Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-11-2023, 22:08   #1
jajo108
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-12-2012
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2,5t
Rocznik: 2008
Postów: 15
Domyślnie odczytaniem danych ze zmiennych faz rozrządu 2.5t huba

Witam, mam pytanie do kolegów, bo podejrzewam że m problem ze zmiennymi fazami rozrządu w swoim mondeo 2.5t. Dzisiaj był u mechanika aby podłączył komputer aby sprawdzić czy fazy chodzą i zdziwienie bo zarówno forscanem jak i inn programem mógł tylko ustawić dane bieżące vct_in_cam czyli wałek ssący ale za żadne skarby nie było opcji wyboru vct_ex_cam. Sprawdzał po nadwoziu i po nim występują dwa kółka zmiennych faz rozrzadu. Wi że mechanik jest dobry ma bardzo dobra opinie o nie raz mi pomagał gdzie inni się poddawali ale tutaj s mówił że to dziwny przypadek tym bardziej że kiedy robił już podobnego i tam były do wyboru obie opcje a u mnie tylko wałek ssący. Czy ktoś miał podobny przypadek? Mam swojego Delphi (oczywiście jak kazdy z ale drogo) ale na nim jest laikiem umie tylko sprawdzić błędy i nie wiem gdzie ewentualnie na n szukać tych ustawień. Pacjent mondeo mk4 2.5t huba z 2008r.

jajo108 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.