Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-02-2016, 12:30   #1
RafiRypin
ford::advanced
 
Avatar RafiRypin
 
Zarejestrowany: 21-03-2013
Skąd: Rypin
Model: Mondeo Mk4 ghia
Silnik: 1,8 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 260
Domyślnie wymiana radia 6000CD na Denso

mam pytanko, kupilem wczoraj mondka na handel z navi Denso i chciałbym ją przełozyc do siebie a tam zamontowac to co siedzi u mnie, czy trzeba cos kombinowac w instalacji czy tylko przewalam panel środkowy z radiem, daje wiązke do bagaznika podpinam kostki i wszystko bedzie śmigać? czy jakies lutowania kabli itp mnie czeka?

RafiRypin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2016, 13:17   #2
Murani
ford::advanced
 
Avatar Murani
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 05-05-2012
Skąd: Grójec
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130km -GHIA Peugeot 308 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 229
Domyślnie Odp: wymiana radia 6000CD na Denso

A czy nowy właściciel nie dojdzie po vin ze powinien mieć Navi. ?
Murani jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2016, 13:25   #3
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,979
Domyślnie Odp: wymiana radia 6000CD na Denso

Zawsze mozna powiedziec ze takie bylo . Wez wymontuj i zamontuj tamto tylko nie zapomni najpierw cod posiadac do radia

Ostatnio edytowane przez krzys1968 ; 19-02-2016 o 13:35
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2016, 13:45   #4
Murani
ford::advanced
 
Avatar Murani
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 05-05-2012
Skąd: Grójec
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130km -GHIA Peugeot 308 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 229
Domyślnie Odp: wymiana radia 6000CD na Denso

Cytat:
Napisał krzys1968 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zawsze mozna powiedziec ze takie bylo . Wez wymontuj i zamontuj tamto tylko nie zapomni najpierw cod posiadac do radia
Chciałbyś kupić takie auto do którego masz podejrzenia,?
A co do podmianki.
Chyba nie do końca , co z anteną i ramką? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Murani ; 19-02-2016 o 13:56
Murani jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2016, 13:59   #5
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: wymiana radia 6000CD na Denso

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] miłej pracy życzę, powodzenia.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2016, 16:54   #6
RafiRypin
ford::advanced
 
Avatar RafiRypin
 
Zarejestrowany: 21-03-2013
Skąd: Rypin
Model: Mondeo Mk4 ghia
Silnik: 1,8 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 260
Domyślnie Odp: wymiana radia 6000CD na Denso

Bump:
Cytat:
Napisał Murani Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy nowy właściciel nie dojdzie po vin ze powinien mieć Navi. ?
nawet jesli dojdzie to bedzie mogl miec jedynie satysfakcje ze jego mondeo kiedys mialo navi dotykowe, auto jest moja wlasnoiscią i moge sobie z nim robic co tylko mi sie podoba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. łącznie z podpaleniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a co z tym szczesliwcem ktory kupi kiedys tego mondka ode mnie i po VIN-ie dojdzie ze mialo kiedys 6000CD a teraz ma DENSO? myslisz ze bedzie niezadowolony? poprostu zaplaci przy zakupie auta odpowiednio, a gdybym na przyklad sprzedal to auto komus dodatkowo bez silnika bo tez mam takie prawo i po vin-ie by doszedl ze kiedys mial silnik? pewnie do sądu by mnie oddal,
Cytat:
Napisał Murani Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciałbyś kupić takie auto do którego masz podejrzenia,?
A co do podmianki.
Chyba nie do końca , co z anteną i ramką?
cała konsola srodkowa i antena zostanie oczywiscie tez przelozona to oczywiste,
moje pytanie jest tylko takie, czy jesli chodzi o instalacje to tylko wypinam wiazke stara podpinam ta od denso a tam zakladam zwykła czy kostki sa inne?

