Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-09-2013, 23:05   #1
aniol160
 
Postów: n/a
Domyślnie Mondeo MKIV wasza opinia

Witam serdecznie forumowiczów jest to mój pierwszy post na tym forum i od razu piszę z prośbą o pomoc a w zasadzie opinie odnośnie Mondeo MKIV 1.8 które mam zamiar zakupić


http://otomoto.pl/ford-mondeo-1-8tdc...C30038331.html

Jest to samochód jak to twierdzi sprzedawca po bankowy, bezwypadkowy i wszystko w nim niby jest ok. Pochodzi z polskiego salonu był tam serwisowany
Wyposażenie nie jest jakieś bogate ale zachęcający jest rok produkcji bo to 2010 więc jest to stosunkowo młode auto lecz przebieg już jest spory bo 170tys ale można raczej twierdzić że jest to przebieg prawdziwy .
Co do silnika to wydaje mi się że jak dla mnie będzie on odpowiedni bo zależy mi na ekonomicznej jeździe.

Dodam jeszcze że przy pierwszych oględzinach samochód wygląda na zadbany nie posiada jakiś tam dużych śladów zużycia

I tu mam do was pytanie jak wy oceniacie ten model jego cene w stosunku do tego co oferuje

Czy może lepszym rozwiązaniem było by kupić starsze auto sprowadzane ale za to z lepszym wyposażeniem?

http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-0-14...C30571517.html

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2013, 05:13   #2
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo MKIV wasza opinia

Cytat:
Napisał aniol160 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy może lepszym rozwiązaniem było by kupić starsze auto sprowadzane ale za to z lepszym wyposażeniem?
w tym przypadku lepszym rozwiązaniem jest pojechać samemu. Jednak najpierw sam zdecyduj co wolisz rocznik czy wypas. Jeżeli rocznik to bierz tą krajówkę do ASO i sprawdzaj.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2013, 13:23   #3
aniol160
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MKIV wasza opinia

A cena około 36k za to mk4 z pierwszego linku jest dobrą ceną gdyby auto było faktycznie w stanie dobrym?



A przed wizytą w ASO może samemu mógłbym trochę ocenić czy warto wogóle brać to auto do ASO, Na co waszym zdaniem musiał bym zwrócić uwagę?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2013, 14:45   #4
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo MKIV wasza opinia

ceny porównaj na Otomoto , zaznacz "kraj pochodzenia Polska" będziesz miał odpowiedź. Dobre auto które chcesz użytkować parę lat jest warte wyższej ceny. Jednak żeby stwierdzić czy jest dobre wymaga sprawdzenia.
Opis czynności przy sprawdzaniu auta. Wybierz co ci pasuje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.