View Single Post
Stary 09-01-2013, 08:48   #20
seq-xxl
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie sprawdzic auto przed zakupem okolice Paczkowa

Cytat:
Napisał Siggi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę Panowie, że na lakiernictwie znacie sie jak Joanna Mucha na sporcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie chcesz to nie wierz, doradzam tylko bo sam biegałem z miernikiem i kupiłem poprzednie auto w paczkowie, wiem co tam (w większości) się dzieje w tych komisach

Cytat:
Napisał Siggi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawy jestem co powiecie mi po odczytaniu wyników badań grubości lakieru? Pewnie że był cały lakierowany i to 2 razy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sam przyznaj ze dziwnie wygląda prawa strona auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

poza tym widze ze serwis z mojego miasta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (nie polecam)
  Odpowiedź z Cytatem