 
Avatar jdanil
 
Zarejestrowany: 16-01-2007
Skąd: Bialystok
Model: Mondeo MK1
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 1996
Postów: 26
Domyślnie Odp: Lusterka elektryczne

tez niedawno poczytalem o tym na forum i sie dowiedzialem ze mam podgrzewane lusterka. dzialaja razem z podgrzewaniem tylnej szyby.
__________________
POZDRAWIAM- JUREK

MONDEO 1.8TD 1996r.
PRESIDENT J.F.K II
SIRIO 5000 TURBO PERFORMER
jdanil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2009, 21:58   #10
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,187
Domyślnie Odp: Lusterka elektryczne

Cytat:
Napisał uro2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wszystkie są podgrzewane.Mój według vin-u ma fabrycznie elektrykę lusterek ale podgrzewania nie ma.
daj Vin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?
Cytat:
Napisał robroy67 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ad 2
ja mam osobno,co zresztą zgadza sie z opisem w książce,chyba ,że mk2 ma inaczej ale tego już w książce nie raczyli napisać choć tyczy sie obu tych modeli?
Jak masz osobno??? jakim włacznikiem??? 1 wsze słysze.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.