Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-05-2010, 21:09   #1
tikatukatam
 
Postów: n/a
Unhappy pilnie potrzebna pomoc - części forda

Witam posiadam dość sporo nowych części na sprzedaż do forda (głównie transit focus mondeo) kilka sztuk udało mi się już poprawnie "rozszyfrować" ale sporo mi jeszcze zostało, no i tak potrzebuje jakiegoś miłego "tłumacza" który poświęci mi parę minut i będzie w stanie (po okazaniu zdjęć z częściami) oświecić bladą mnie(Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i doradzi co jest co, jak, do czego, do jakiego modelu, za ile sprzedać, czy w ogóle się opłaca itp itd
więęęc jest ktoś chętny? bardzo proszę o pomoc.

kontakt: catchme17@interia.pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2010, 21:22   #2
white999
ford::advanced
 
Avatar white999
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Skąd: Zabrze
Model: Mondeo 1
Silnik: 1.8 16V benzynka + podtlenek :)
Rocznik: 1996
Postów: 222
Domyślnie Odp: pilnie potrzebna pomoc - części forda

Dodaj że dla pomocnika przeznaczone jest 20% marży to może się ktoś znajdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
white999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2010, 21:26   #3
benny86
ford::advanced
 
Avatar benny86
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-03-2009
Skąd: Żory
Model: Aveo
Silnik: 1.2 16v
Rocznik: 2009
Postów: 322
Domyślnie Odp: pilnie potrzebna pomoc - części forda

Niektóre rzeczy trudno będzie odróżnić do jakiej ersji jest np elementy zawieszenia, układu kierowniczego, itp... zakładam że nie masz opakowania, bo wtedy oczywiście nie byłoby problemów z identyfikacją
__________________
Prawo silniejszego jest najsilniejszym bezprawiem
Marie von Ebner-Eschenbach
benny86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2010, 21:32   #4
tikatukatam
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: pilnie potrzebna pomoc - części forda

opakowania w większości posiadam, a na foliach są przyklejone naklejki niestety na niektórych nie ma ani słowa po polsku same liczby liczby i jeszcze raz liczby od których już mi się w głowie miesza.... cały dzień z tym siedzę i nie moge rozkminić ... kobieca mądrość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poza tym niektóre elementy są banalne np zapięcia od pasów itp niestety nie potrafie ich dopasować do modeli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tym bardziej dodać musze że moja wiedza co do części samochodowych ogranicza się do kierownicy foteli i pasaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie no ale tak serio to naprawdę prosze o pomoc chociaż z kilkoma pozycjami bo po co mi to skoro ktoś inny może kupić o połowe taniej niż w sklepie a mi tylko zalega po kątach.. o ile w ogole jest tam coś jeszcze co nadaje się do sprzedażyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tikatukatam ; 17-05-2010 o 21:36
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2010, 22:09   #5
tikatukatam
 
Postów: n/a
Unhappy Odp: pilnie potrzebna pomoc - części forda

hmm... no nikt nie pomoże ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to tylko kilka minut robotyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2010, 22:17   #6
benny86
ford::advanced
 
Avatar benny86
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-03-2009
Skąd: Żory
Model: Aveo
Silnik: 1.2 16v
Rocznik: 2009
Postów: 322
Domyślnie Odp: pilnie potrzebna pomoc - części forda

Cierpliwości, raptem kilka godzin minęło od załozenia tematuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Prawo silniejszego jest najsilniejszym bezprawiem
Marie von Ebner-Eschenbach
benny86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2010, 22:28   #7
tikatukatam
 
Postów: n/a
Red face Odp: pilnie potrzebna pomoc - części forda

hehe cierpliwość to ta moja gorsza strona;P no ale cóż innego pozostaje, nic innego tylko czekać na zbawicielaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2010, 23:45   #8
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: pilnie potrzebna pomoc - części forda

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

wyslij foty nr itp itd
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.