Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-03-2011, 14:26   #1
Kaszub1971
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-03-2011
Skąd: Troisdorf
Model: Mondeo TDCI
Silnik: 2,0 130
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Szarpie w czasie jazdy

Witam Wszystkich

Potrzebuje pomocy odnosnie mojego mondeo 2,0 Diesel 130 koni na Automacie.
Od paru dni zaczol mi przerywac jezeli jade spokojnie na rownym gazie.Przyspiesza bez zadnych problemow tylko jak jade na rownym gazie.Wymienilem filtr paliwa i nic nie dalo.
Ma przejechane 240.000 km.
Bede wdzieczny za wszystkie potpowiedzi.

Kaszub1971 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2011, 15:57   #2
lisek1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-07-2009
Skąd: Szczecin
Model: mkIII, Citroen Jumper L3H2
Silnik: 2.0 TDCi, 2,2 HDI
Rocznik: 2003
Postów: 11
Domyślnie Odp: Szarpie w czasie jazdy

Wymienilies olej w skrzyni i filtr? Mysle ze wymiana oleju pomoze u mnie pomoglo
lisek1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2011, 16:41   #3
Kaszub1971
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-03-2011
Skąd: Troisdorf
Model: Mondeo TDCI
Silnik: 2,0 130
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Odp: Szarpie w czasie jazdy

Cytat:
Napisał lisek1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymienilies olej w skrzyni i filtr? Mysle ze wymiana oleju pomoze u mnie pomoglo
Wymienic olej w skrzyni,ok rozumiem. Ale filter?Jaki? normalny,olejowy?Czy ma on extra filter do skrzyni?
Kaszub1971 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2011, 17:59   #4
adambas
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 16-10-2008
Skąd: Racibórz / Nordhorn
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI 140 KM
Rocznik: 2010
Postów: 49
Domyślnie Odp: Szarpie w czasie jazdy

Witam mialem podobny problem tez mi szarpal na rownym gazie kopcil jak diabli , troszke przymulal i raz poraz dalo sie slyszec przy dodawaniu gazu syczenie turba a przyczyna byla peknieta slawna rura od intercoolera wiec moze sprawdz to najpierw pozdrawiam.
adambas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2011, 20:53   #5
Kaszub1971
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-03-2011
Skąd: Troisdorf
Model: Mondeo TDCI
Silnik: 2,0 130
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Odp: Szarpie w czasie jazdy

Cytat:
Napisał adambas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam mialem podobny problem tez mi szarpal na rownym gazie kopcil jak diabli , troszke przymulal i raz poraz dalo sie slyszec przy dodawaniu gazu syczenie turba a przyczyna byla peknieta slawna rura od intercoolera wiec moze sprawdz to najpierw pozdrawiam.
Witam Kolego.

Masz na mysli rure ktora idzie od filtra powietrza do Turbiny a naniej jest czujnik z wtyczka?

Zrobilem jeszcze jeden krok do przodu i wiem troche wiecej.Zadzwonilem po ADAC ,przyjechali i powiedzial mi zebym przy zapalonym silniku zdiol wlasnie ta wtyczke i jechac i zobaczyc czy dalej bedzie przerywal.No i udalo sie przestal przerywac,czyli jest walnienty ten czujnik ale kopci dalej mocniej niz zawsze.Sprawdze ta rure.

DziekiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kaszub1971 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.