Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-06-2012, 12:48   #1
cypiór
 
Postów: n/a
Domyślnie Przyciemniane szyby w warszawie

Witam wszytskich,

od paru dni posiadam swoje wlasne mondeo 2.0 TDCI 115Km z 2007 roku MK3,

Mam pytanie do ludzi z Warszawy, czy jest ktos kto ma przyciemnione szyby na poziomie 5% i kogos co ma 20% lub pomiedzy,

zastanawiam sie nad przyciemnieniem szyb i tylko nie wiem jaka wartosc wybrac aby w srodku z tylu nie bylo za ciemno.

Dlatego jak by mogl sie ktos spotkac na terenie warszawy ze mna kto ma takie szyby byl bym bardzo wdzieczny.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2012, 05:40   #2
jarey22
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przyciemniane szyby w warszawie

Jak byłem w warsztacie przyciemnić tylne szyby to powiedzieli mi, że właśnie 5% nie warto robić bo nie widać nawet żeby cokolwiek było przyciemnione, 20% to też bardzo delikatne przyciemnienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak chcesz dobry warsztat to napisz na PW. Ja u siebie przyciemniłem na 95% Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2012, 11:41   #3
cypiór
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przyciemniane szyby w warszawie

No wlasnie mi chodzi o to zeby bylo 5% przepuszczalnosci,
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2012, 16:20   #4
medyk88
ford::advanced
 
Avatar medyk88
 
Imię: mICHAŁ
Zarejestrowany: 01-02-2012
Skąd: WWA
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 212
Domyślnie Odp: Przyciemniane szyby w warszawie

Cytat:
Napisał jarey22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak byłem w warsztacie przyciemnić tylne szyby to powiedzieli mi, że właśnie 5% nie warto robić bo nie widać nawet żeby cokolwiek było przyciemnione, 20% to też bardzo delikatne przyciemnienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak chcesz dobry warsztat to napisz na PW. Ja u siebie przyciemniłem na 95% Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dawaj ten warsztat tu to może i ja sie skusze
medyk88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2012, 14:01   #5
bodal
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przyciemniane szyby w warszawie

a ile taka przyjemność kosztuje jeśli można wiedzieć ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2012, 11:01   #6
jarey22
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przyciemniane szyby w warszawie

260zł za 3 szybki z tyłu mnie kosztowało, wykonane profesjonalnie i dosyć szybko. Podaję numer: 500767800
http://www.zumi.pl/2150231,Centrum_F...dyn,firma.html
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.