Ostatnio edytowane przez RafiRypin ; 19-02-2016 o 17:15
RafiRypin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2016, 17:16   #7
Murani
ford::advanced
 
Avatar Murani
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 05-05-2012
Skąd: Grójec
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130km -GHIA Peugeot 308 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 229
Domyślnie Odp: wymiana radia 6000CD na Denso

Cytat:
Napisał RafiRypin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bump: nawet jesli dojdzie to bedzie mogl miec jedynie satysfakcje ze jego mondeo kiedys mialo navi dotykowe, auto jest moja wlasnoiscią i moge sobie z nim robic co tylko mi sie podoba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. łącznie z podpaleniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a co z tym szczesliwcem ktory kupi kiedys tego mondka ode mnie i po VIN-ie dojdzie ze mialo kiedys 6000CD a teraz ma DENSO? myslisz ze bedzie niezadowolony? poprostu zaplaci przy zakupie auta odpowiednio, a gdybym na przyklad sprzedal to auto komus dodatkowo bez silnika bo tez mam takie prawo i po vin-ie by doszedl ze kiedys mial silnik? pewnie do sądu by mnie oddal, wiecejcała konsola srodkowa i antena zostanie oczywiscie tez przelozona to oczywiste,
moje pytanie jest tylko takie, czy jesli chodzi o instalacje to tylko wypinam wiazke stara podpinam ta od denso a tam zakladam zwykła czy kostki sa inne?

Ale po co się prężysz ? Dla tego warto omijać takich kombinatorow.
Tak po vinie dojdzie, po za tym Ja Osobiście jak widzę ze czegoś brakuje, to bardziej się zastanawiam czego jeszcze. Sam byś kupił kombinowane Auto?
Murani jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2016, 17:24   #8
RafiRypin
ford::advanced
 
Avatar RafiRypin
 
Zarejestrowany: 21-03-2013
Skąd: Rypin
Model: Mondeo Mk4 ghia
Silnik: 1,8 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 260
Domyślnie Odp: wymiana radia 6000CD na Denso

Cytat:
Napisał Murani Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale po co się prężysz ? Dla tego warto omijać takich kombinatorow.
Tak po vinie dojdzie, po za tym Ja Osobiście jak widzę ze czegoś brakuje, to bardziej się zastanawiam czego jeszcze. Sam byś kupił kombinowane Auto?
ale ja sie nie pręże i tu nie widze zadnych kombinacji tylko smiesza mnie takie teorie, zwykla zamiana radia do ktorej mam pełne prawo, a klient ktory przyjedzie kupowac Mondeo w perfekcyjnym stanie z 2004r w wersji GHIA z pełna dokumentacja serwisowa za 6-7tys zl bo tyle to auto bede chcial to nawet nie będa mu w głowie jakies dotykowe nawigacje, poza tym jak ktos chce kupic Mondeo z navi Denso to sobie taki kupi a nie bedzie kupowal bez i potem dochodzil czy mialo czy nie, a twoim zdaniem czego tam bedzie brakowalo? chyba nie myslisz ze bede sprzedawal auto z dziurą na dachu po antenie GPS zaklejoną taśmą albo bez srodkowej konsoli? chociaż i tak można tylko trzeba wtedy odpowiednio z ceny zejsc, ale temat jest nie o tym tylko czy instalacja jest P&P @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ty u siebie Denso zakladales czy miales fabrycznie? bo tam w tym opisie widze ze jakies kombinacje z kablami są a tego nie chce robić

Ostatnio edytowane przez RafiRypin ; 19-02-2016 o 18:23
RafiRypin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2016, 18:24   #9
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: wymiana radia 6000CD na Denso

Cytat:
Napisał RafiRypin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
temat jest nie o tym tylko czy instalacja jest P&P
Nie jest, co przedstawiłem w poście
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2016, 18:24   #10
Murani
ford::advanced
 
Avatar Murani
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 05-05-2012
Skąd: Grójec
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130km -GHIA Peugeot 308 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 229
Domyślnie Odp: wymiana radia 6000CD na Denso

Nic złego nie zrzucam Ci a ni nic złego nie mówię o Tobie, jedynie ja zwracam uwagę na takie sprawy, wiadomo że denso często się uszkadzalo, Ale ja chciałbym kupić autko zgodne ze stanem vin. Pozdro.
Murani jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.