Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-08-2017, 16:45   #1
Jozek_4301
ford::beginner
 
Avatar Jozek_4301
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 02-04-2017
Skąd: pow. radzyński
Model: Focus MK3
Silnik: 1,6 125km
Rocznik: 2011
Postów: 11
Domyślnie Niesprawny przełącznik szyby kierowcy

W moim focusie którego mam od kwietnia pojawiła się pierwsza usterka, a dokładniej nie działa szyba od strony kierowcy. W samochodzie elektryczne są tylko przednie szyby, przełącznik szyby pasażera w drzwiach kierowcy działa bez zarzutu tak że szyba się opuszcza. Natomiast przełącznik szyby kierowcy nie działa. Byłem u lokalnego elektryka który podpiął się z tabletem i stwierdził że wyskakuje błąd przełącznika i jak stwierdził nic więcej nie wie.
Tak jak sobie przypominam to od samego początku jak kupiłem samochód było tak że jak odpalałem samochód to ten przełącznik szyby kierowcy za pierwszym razem nie łapał.
Czy jest jakiś bezpiecznik dodatkowy od tej szyby, jak można sprawdzić czy to na pewno przełącznik jest uszkodzony?
Czy wymiana takiego przełącznika jest trudna i na co trzeba zwrócić uwagę przy szukaniu nowego przełącznika?
Z góry dzięki za pomoc.


Ostatnio edytowane przez Jozek_4301 ; 10-08-2017 o 20:52
Jozek_4301 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.