Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-04-2022, 17:36   #1
xman17
ford::average
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 25-04-2007
Skąd: Tarnów
Model: Ford Transit t300 Trend
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: '11/115KM
Postów: 185
Domyślnie Keyless entry i lampka puntowa pasażera

Witam.

Mam mały problem z autem. Zacznę od keyless entry. Od strony pasażera otwieranie jak i zamykanie działa. Podobnie otwieranie w drzwiach suwanych. Od strony kierowcy nie działa ani otwieranie ani zamykanie. Czy da radę to jakoś sprawdzić lub zaprogramować jakoś forscan'em? Tak mam od zakupu auta.


Drugie pytanie troszkę z innej beczki. Mimo zamkniętych drzwi przednich pasażera świeci się nad głową lampka punktowa. Tylko nad tymi jednymi drzwiami. Muszę się zatrzymać otworzyć drzwi i zamknąć i lampka gaśnie. Zaznaczam, iż np wczoraj jak jechałem do domu to lampka nie świeciła a dzisiaj rano drzwi pasażera nie otwierałem a lampka rano świeciła tylko ta jedna. Po prostu nie zgasła po rozpoczęciu jazdy.


Jak ktoś ma jakieś info jak te tematy ugryźć to pisać. Lub linki do filmików jak np zdiagnozować zamek czy tam nie jest coś uszkodzone. I co z tą lampką zrobić?

xman17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.