Temat: [Transit 2006-2014] Kontrolka ładowania długo się świeci.
View Single Post
Stary 05-12-2011, 10:37   #1
2KORONA
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-01-2008
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2,0TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 235
Domyślnie Kontrolka ładowania długo się świeci.

Witam od niedawna(od 3 miesięcy) mam Transita 2008r 2,2tdci 85KM.I Parę dni temu mrugnęła mi kontrolka smarowania po czy po kilku sekundach zapaliła mi się na stałe.I już nie zgasła.Zaholowałem auto do mego majstra, on wyciągnął czujnik przeczyścił go i wszystko jest ok, kontrolka normalnie gaśnie.Ale ja na wszelki wypadek kupiłem Nowy czujnik i wstawiłem nowy czujnik(30zł).I o co mi się rozchodzi że, po wstawieniu czujnika kontrolka gaśnie ale tak po odpaleniu dopiero po jakiejś chwili, przecież smarowanie powinno gasnąć od razu po odpaleniu czyż nie? (dodam że, olej Nowy zalany 900km temu Castrol 5W40).Na starym czujniku już po przeczyszczeniu też gasła dopiero po jakiejś chwili.Ale jak było wcześniej z tą kontrolka to nie zwróciłem uwagi,teraz gaśnie jako ostatnia albo wraz jakąś ale na samym końcu, a nie od razu tak jak powinna.I MOJE PYTANIE DO WAS Jak jest u was w waszych TRANSITACH, zobaczcie jak jest u was i mi napiszcie.Bo strasznie mnie to niepokoi a czeka mnie trasa.
__________________
__________________
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
---------------------------------------------------
-FORD MONDEO MK3 2,0TDDi
-SUBARU LEGACY 2,5-Bokser
2KORONA jest offline   Odpowiedź z Cytatem