Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-01-2010, 14:09   #1
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie Focus st

Witajcie,

Przymierzam sie do nowego wozka. Moje zainteresowanie padlo miedzy innymi na ST.

Znalazlem pewne ogloszenie, tyle ze zastanawiam sie, czy jest to jego pierwotny kolor. Wiem ze byly niebieskie, ale jednak wydawalo mi sie ze byl to inny odcien tego niebeiskiego. Ten wydaje sie troche rażacy.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

oto ten kolor ktory znalem do tej pory. Wydaje sie bardziej wyrazisty, ostrzejszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przy nim ten wyzej jakis taki wyblakly.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2010, 15:31   #2
kozik77
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-01-2008
Skąd: LUBLIN
Model: focus kombi
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 207
Domyślnie Odp: Focus st

z tego co widać na zdjęciu to pierwszy lakier nie jest metalizowany..., a tak na marginesie to widziałem w swoim mieście takiego samego kolorka...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kozik77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2010, 15:42   #3
juve1974
ford::beginner
 
Avatar juve1974
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 02-01-2010
Skąd: Czarnków
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 1999
Postów: 27
Domyślnie Odp: Focus st

Ja u siebie też widziałem, bez alusów, relingów i ciemnych szybek. Ładny ten na 1 fotce choć nie jestem fanem listw w kolorze nadwozia, wolał bym czarne. Aluski super. Ten 2 nawet z listwami piękny jest i lakierek wypas.
__________________
Czy miłośc do foki to zboczenie
juve1974 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2010, 16:15   #4
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie Odp: Focus st

generalnei pytanie, czy pierwszy kolor jest kolorem oryginalnym ? Czy moze ktos cos kombinowal.
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2010, 16:51   #5
Hetfield
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Focus st

O kombiaku była dyskusja na sąsiednim forum foki http://www.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=33917
Swoją drogą ładnie wygląda, trzeba by się przyjrzeć na żywo.pozdro.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2010, 18:04   #6
moons
ford::expert
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: 17-09-2006
Skąd: Hajnówka
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 DURATEC-HE
Rocznik: 2007
Postów: 2,010
Domyślnie Odp: Focus st

No właśnie i wyszło że auto pełne zagadek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Ale jakoś nikt nie wybrał się go obejrzeć choć auto stoi prawie w Warszawie.
Pozdrawiam
__________________

moons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2010, 23:35   #7
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie Odp: Focus st

dzieki za linka moons... watek z fokusa zniecheca do niego, jest tam kilka zastrzezen. JEdnak faktycznie nikt nie ogladal tego auta, a przynajmniej o tym nie napisal.
Ja jednak szukam auta ktore naprawde bedzie w swietnym stanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Byc moze uda mi sie kogos poprosic aby rzucil okiem na tego blekitka.
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2010, 12:25   #8
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie Odp: Focus st

Moje pewne przemyslenia co do tamtego tematu na fokusie. Otoz goscie zrobili tam straszny bajzel... Jedni pisza ze listwy nie sa w st lakierowane, zaraz ktos poprawia ze sa... Ktos ze klima tylko a automacie, inni ze nie ze byly tez z manualem. Ktos ze obwodka grilla malowana, inni ze przeciez byly malowane... itd. I w sumie nic konkretnego nie wynika, bo skad wiedziec komu wierzyc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2010, 13:20   #9
moons
ford::expert
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: 17-09-2006
Skąd: Hajnówka
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 DURATEC-HE
Rocznik: 2007
Postów: 2,010
Domyślnie Odp: Focus st

Napisze Ci to samo co na tamtym forum napisałem, mi osobiście wydaje się nie jest to kolor Fordowski, zdjęcia są robione trochę "burą" pogodą a inne kolory na zdjęciach wydają się być normalne natomiast ten na Focusie jest świecący jak z markera i do tego nie pasuje mi do żadnego z palety forda. Ale to może tylko wina mojego wzroku. Poza tym jak dla mnie wygląda za nowo ten lakier, nawet w takich miejscach gdzie raczej powinno być trochę kurzu i lakier nie powinien tak błyszczeć. Z VINu wynika że taki wyjechał z fabryki tylko że dwa lata wcześniej niż twierdzi sprzedający. Auto prawdopodobnie warte uwagi ale trzeba koniecznie je oblukać na żywo.
Pozdrawiam
__________________

moons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2010, 13:55   #10
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie Odp: Focus st

O wlasnie, informacja na temat rocznika... To tam slusznie zauwazono. Jesli tak podstawowa informacja w ogloszeniu jest bledna, to juz nie zapowiada rewelacji.
Co do lakieru mam podobne odczucia, wyglada to jakby ktos Hammeritem go pociagnal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fakt ze pogoda nie sprzyjala sesji zdjeciowej. Jednak mimo to jest on strasznie wyrazny. Co do samej oslony grilla, widze w kazdym ogloszeniu na st, ze jest malowana.
Ogolnie rzeczywiscie wyglada nazbyt swierzo.
Zreszta, jak to mozliwe ze w komorze (silnika, blacha pod przewodami, pod zbiornikeim plynu chlodzaccego) blacha jesst taka czysta.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Generalnie dzieki za wszelkie opinie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tu znalazlem niebieski nie metalik.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jednak dla mnie ten odcien zupelnie inny od kombiaka. Kombiak az razi, ten nie.

Ostatnio edytowane przez misiek ; 12-01-2010 o 14:06
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.